Jump to content



G.G. 2017 -Maserati Levante S vs Porsche Cayenne Turbo S@ Magione 4/12/2016


Recommended Posts

2 hours ago, liakjim said:

Τί έχει?
 

1 πρωτάθλημα με διάφορα δώρα και 1 leaderboard challenge με δώρο τιμονιέρα Thrustmaster.

TROPHY.jpg

 

 

Εσείς να κάτσετε να παίξετε συγκρουόμενα όσο ο Νάσος θα κερδίζει τιμονιέρες και e-σαμπάνιες :p

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι και τα simresults δεν δουλεψαν σωστα στο combo αυτο..

Γενικα το πηρε και το σηκωσε :D

 

Δειχνει λαθος τα qual (με λαθος αμαξι) και στο race οτι δε τερματισα :p

 

http://simresults.net/161204-M1o

 


Στα 7 λεπτα του qual, αποφασια να παρω το πορσικο μπας και εχει λιγο ενδιαφερον ο αγωνας.. ( χωρις παρεξηγηση Δημητρη, αλλα θα τρεχαμε μονοι μας αν ειχα την λεβαντε)

Το πορσικο ηταν 1 δευτερολεπτο πιο αργο.(στα χερια μου)Καθολου καλο στις στροφες,μλκσμενες αναρτησεις , χαζα φρενα.Χωρις TC δε παιζεις,παρολα αυτα το ακους να κοπανανε τα γραναζια :p

Με αυτα και με αυτα ο αγωνας δε μου εδωσε ανδρεναλινη αλλα περασε ευχαριστα γιατι ναι μεν ηταν πιο γρηγορος ο Δημητρης με το λεβαντε, αλλα οταν βρεθηκα μπροστα του (με αφησε) ηταν πολυ δυσκολο να με περασει (λογω πιστας)

Γενικα ηταν ωραια.Οχι αγωνιστικο ενδιαφερον αλλα ενταξει,περασε ευχαριστα η ωρα μας.

Δε ξερω τι εγινε πισω αλλα κατι ακουσα για μαχες..

Μπραβο σε ολους(μπραβο Κοσμα για την 3η θεση!!) και ευχαριστουμε τον Ακη για το live streaming και την παρεα.

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ καλά σήμερα.
Με τα λεβαντε έχανα 0.4 από Ιάσονα οπότε ίσως και να μην τρέχαμε μόνοι μας...[emoji48]
Πάντως απαλλαγμένος από άγχος μιας και ο Ιάσονας με το φουσκωμένο Πόρσε έχανε 1-1.5δευτ , παίξαμε και διασκεδάσαμε.

Κρίμα που είμασταν λίγοι.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά ήταν, καλα πέρασα και εγω. Αρκετά καλύτερα απο οτι φανταζόμουν όταν ειδα το combo.

Thanks @GoMaR , κατι γινονταν και πίσω , ειχαμε αρκετες εναλλαγές με @Georgiadis Giorgos  και Τάσο.

 To levante δεν ηταν καθόλου κακό, προβλέψιμο, ευκολο να το διορθώσεις.

Ωραίο το video του livestream  @akis_z80, καλή φάση να ξαναβλέπεις τι έγινε στον αγώνα. 

Το επόμενο gathering einai poly kalo!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραία ήταν και για μένα που σας παρακολουθούσα. Tο highlight είναι στο 1.44.50 προς το τέλος του αγώνα που ο γομαρ κλείνει το tc και αρχίζει να χορεύει την cayenne [emoji3]


Η cayenne τον χόρεψε...[emoji12]

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ήταν και για μένα που σας παρακολουθούσα. Tο highlight είναι στο 1.44.50 προς το τέλος του αγώνα που ο γομαρ κλείνει το tc και αρχίζει να χορεύει την cayenne [emoji3]


Άσε με το μούφα το πρόγραμμα σου. Μια προσπέραση είχε όλη και όλη και την έχασε!

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.