Jump to content



Τον Απρίλιο η αποκάλυψη, το καλοκαίρι η κυκλοφορία, για τις Pascal της Νvidia


Recommended Posts

και να ρωτησω κατι τους μαγκες με τα ρεστα...........................................

τις 980 ti τις ειχατε αγορασει 550 ευρω????????????????????

γιατι νομιζα οτι ειχανε κοντα στα 700 οποτε ηδη -150

ποια ρεστα?????????????

:hehe::hehe::amen::amen::hehe::hehe:

συγνωμη κι'ολλας..........................(εχουμε μπερδευτει)

Έγινε επεξεργασία από alexcrx
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, alexcrx said:
20 minutes ago, alexcrx said:

και να ρωτησω κατι τους μαγκες με τα ρεστα...........................................

τις 980 ti τις ειχατε αγορασει 550 ευρω????????????????????

γιατι νομιζα οτι ειχανε κοντα στα 700 οποτε ηδη -150

ποια ρεστα?????????????

:hehe::hehe::amen::amen::hehe::hehe:

συγνωμη κι'ολλας..........................(εχουμε μπερδευτει)

Λογικα 100-150€ ρεστα απο τα 550-600€ της 980τι ΑΝ η αγορα της 1070 ηταν εως 450€

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, alexcrx said:

και να ρωτησω κατι τους μαγκες με τα ρεστα...........................................

τις 980 ti τις ειχατε αγορασει 550 ευρω????????????????????

γιατι νομιζα οτι ειχανε κοντα στα 700 οποτε ηδη -150

ποια ρεστα?????????????

:hehe::hehe::amen::amen::hehe::hehe:

συγνωμη κι'ολλας..........................(εχουμε μπερδευτει)

τα εφαγαν τα ρεστα στα σουβλακια σταματα :gyro: :gyro::gyro::gyro:

Έγινε επεξεργασία από LocoDiceGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, azazil1190 said:

Αχχχ.... @sebastian που εισαι??? που θα βαζες και λεφτα στην τσεπη ενα 150 αρι απο την πωληση της 980ti σου :hehe:

Oσοι παντος τωρα πανε να τις δωσου κατω απο 450 συγνωμη αλλα θα κλαψουν για ενα μηδενικο σε αποδοση. 

Για αυτο μερικοι ξυπνιοι τις ζητανε στα 450 μαξ περιμενουν τα κοροιδα,βεβαια και αυτοι ειχαν ελπιδες για 1070 κατω απο 450(μιλαμε παντα για Ελλαδα)

Καλα το αλλο γιδι στο διπλα φορουμ ζηταει fury x στα 250 γιατι η 480 λεει θα ειναι στα 300 ευρω και πιο γρηγορη..8α περιμενει αρκετα να παρει fury x στα 250 και κανει και χαρη που την αγοραζει τοσο.

Ρε κατουρηστε λιγο λεμε

Εγω θα του την πουλουσα 150 ευρο , απλα θα τον παρακαλουσα τα εξοδα να τα αναλαβει αυτος....ρε δεν πανε καλα μερικοι !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος alexcrx έγραψε:

και να ρωτησω κατι τους μαγκες με τα ρεστα...........................................

τις 980 ti τις ειχατε αγορασει 550 ευρω????????????????????

γιατι νομιζα οτι ειχανε κοντα στα 700 οποτε ηδη -150

ποια ρεστα?????????????

:hehe::hehe::amen::amen::hehe::hehe:

συγνωμη κι'ολλας..........................(εχουμε μπερδευτει)

Είθισται όταν χρησιμοποιείς ένα προϊόν να πληρώνεις ενοίκιο που αφαιρείται από την αξία του. Αυτά που γράφεις ισχύουν για τα καινούρια.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, azazil1190 said:

Διπλα υπάρχει ζήτηση 980τι μεχρι 380 ευρω.

Καλα εχει παραγίνει με τους τρύπες. Παιδια χαριστεεεεε τεςςς και τις 1080 και τις 980ti.

Ο λόγος θα φορολογηθούν

 

Σε κανενα μηνα που θα σκασουν και τα εκκαθαριστικα μπορει και να πανε και πιο κατω! :p  :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος csaris έγραψε:

Υστερα απο καποιες δοκιμες, βρηκα λυση για το flickering στα 144hz...

 

Πεταμα ο σκουπιδοdriver 368.51, εγκατασταση ο whql 368.39 και prefer maximum performance στο power management mode.

 

Δουλευει 100%.

Μπα... Παντα maximum performance απο τοτε που βγηκε σαν επιλογη.

Τυχερος εισαι, εγω μετα το update των windows στις 14 του μηνα version 1151 κρασαρει ο driver συνεχεια... εχω αλλαξει 4 παω να βαλω και εναν 5ο τωρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Μπα... Παντα maximum performance απο τοτε που βγηκε σαν επιλογη.

Τυχερος εισαι, εγω μετα το update των windows στις 14 του μηνα version 1151 κρασαρει ο driver συνεχεια... εχω αλλαξει 4 παω να βαλω και εναν 5ο τωρα.

Το εχω κανει και εγω το update αλλα δεν εχω μεχρι στιγμης ουδεν κρασαρισμα και την εχω και oc στα 2050.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος azazil1190 έγραψε:

Το εχω κανει και εγω το update αλλα δεν εχω μεχρι στιγμης ουδεν κρασαρισμα και την εχω και oc στα 2050.

 

Λοιπον ο μονος απο τους 5 που εχω βαλει και δουλευει μετα το windows 10 version 1151 ειναι ο 353.62.

Παω να τους κατεβασω ολους και να τους βαλω εναν ενα, οι 4 τελευταιοι δεν δουλευουν παντως... μεσα σε 2 λεπτα σου εχει κρασαρει.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Παίδες παίζει ρόλο τελικά στη χιλιάρα σειρά ( τουλάχιστον για τις 1070 ) τα power phases; Βλέπω παράδειγμα g1 gaming 1070 6+2 και evga sc 4+1. Εχει καμία μεγάλη διαφορά αυτό; ( δεν με ενδιαφέρει το oc πολύ ). Επίσης ποια από τις 2 θα διαλέγατε; 

Link to comment
Share on other sites

On 6/21/2016 at 9:28 ΜΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

http://www.mindfactory.de/product_info.php/8192MB-Gigabyte-GeForce-GTX-1070-Gaming-G1-Aktiv-PCIe-3-0-x16--Retail-_1094570.html

 

30€ μεταφορικα βεβαια... Ελπιζω μολις στοκαρουν κανονικα, να πεσει λιγο παραπανω. 

Εάν ψήνεσαι, 1-5/8 θα είμαι Βερολίνο. Την τσιμπάω και στην φέρνω χωρίς μεταφορικά (θα έχει πέσει και η τιμή λίγο ως τότε)! ;)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ειναι λιγο μακρια σαν ημερομηνια (αρχες Ιουλιου σκεφτομουν) , αλλα ειναι δελεαστικο... let me think about it :) Πιστευω πως θα περιμενω ! Θα εχει πεσει σιγουρα και φανταζομαι να υπαρχει αποθεμα 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος cyberdyne έγραψε:

Εάν ψήνεσαι, 1-5/8 θα είμαι Βερολίνο. Την τσιμπάω και στην φέρνω χωρίς μεταφορικά (θα έχει πέσει και η τιμή λίγο ως τότε)! ;)

:gyro:εγώ ψήνομαι :p σε βλέπω να θέλεις μια extra βαλίτσα για κάρτες!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.