Jump to content



Τι ψωνίσαμε το Black Friday


Recommended Posts

Σπάνια παίρνω κάτι τέτοια μέρα.. συνήθως ξεστοκάρουν αηδίες ή πουλάνε πανάκριβα πράγματα λίγο πιο φθηνά.. σπάνια θα βρω κάτι που όντως θέλω, οπότε δεν έχω λόγο να ψωνίσω κάτι, έτσι για να γίνω ένα με τα θύματα των ημερών. 

Το τραγικό με τα ps4 που ξεπούλησαν ενώ δεν ήταν σε προσφορά, το θεωρώ ρεκόρ ηλιθιότητας :)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος Delijohn έγραψε:

Σπάνια παίρνω κάτι τέτοια μέρα.. συνήθως ξεστοκάρουν αηδίες ή πουλάνε πανάκριβα πράγματα λίγο πιο φθηνά.. σπάνια θα βρω κάτι που όντως θέλω, οπότε δεν έχω λόγο να ψωνίσω κάτι, έτσι για να γίνω ένα με τα θύματα των ημερών. 

Το τραγικό με τα ps4 που ξεπούλησαν ενώ δεν ήταν σε προσφορά, το θεωρώ ρεκόρ ηλιθιότητας :)

 

199 ευρώ νομίζω ηταν με τον 500αρι δισκο! δεν το λες κ εκτος προσφορας

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ηταν να αγορασω νεο PC αυτη την εποχη οποτε μερικα κομματια τα βρηκα σε προσφορες λογω black friday.

 

G.Skill KM780 RGB MX Red keyboard με 110 ευρω (απο 160)

MSI Z170A Gaming M5 mobo με 150 ευρω (απο 180)

Cooler Master Hyper 212X με 30 ευρω (απο 40)

Intel i7 6700k με 334 ευρω (απο 349)

Corsair CX650M με 76 ευρω (απο 85)

 

Χωρις καμμια εκπτωση:

G.Skill Ripjaws V 16GB DDR4 3200MHz με 100 ευρω

Dell U2715H με 499 ευρω (υπηρχε σε προσφορα το Dell U2515H με 300 αλλα προτιμησα το 27αρι τελικα)

 

Υπηρχε και η Asus GTX 1070 Dual OC σε προσφορα με 440 απο 520 αλλα δεν υπαρχουν λεφτα προς το παρον!

 

ps. τα links ειναι απο καταστηματα στην Πορτογαλια οπου τα πηρα, γιατι μετακομισα εδω προσφατα.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.