Jump to content



G.G. 2017 -Maserati Levante S vs Porsche Cayenne Turbo S@ Magione 4/12/2016


Recommended Posts

Έλα ρε σιγά. Ο Γιώργος πιο πάνω είπε να τα αφήσουμε. Άρα όπως πάντα ο καθένας διαλέγει και λέει μέχρι κάποια στιγμή με poll πχ Σάββατο βράδυ , ποιο θα πάρει.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το κόμπο θα μείνει όπως έχει για τους λόγους που ανέφερα! Αν θέλετε να φαγωθείτε για το αμάξι ευχαρίστως!! :lol:

 

Όποιος θέλει δηλώνει από τώρα αυτοκίνητο που θέλει! Απαγορεύονται οι αλλαγές όμως μέχρι τη Κυριακή!

Εγώ προσωπικά θα τρέξω με αυτό που έχει επιλεχθεί το λιγότερο για να υπάρχει πολυχρωμία στο κόμπο :) Έτσι και αλλιώς απ ότι βλέπω είμαι 3 δευτερόλεπτα πίσω απο τους πρώτους το +0,5 θα με πειράξει?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμούσα  να τρεξω με το levante αλλα δεν με πειράζει και το cayenne, αφου οπως λέει και ο Γιώργος στο τελος θα ειμαι ετσι και αλλιώς. Για το δικό μου επιπεδο πάντως το levante επειδή ειναι πιο ευκολο-οδηγητο δινει καλυτερους χρόνους. Ενω απο αποψη kg/HP τα 500kg ερμα ειναι ακριβως όσο πρεπει , στο στριψιμο το levante παει καλυτερα .

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ενα κατοστάρι ballast πρέπει να βγεί απο το porsche.

Μπορεί και 200 αν συνυπολογίσουμε το tyre wear.

Αλλιώς προβλέπω να μη το παίρνει κανένας.

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

Παμε παλι...

Απο Δευτερα λεω στον Γιωργο αν τα εχει τσεκαρει γτ το πορσικο ηταν πιο γρηγορο..(μια ματια στα stats να εριχνε,θα το εβλεπε)

Μου λεει οχι και περιμενε απο εμας..(fail-ειχε τοσο καιρο)

Καθομαι (κατι που ΔΕ θα το ξανακανω) και βλεπουμε με μια γρηγορη ματια ποσο μπαλαστ χρειαζεται..

Μετα βγαινει και γραφει οτι δεν αλλαζει τιποτα.
Ξαναγραφω οτι μεχρι Τεταρτη να εχει παρθει μια αποφαση γιατι δειχνουν ανομοια τα αυτοκινητα και παιρνω απαντηση "¨ελα σιγα, ο Γιωργος αποφασισε"

Τωρα ειναι Σαββατο απογευμα και συζηταμε ακομα για το ποσο μπαλαστ θα χρειαστει..

 

Δεν υπαρχει περιπτωση λοιπον να αλλαξω τιποτα στο σερβερ.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμ αφού καθήσατε και τα δοκιμάσατε, είπα και εγώ να κλειδώσουμε τα σετ μη πάει ο κόπος χαμένος γιατί με default ήταν σχετικά καλά το ballast... αλλά το Levante πάει αρκετά πιο γρήγορα με camber, το Porsche μια από τα ίδια. Δεν πήρα απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Stelios F. έγραψε:

Τι δουλειά έχουν 2 SUV σε RACE και μάλιστα στη Magione. :p

Και όμως , έχουν πολύ χαβαλέ. Γιάσονα βάλε 350κιλά στο Πορσικό και θα είμαστε κομπλέ σου λέω.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stelios F. said:

Τι δουλειά έχουν 2 SUV σε RACE και μάλιστα στη Magione. :p

Είπαμε να πετάξουμε το MR μας στα σκουπίδια :hehe: Πρέπει να φτιάξουμε ένα κεραυνό να πέφτει όταν κάποιος πέφτει C και τρώει kick μέσα στον αγώνα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.