Jump to content



[Greek Gatherings 29-5-2016] Zandvoort - Mazda RX7 Spirit


Recommended Posts

πριν 1 λεπτό, το μέλος Oxide Burnedbrain έγραψε:

Ξέχασα να αναφέρω την επίδοσή του γομαρ που τον χάσαμε από τη πίστα. Πως πηγαινες έτσι ρε,πήρες καμία ντοπα? Σου έριξε ο Ακης τη τελικά που ρίχνει στο δικό του ρεζερβουάρ?

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το έλιωσε, για αυτό http://managerdc8.rackservice.org:50299/lapstat?track=ks_zandvoort&cars=ks_mazda_rx7_spirit_r&valid=1,2,0&date_from=&date_to=

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος akis_z80 έγραψε:

@GoMaR δε μπορείς να φανταστείς πόσο ήθελα να σε σκι... εεε τρέξω σε αυτό το το combo. Ήταν μακράν το καλύτερο της σεζόν.

Όμως από την αρχή της χρονιάς δεσμεύτηκα να τρέξω σε όλους τους αγώνες του acrl pro league και δεν υπήρχε περίπτωση να αφήσω ξεκρέμαστο τον team-mate μου.

Είπαμε δεν είναι λιώσιμο κάτω απο 500 γύρους.:hehe:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, liakjim said:

Η δυσκολοχόνευτη αλλά για μένα πραγματική εξήγηση είναι ότι απλά είναι πιο γρήγορος με αυτού του τύπου τα αυτοκίνητα (και όχι μόνο). Aν δεν "ένιωθε", δεν επρόκειτο να σας ρίξει τόσο και ας είχε κάνει και 500 laps.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jason Gomarakis παρακαλω :hehe:

Μη την δεχεσαι δε πειραζει..Ειναι γνωστο πως γκρινιαζω αλλωστε αλλα τα νουμερα αλλα δειχνουν (λιγες συμμετοχες)
Οσο για τον αριθμο των laps , Και 1000 να ειχα , ιδιο χρονο θα εκανα παλι..Τι σημασια εχει ο αριθμος ;
Μπραβο σε ολους,ειδικα στον Lyankor (φοβερος μπραβο) και στον Θοδωρη επισης.Δε γνωριζω για ποιον λογο εφυγαν καποιοι παντως κριμα για αυτους που εφαγαν DC 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 55 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:


 

Καλο σας βραδυ και ευχαριστω οσους ετρεξαν (Ναι το πηρα προσωπικα)

 

Κακώς. Εγω ήθελα να τρέξω αλλά λόγω υποχρεώσεων δε μπόρεσα. Το combo ήταν κάτι παραπάνω από καλό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μιλά ο Άκης για γύρους χρόνους κλπ.

 

Άντε πάενε ρε...άντε πάενε κουλόκουλε.

 

Μακάρι να είχα το χρόνο κ την όρεξη να έμπαινα γιατί το κόμπο όπως λέει κ η νεολέρα τα έσπαγε.

 

Ο Βήττας που πήγε στα ξένα μήπως κατέβηκε στον 24ωρο γιατί είδα ένα Aston Vantage με οδηγό έναν ¨Takis¨.Εκεί το έχασα τελείως κ αναρωτήθηκα,λές?

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά τον ευχαριστήθηκα και εγώ τον αγώνα. Ωραίες μάχες με @Thodoris1884 και @Oxide Burnedbrain (νομίζω βρήκα σωστά τα ονόματά τους εδώ). @Thodoris1884 εκεί που με άφησες να περάσω έκατσα πίσω αρχικά γιατί είχα κάνει και εγώ μια μικρή πατάτα στη στροφή. Τέλειο το RX7, και μου φάνηκε πήγαινε πιο γρήγορα φορτωμένο με βενζίνη στην αρχή γιατί είχε "κάθήσει" περισσότερο η ανάρτηση και έδινε στο camber πίσω. Πολλά συγχαρητήρια φυσικά στον @GoMaR, εκεί που πήγαινε το αυτοκίνητο του έδωσες και κατάλαβε, εμείς παίζαμε λίγο ξύλο πίσω και έμεινες τελείως μόνος :hehe:.

 

Το μόνο που με χαλάει είναι οτι ακόμα η απόδοσή μου είναι πολύ ασταθής (τουλάχιστον σε σχέση με τα combo που είχα πάρει σοβαρά στο LFS κάποτε..), φαντάζομαι όποιος οδηγούσε πίσω μου θα είδε πράματα και θάματα :p. Next week!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Εχω αναφερει καιρο τωρα, οτι πλεον θα δυσκολευομαι να συμμετεχω στον Κυριακατικο αγωνα αυτη την ωρα.

Χτες, κυριως λογω Ιασονα αλλα και επειδη μου αρεσε το combo σκοτωθηκα και μπηκα στα μισα του qualify.

Aλλα δεν... Αν δεν εισαι συγκεντρωμενος και εχεις ενα "χαμο" στο σπιτι να σε "ζαλιζει", δεν γινεται δουλεια, για αυτο και βγηκα τελικα στον 2ο-3ο γυρο.

Θα τα λεμε μεσοβδομαδα ομως....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το πρωί της Κυριακής πλάκα πλάκα είναι η καλύτερη ώρα :tomato: (ισως όχι για τους γονείς με μικρά παιδιά)  εκεί κατά τις 9 που όλοι κοιμούνται ,ιδίως αυτοί που χρησιμοποιούν το facebook ,μέχρι τις 11 έχουμε ξεμπλέξει και έχουμε όλη την υπόλοιπη μέρα ελεύθερη .

Φυσικά για όσους βρίσκονται κοντά το ιδανικότερο είναι όπως είπε κι ο Ακης μια συνάντηση μετά  για καφέ και αναλύσεις .:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα προτεινα και την Παρασκευη το βραδυ να μπαινει λουκετο στον σερβερ.

Απο οτι εχω δει αρκετοι μαζευομαστε και το τραβαμε κιολας μεχρι αργα. Δεν ειναι αναγκη να μας τα πρηζουν τα ασχετα ζωα που μπαινουν....

Κυριακη πρωι; Αυτο και αν θα ναι αδυνατον για μενα.....

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος wolves έγραψε:

Εγω θα προτεινα και την Παρασκευη το βραδυ να μπαινει λουκετο στον σερβερ.

Απο οτι εχω δει αρκετοι μαζευομαστε και το τραβαμε κιολας μεχρι αργα. Δεν ειναι αναγκη να μας τα πρηζουν τα ασχετα ζωα που μπαινουν....

Κυριακη πρωι; Αυτο και αν θα ναι αδυνατον για μενα.....

Τα "ζώα"¨, προσωπικά τα θέλω μιας κ μας βοηθάνε στην σύγκριση.

Λύση είναι να μπει φίλτρο σε ABC MR Rating (βασικά τι ισχύει τώρα? @panosdimp)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα για ABC. Oι D ας μπούνε αλλού να ανεβάσουν rating και ας ξαναπεράσουν μετά..

Επειδή δεν έχω πρόσβαση στο server, η ρύθμιση που θα κάνουν οι admins στο server cfg είναι η εξής:

AUTH_PLUGIN_ADDRESS=plugin.minorating.com:805/minodata/auth/ABC/?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.