Jump to content



Ποντικι επιλογη.


Recommended Posts

1 hour ago, tommybertsen said:

Ευχαριστω! Δε ξερω πως λεγεται ο τροπος που το πιανω , αλλα μαλλον θα ελεγα οτι σχετικα το "αγκαλιαζω" το ποντικι, και σε αυτο που εχω , περισσευει αρκετο :p Οποτε ο καρπος μου ακουμπαει πισω για να το πιασω πιο "σωστα" (κατα τον δικο μου τροπο).

 Παρολα αυτα, ειμαι καλοβολος, και (θελω να) πιστευω , οτι θα με βολεψει το καινουριο!

Βιάστηκες :p

 

http://www.thelab.gr/news/h-cooler-master-ανακοίνωσε-το-mastermouse-pro-l-r3897/

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος dukepapas έγραψε:

Αυτο εχει καλώδιο υπαρχει κανα ασύρματο ? γιατι αυτο που ψαχνω δεν νομίζω να υπαρχει στον πλανιτη γη.

Logitech g602. Δοκιμασε αν μπορεις να δεις αν σε βολευει και παρτο με κλειστα ματια. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα σημερα τελικα. Πολυ καλες πρωτες εντυπωσεις.  Παρεχεται και ενα ωραιο (μικρο σχετικα )mousepad. 

Με βολεψε με τη μια στο χερι. Θα δοκιμασω σε games συντομα (δε προλαβαινω τωρα). Δοκιμασα τα κλικ, ροδελα εχει "στασεις" (δε ξερω πως το λενε ακριβως), πλαινα κουμπια κλπ, ολα πολυ καλα και βολικα , ελαφρως "βαρυ" το κλικ , αλλα νομιζω οτι θελει λιγο "στρωσιμο" το ποντικι :) 

 

Μου εκανε εντυπωση το καλοφτιαγμενο software. Με το που το εβαλα, ειχε firmware update! Το εκανα και ολα κομπλε! :) Δεν ειχα και ποτε σοβαρο ποντικι, αρα ισως γι'αυτο μου φαινεται πολυ καλο το software που εχει (engine 3 λεγεται). 

:D 

 

Το rate του ειναι στα 1000hz αν δε κανω λαθος, το βαρος του στα 104g (παραξενευομαι που λεει 130 στο σαιτ, ισως να ειναι μαζι με το καλωδιο τοσο).

 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.