Jump to content



[Greek Gatherings 29-5-2016] Zandvoort - Mazda RX7 Spirit


Recommended Posts

Ερώτηση: Η επίδραση των 0.1% αυξομειώσεων στο grip στο γύρο είναι της τάξης εκατοστών δευτερολέπτου?

Είμαι ακόμα λίγο τσακωμένος με το Assetto Corsa και τις πιέσεις των ελαστικών αλλά πού θα πάει, θα το πιάσω το νόημα. Με αυτό το σετ πάντως άντε να έχω άλλα 4-5 δέκατα (τουλάχιστον από αυτά που έχω δεί στο δέλτα πριν λούσω τους γύρους :p).

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ , συγχαρητηρια Ιασονα κτλ κτλ.Να τα βρασω με 6 ατομα που ετρεξαν.

Θα σκεφτω πολυ να ξανα βαλω combo.
Οχι τιποτα αυτο που με ενοχλει ειναι οτι καποιοι γκρινιαζαν για ευκολο combo .ΒΑΖΩ ευκολο combo και η συμμετοχη ηταν 6 ατομα!
Πραγματικα δε σας πιανω πουθενα.

Καλο σας βραδυ και ευχαριστω οσους ετρεξαν (Ναι το πηρα προσωπικα)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος GoMaR έγραψε:

Ναι οκ , συγχαρητηρια Ιασονα κτλ κτλ.Να τα βρασω με 6 ατομα που ετρεξαν.

Θα σκεφτω πολυ να ξανα βαλω combo.
Οχι τιποτα αυτο που με ενοχλει ειναι οτι καποιοι γκρινιαζαν για ευκολο combo .ΒΑΖΩ ευκολο combo και η συμμετοχη ηταν 6 ατομα!
Πραγματικα δε σας πιανω πουθενα.

Καλο σας βραδυ και ευχαριστω οσους ετρεξαν (Ναι το πηρα προσωπικα)

 

ΠΑίζει να έκανες και ρεκόρ συμμετοχών στα τελευταία 5 gatherings

:p

Λογικό ρε αφού είναι επαναλαμβανόμενο πρωτάθλημα και εχει φτάσει στο 5 repit.

Ούτε τόλμη και γοητεία να ταν. 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς είχα disconnection 3 γύρους πριν το τέλος.@Lazy Dog λίγο προσοχή όταν μπαίνεις στην πίστα. Επίσης ήρθες και φρέναρες μπροστά μου. Ούτε το πεντάλ δεν πρόλαβα να πατήσω...

Θοδωρή άτυχος, είδα live την έξοδο. Δεν μπορώ να πω, πως στεναχωρήθηκα ιδιαίτερα χαχαχα

@Lylankor, ιδιαίτερα δυνατός.

@Oxide Burnedbrain σταθερή αξία.

 

Συγχαρητήρια σε όσους ήρθαν.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω για σας παιδιά,εγώ τον ευχαριστήθηκα τον αγώνα όσο δε πάει,απο τους καλύτερους που έτρεξα γενικά. Αν είχε περισσότερα άτομα δε το συζητώ,θα τα έσπαγε αλλά οκ,όλοι έχουμε δουλειές,υποχρεώσεις κτλ και εγώ συνήθως δε μπορώ τις κυριακές.

Χωρίς καθόλου practice,μπήκα και βλέπω χρόνους 1:58,1:57 και να προσπαθώ να πέσω κάτω απο το 1:59..οκ λέω γαλαρία σήμερα αλλά πως άλλαξαν έτσι όλα στον αγώνα ακόμα δε κατάλαβα. Στην αρχή μάχες με lazy ώσπου έσπασε στη πίεση :p και μετά έφτασα Θοδωρή και lylankor(καλώς ήρθες φίλος),πράγμα που δε περίμενα με τίποτα. Μετά πάλι καταπληκτικές μάχες με Lylankor ώσπου τον κοπάνησα σε μια φάση και μάλλον απογοητεύτηκε και δεν άντεξε να με κρατήσει για πολύ ακόμα. Δε την ψώνισα παιδιά,ενθουσιάστηκα πολύ!

@liakjim ευχαριστώ ρε για τα καλά σου λόγια πάντα!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Georgiadis Giorgos έγραψε:

Τι θες να πεις ρε ποιητή?? Ποιο πρωτάθλημα?

το γκαδερινγκς εχει ενα pdfάκι που τρέχει.

Τουλάχιστον ετσι θυμάμαι. :)

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να αναφέρω την επίδοσή του γομαρ που τον χάσαμε από τη πίστα. Πως πηγαινες έτσι ρε,πήρες καμία ντοπα? Σου έριξε ο Ακης τη τελικά που ρίχνει στο δικό του ρεζερβουάρ?

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ξέχασα να αναφέρω την επίδοσή του γομαρ που τον χάσαμε από τη πίστα. Πως πηγαινες έτσι ρε,πήρες καμία ντοπα? Σου έριξε ο Ακης τη τεκιλα που ρίχνει στο δικό του ρεζερβουάρ?

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@GoMaR δε μπορείς να φανταστείς πόσο ήθελα να σε σκι... εεε τρέξω σε αυτό το το combo. Ήταν μακράν το καλύτερο της σεζόν.

Όμως από την αρχή της χρονιάς δεσμεύτηκα να τρέξω σε όλους τους αγώνες του acrl pro league και δεν υπήρχε περίπτωση να αφήσω ξεκρέμαστο τον team-mate μου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.