Jump to content



[Greek Gatherings 29-7-16] Masserati gt4 @ Barcelona gp


Recommended Posts

4 hours ago, Xristos asim said:

Θελει password ;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Minorating;;τι ειναι;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Password θελει μονο την ωρα του "επισημου" αγωνα... Δηλαδη σημερα το βραδυ απο τις 9 παρα λογικα θα θελει password το οποιο θα δινεται σε αυτο το topic... Minorating ειναι ενα συστημα αξιολογσης απ' οτι εχω καταλαβει το οποιο αν εχεις πολλες επαφες σε κατεβαζει κατηγορια... Στον server επιτρεπεται να τρεξει μονος αν εισαι A ή B... Αν κανω καποιο λαθος γιατι και εγω νεος ειμαι ας με διορθωσει καποιος παλαιοτερος...

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος Xristos asim έγραψε:

Minorating;;τι ειναι;

Το Minorating είναι ένα σύστημα αξιολόγησης της αγωνιστικής μας συμπεριφοράς. Λογικά είσαι στο 'Ν', αν δεν έχεις ξανατρέξει Online τελευταία. Μπες κάνε έναν "καθαρό" αγώνα σε κάποιον server που δεν έχει περιορισμό για Α/Β και αμέσως θα ανέβεις. Στο in-game chat θα σε ενημερώσει για την πορεία σου.

Link to comment
Share on other sites

Συναγωνιστές το βράδυ έχω βαρύ πρόγραμμα μέχρι 22.00 οπότε αποφάσισα να μην τρέξω τελικά.

Θα σας φτιάξω το σέρβερ από τη δουλειά κάποια στιγμή το απογευματάκι .

Εύχομαι καλό αγώνα.

Link to comment
Share on other sites

Συναγωνιστές το βράδυ έχω βαρύ πρόγραμμα μέχρι 22.00 οπότε αποφάσισα να μην τρέξω τελικά.

Θα σας φτιάξω το σέρβερ από τη δουλειά κάποια στιγμή το απογευματάκι .

Εύχομαι καλό αγώνα.

Το λέω από τώρα : επιθυμώ επαναληπτικό την Κυριακή.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ο χειρότερός μου αγώνας.

Καταρχάς το αμάξι είναι νομίζω από τα καλύτερα αμάξια της KUNOS.

Όλα δουλεύουν όπως θα περίμενες. Θερμοκρασίες, πιέσεις , FFB, ήχος, αίσθηση.

Δείχνει την εξέλιξη του παιχνιδιού.

Από την άλλη είναι πολύ απαιτητικό.

Δυσκολεύτηκα πολύ, σε συνδυασμό με την κούρασή μου  , άργησα να το ψυχολογήσω.

Στον αγώνα είχα από όλα, penalties , spins , στούκες ( sorry @tasosmich για το ακούμπημα , το 2ο δεν μπόρεσα να το αποφύγω, μου ήρθες κάθετα μπροστά μου).

Μπροστά ο @Lazy Dog πρέπει να έχασε τη νίκη για λίγο!!!

Ο @PolomanGR άτυχος στο τέλος , έκαψε τα λάστιχα και τον πέρασα στον τελευταίο γύρο!

 

@panosdimp, ελπίζω σε επανάληψη την Κυριακή. Σε περιμένουμε με τον κολλητό σου (ή χωρίς).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η πλακα ειναι οτι εκει που "πλησίαζα" τον @Georgiadis Giorgos , βγαίνει ο τασος, και επειδη ειχα θεματάκια πριν με το δικτυο,νομιζα με πέταξε,οπως σηκωσα τα ματια να κοιταξω τι λεει,εφαγα μια καλη σβούρα,εσπασα και τον προφυλακτήρα ,και μαζι με "τετράγωνα" πλεον λαστιχα δεν μου επέτρεπαν αλλο να πιέσω.

Το αμαξι οντως ηταν ενδιαφέρον,και μεσα στην βδομαδα,αρκεστηκα να κανω ενα σεταπ που ναναι "ευκολο" ωστε να μην κανω σβούρες στον αγώνα,και ως ενα σημείο το κατάφερα νομίζω.

Αν ειχαμε κόσμο,θαταν πολυ καλος αγώνας νομίζω.

Έγινε επεξεργασία από PolomanGR
Link to comment
Share on other sites

Για εμενα ηταν ο πρωτος αγωνας ισως με πραγματικο ενδιαφερον... Μαρεσε το παιχνιδι με τον liakjim... Ελπιζω να μην εκανα καποιο τραγικο λαθος που επηρεασε αμεσα και εσενα... Εκει που ηρθα καθετα καταλαβα οτι εκανα λαθος και σε αφησα να βγεις μπροστα αν θυμαμαι καλα... Βγηκα απο τον αγωνα γιατι επι 4 με 5 γυρους το τιμονι κοπανουσε λογω πολυ φαγουμενου λαστιχου δεξια μπροστα που μαλλον προεκυψε απο κακο φρεναρισμα.. Ανοιξα να δω σε ποιον γυρο ημασταν (παιζω χωρις να βλεπω σχεδον τιποτα εκτος απο τα βασικα για τις επαφες) και ειδα οτι ειχα αλλους 5... Μπηκα πιτ και καταλαβα οτι δεν ειχε νοημα να συνεχισω για τον τερματισμο οποτε βγηκα... 

 

@liakjim τωρα που με ειδες πως τρεχω θα ηθελα την γνωμη σου και να μου πεις τι πιστευεις οτι φταιει που δεν μπορω να ριξω τον χρονο μου... 

 

Επισης οποιος αλλος θελει μπορει να δει ισως καποιον γυρο μου στο replay και να μου πει... Πιστευω θα με βοηθησει η γνωμη σας...

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο combo....απολαυστικο!

 

Απο τον 5ο γυρο ειχα "τετραγωνα" λαστιχα μιας και τα πιεσα χωρις λογο...μιλαμε για Flinstones κατασταση :hehe:

 

Οταν για 15 γυρους κοπαναει η τιμονιερα συνεχεια, λογικο καποια στιγμη να το κανεις το λαθακι...

 

Anyway ωραιος αγωνας

 

Ελπιζω σε επαναληπτικο και με περισσοτερες συμμετοχες

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από τον 1ο σχεδόν γύρο άρχισα να καταλαβαίνω τα λάστιχα που τα lockαρα πριν εμβολίσω τον @Georgiadis Giorgos, ευτυχώς το κράτησε και πήρε τη θέση που έχασε πίσω στη συνέχεια. 1ος γύρος, 8γωνα λάστιχα, 3ος, 6γωνα, και στον 6ο-7ο και μετά τετράγωνα κανονικά :hehe:. Ήταν και λίγο οτι με το παραπάνω καύσιμο ήθελε λίγο νωρίτερα φρένα και ίσως να ήταν καλύτερα αν πηγαίναμε το balance λίγο προς τα πίσω όσο ήταν βαρύ. 2-3 σβούρες, 1 penalty, και λίγο πλαι πλαι με @liakjim και @PolomanGR. Μου γυρίσατε και οι 2 ενώ είμασταν δίπλα δίπλα, κοιτούσα και ξανακοιτούσα το replay να δώ αν σας ακούμπησα. Στο αυτοκίνητο δεν αρέσει επιτάχυνση πάνω σε κερμπ, οπότε ελάτε κοντά και μη φοβάστε να με σπρώξετε και λίγο προς τα έξω αν τύχει :p πρέπει να είχα αφήσει οριακά 1 αυτοκίνητο χώρο εντός γραμμών. ( Ίσως να νιώθω υπερβολικά άνετα με τα collisions του AC πλεον... μάλλον κακό ) Το αυτοκίνητο είναι λίγο ιδιότροπο στο όριο και στον αγώνα μου πήγαινε πολύ διαφορετικά από οτι σε hotlaps. Στο 2ο μισό του αγώνα που ήταν πιο σταθερό απλά κοιτούσα τις διαφορές και έλεγα μου φτάνουν οι γύροι? Μάλλον δε μου φτάνουν. Αλλά τελικά κάναν και οι 2 μπροστά λαθάκια :hehe:. Πλάκα είχε πάντως :D

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος tasosmich έγραψε:

 

@liakjim τωρα που με ειδες πως τρεχω θα ηθελα την γνωμη σου και να μου πεις τι πιστευεις οτι φταιει που δεν μπορω να ριξω τον χρονο μου... 

 

Επισης οποιος αλλος θελει μπορει να δει ισως καποιον γυρο μου στο replay και να μου πει... Πιστευω θα με βοηθησει η γνωμη σας...

Δεν πρόλαβα να δω πολλά.

Αν μπορείς , ανέβασε στο youtube τον πιο γρήγορο γύρο σου. Είδα ότι έκανες 2:00 χθες. Ανέβασε αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

Από τα πιο δύσκολα αγωνιστικά του AC!! (Δε μαρέσει :( )

Είναι απρόβλεπτο απ όπου και να το πιάσεις!! Χθες με πέταξε στο τοίχο (στα φρένα για την 9η νομίζω) ακόμα προσπαθώ να καταλάβω γιατί!! :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.