Jump to content



[Greek Gatherings 29-5-2016] Zandvoort - Mazda RX7 Spirit


Recommended Posts

Λεω να συμμετέχω αυτην την Κυριακη μετα απο καιρο απουσίας.

Γνωστοποιώ απο τωρα,οτι δεν εχω κανει ουτε γυρο,και πιθανον ουτε θα κανω μεχρι την κυριακη,με οτι αυτο συνεπάγεται. :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος PolomanGR έγραψε:

Γνωστοποιώ απο τωρα,οτι δεν εχω κανει ουτε γυρο,και πιθανον ουτε θα κανω μεχρι την κυριακη,με οτι αυτο συνεπάγεται.

Μια πολυ ενδιαφερουσα Δευτερα :hehe:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, akis_z80 said:

Όσο μαθαίνω το αυτοκίνητο πάντως, νομίζω ότι δε με καλύπτει η χαμηλή ρύθμιση του μπροστινού camber. Μπορεί αρχικά το μικρό camber να είναι καλό για να συνηθίσεις, αλλά όσο εξαντλείς τα όρια, θες κάτι παραπάνω. Αν βάλεις το παραπάνω όμως από την αρχή, μπορεί να μη σου αρέσει καθόλου σαν αίσθηση.. Ελπίζω να έβγαλε νόημα αυτό που έγραψα :D

Το δοκίμασα και εγώ και συμφωνώ, αλλά δυστυχώς από οτι βλέπω μόνο με υποστροφικό setup μπόρει να κρατήσει το rx7 τα μπροστά semislick σε θερμοκρασία... και γενικά δε μου αρέσουν τέτοιες λογικές στα setup. Με street λάστιχα έχει αντίστοιχα προβλήματα?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το πιθανότερο είναι να μην λάβω μέρος  την Κυριακή γιατί θα έχω επισκέψεις που πιθανόν είναι να φύγουν τη Δευτέρα ,κρίμα αφενός γιατί είναι του φίλου μου του Ιάσονα και αφετέρου γιατί όντως το mazda  είναι απόλαυση .

Οπότε Ιάσονα παράκληση στήσε τον σέρβερ για τον αγώνα ,αν τώρα ευαρεστηθούν και φύγουν από Κυριακή απόγευμα θα συμμετέχω στα σίγουρα.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

.........................
Δημητρης,Εσυ, Ακης , μαλλον Γιωργος , Θοδωρης...τι θα γινει ; Παλι 5-10 ατομα θα ειμαστε ;;
Δε το κλεινουμε το μαγαζι ; :D

 

 

Υ.Γ μην αγχωνεσαι..Εγω θα τα στησω :)
 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Το τρέχουμε την επόμενη ξανά εμένα δεν με πειράζει και πιστέυω ούτε τους υπόλοιπους το πολύ πολύ να βάλουμε street  ελαστικά έτσι για αλλαγή την επόμενη φορά η κάποια άλλη πίστα .

Βγάλε και τον Vita  είναι στη  Γερμανία πάει να παρακαλέσει τη Μέρκελ να μας λυπηθεί ,πιστέυω πως κάτι θα καταφέρει δεδομένου ότι είναι και πολύ γόης άνδρας :hehe:

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Lylankor said:

Το δοκίμασα και εγώ και συμφωνώ, αλλά δυστυχώς από οτι βλέπω μόνο με υποστροφικό setup μπόρει να κρατήσει το rx7 τα μπροστά semislick σε θερμοκρασία... και γενικά δε μου αρέσουν τέτοιες λογικές στα setup. Με street λάστιχα έχει αντίστοιχα προβλήματα?

 Εντελως άλλο αυτοκινητο με street tyres :T:

Link to comment
Share on other sites

πριν 48 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

αν τώρα ευαρεστηθούν και φύγουν από Κυριακή απόγευμα θα συμμετέχω στα σίγουρα.

Να ερθουμε απο κει να το κανονισουμε, αν θες :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, panosdimp said:

Το τρέχουμε την επόμενη ξανά εμένα δεν με πειράζει και πιστέυω ούτε τους υπόλοιπους το πολύ πολύ να βάλουμε street  ελαστικά έτσι για αλλαγή την επόμενη φορά η κάποια άλλη πίστα .

Βγάλε και τον Vita  είναι στη  Γερμανία πάει να παρακαλέσει τη Μέρκελ να μας λυπηθεί ,πιστέυω πως κάτι θα καταφέρει δεδομένου ότι είναι και πολύ γόης άνδρας :hehe:

Α,ουτε ο Βητας........Ολο και καλυτερο γινεται....

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Α,ουτε ο Βητας........Ολο και καλυτερο γινεται....

Βρε συ θα το κάνουμε όπως στις συνελεύσεις στους συλλόγους που  στέλνουν ανακοίνωση" Αυτή την Κυριακή  να είστε όλοι εκεί γιατί θα συζητήσουμε πολύ σημαντικά για τον κλάδο θέματα μπλα μπλα μπλα αν δεν έχουμε απαρτία" που δεν έχουν ποτέ" η συνέλευση θα μετατεθεί για την επόμενη Κυριακή" που τελικά πάλι δεν υπάρχει απαρτία :hehe:.

Lazy ... μείνε μέσα στον αγώνα αλλιώς θα σου αλλάξω το nick και θα το κάνω κάτι σε πολύ υποτιμητικό όπως  paddles dog!:p:D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη επαφή χθες με το RX7 (και γενικά με το DLC) και έχω να πω τα καλύτερα τόσο για την αμαξάρα όσο και για το combo. Sorry για χθες αν χτύπησα κάποιον (νομίζω κατά την είσοδο στην πίστα). Δυστυχώς αύριο αύριο δε θα μπορέσω οπότε καλό αγώνα να χετε. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.