Jump to content



Τι ψωνίσαμε το Black Friday


Recommended Posts

Ουουου, αλητεία, 666, καταπάτηση του απλού εργαζόμενου.

Παρ'όλ'αυτά, όλοι κάτι ψωνίσαμε!

 

Εγώ τσίμπησα:

1. Καρέκλα από πλαίσιο 60 ευρώ (τιμή ΙΚΕΑ).

2. Sandisk SSD από πλαίσιο στα 60 ευρώ.

3. Fitbit HR στα 90 από το iSystem.

 

Δεν περίμενα ότι τα μαγαζιά εδώ θα έκαναν όντως προσφορές, αν έμενα μόνος μου θα έπαιρνα σίγουρα PS4 ή XBOX μιας και στα 200 ευρώ είναι καλές τιμές για κονσόλες.

Επίσης με δελεάζουν πολύ μερικά laptop αλλά αρνούμαι ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ στις 00.30 ηδη τα ακουστικα logitech g633 απο media markt ειχαν εξαντληθει. Ηταν το μονο που θα με δελεαζε, και στα 70 ευρω θα τα επαιρνα σιγουρα.. Εφαγα τετοια ξενερα ομως μ αυτο, που απλα δεν εψαξα τιποτα αλλο..

Link to comment
Share on other sites

Μία φούστα για την κόρη και μία μπλούζα για τη γυναίκα. Ευτυχώς την ώρα που σκάσαν οι προσφορές του mediamarkt είχα ήδη κοιμηθεί... Δυστυχώς έναν i3-6100 που ήθελα, δεν τον βρήκα πουθενά σε προσφορά...

 

hm.PNG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 πακους Α5, 2 φαλτσετες,σπαγγο,μαρκαδορους για πινακα,

μηχανημα ανιχνευσης πλαστων χαρτονομισματων + την μπαταρια του

και μερικα ψιψιψινια και κοκοψαρα .(δεν ηταν για μενα για την δουλεια μου με δωσανε παραγγελια).

Εφαγα μια ωρα στο ταμειο χαζευοντας το κοσμο + ενα 10λεπτο που προσπαθουσα να παρκαρω.

Link to comment
Share on other sites

Απογοητευτηκα χθες το βράδυ που είδα ότι όλες τις προσφορές στα e-shops δεν τις πρόλαβαν, και πεισμωσα! Το πρωί πήγα νωρίς στο Media Markt και πήρα ένα MX Master στα 40 ευρώ και μετά στο Public και πήρα μία Panasonic 49" τηλεόραση, για δώρο!

Sent from my Letv X500 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος eloydark έγραψε:

Panasonic 49" τηλεόραση, για δώρο!

Αν δεν εχεις προβλημα, γραψε και στο αντιστοιχο θεμα "Οι αγορες μας" περισσοτερες λεπτομερειες... Μοντελο κι εντυπωσεις!

Link to comment
Share on other sites

Είχα παραγγείλει ταμπλετ από το

coolicool την προηγούμενη εβδομάδα και σήμερα μου έστειλε μήνυμα ότι δεν υπάρχει διαθέσιμο...  Και κερατάς και δαρμενος....

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ειχα παραγγειλει πριν μερες απο αμαζον ενα jig της kreg και σημερα για 15 λεπτα μπηκε σε flash deal οποτε μεσω chat μου ριξανε τη χρεωση. Δε θεωρειται σημερινη αγορα αλλα κερδισα 20 αγγλικες λιρες :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, eloydark said:

πήρα ένα MX Master στα 40 ευρώ

αυτήν την προσφορά την κυνηγάω από το Σεπτέμβριο που την έχασα από το ελβετικό αγαπημένο μου κατάστημα... 500 κομμάτια έφυγαν πριν προλάβω να πάρω χαμπάρι ότι είναι σε προσφορά (43 φράγκα τότε, κάτω από 40€), και τώρα πάλι τα ίδια...

Link to comment
Share on other sites

αυτήν την προσφορά την κυνηγάω από το Σεπτέμβριο που την έχασα από το ελβετικό αγαπημένο μου κατάστημα... 500 κομμάτια έφυγαν πριν προλάβω να πάρω χαμπάρι ότι είναι σε προσφορά (43 φράγκα τότε, κάτω από 40€), και τώρα πάλι τα ίδια...

Δεν περίμενα πολλά να σου πω την αλήθεια. Πήγα πιο πολύ με την ελπίδα παρά ότι θα το πετύχω πράγματι. Σκέφτηκα στην χειρότερη θα πάρω κάνα marathon. Προφανώς δεν με χάλασε.

Η Panasonic δεν πάει για εμένα δυστυχώς, είναι δώρο. Θα γράψω εντυπώσεις όταν την παραδώσω αν και θα είναι σύντομη η επαφή μου μαζί της! Προς το παρόν την έχω στην κούτα της κρυμμένη να μην την φάει ο σκύλος!

Sent from my Letv X500 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οι επαναστάτες που δεν ψωνίζουν black friday γιατί είναι μόδα και έχουν υπογραφές κάτι pc 15 γενιές πιο καινούρια από το δικό μου παρακαλούνται να μη σχολιάζουν στο εν λόγω thread, μιλάμε για όσους μετράνε το μετρητό, όχι για όσους το φυσάνε :p 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ τις περίμενα χειρότερες τις εκπτώσεις. Χτύπησα από ΜΜ ένα JBL Flip 3 στα 59€, από Reebok ένα ζευγάρι Sawcut στα 35€, και έναν Crucial MX300 750 GB για το Steam από amazon.co.uk. Εκτός από το JBL που ήταν παρορμητική αγορά, τα υπόλοιπα θα τα αγόραζα αργότερα για αρκετά περισσότερα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.