Jump to content



CLC 2 The endurance cup - RACE 3 @ MUGELLO 9/2/2017


thazio

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρεα!
Ενώ επιστρέψω από ταξίδι, για πρώτη φορά έγκαιρα και όχι με την ψυχή στο στόμα, η γκαντεμιά μου χτύπησε πάλι την πόρτα και ΔΕΝ υπάρχει τηλέφωνο internet κλπ...
Ας ελπίσω ότι θα αποκατασταθεί η μ@λ@κια (κομμένο καλώδιο σε όλη την περιοχή είπανε) και θα τα καταφέρω να μπω.
Σε διαφορετική περίπτωση...sorry


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ενώ θα έπρεπε να ήμουν μπροστά στο τιμόνι μου, έτοιμος για τον αγώνα, δυστυχώς είμαι όλο νεύρα χωρίς να μπορώ να κάνω τίποτα αλλο...
3 εργάσιμες είπαν οι μλκες.

Καλό αγώνα σε όλους, sorry από την ομαδα


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα discord να σας πω οτι δε θα τρέξω αλλά σας έπιασα στο qualify και είπα να μη σας αποσπάσω την προσοχή. Με πονάει πολύ το κεφάλι εδώ και μια ώρα, πήρε ντεπόν μπας και είναι τίποτα ελαφρύ, αλλά ακόμη είμαι αρκετά άσχημα και δε νομίζω να την παλέψω για μιάμιση ώρα. Καλή επιτυχία.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα το practice...

3ος στην εκκίνηση.

Ξαφνικά ο @Lylankor lag-άρει και κάνει κάτι πηδήματα πέρα δώθε και πάνω μου....

Επισκευές αλλά τα καύσιμα δεν έφταναν για τερματισμό...

Άρα 2ο pit stop...και τελευταίος...

Μετά full στο όριο. 10ος.

 

Κρίμα.

 

Συγχαρητήρια στον @akis_z80 και στο pontium.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πάντως έτσι που ήρθαν τα results δώσαν ενδιαφέρον.

Οι castrol μεγάλη ευνοημένη απο απουσίες ατυχίες και μλκιες κινηγάει τους πρώτους.

Στην 3 θέση alitalia elf και ρεψόλ θα εχουν μεγάλη μάχη στον τελευταίο γύρο. 

 

Παρά το ατυχές γεγονός με τον lyla το sim εχει γίνει πολύ καλό στο online του!!!

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα θα κοιμηθώ ευτυχισμένος!!!:D

Ατέλειωτες μάχες με τον Μάνο (μπράβο σου) αλλά η επιμονή μου ανταμείφθηκε. Είχα ένα τρελό σεταπ που μου έδινε ίδιους χρόνους και με λιωμένα λάστιχα οπότε στο τέλος κατέβαζα χρόνους συνέχεια. Στον τελευταίο γύρο και αφού είχα σιγουρέψει την τέταρτη θέση έρχεται και το κερασάκι στην τούρτα - μια έξοδος από τον Γιάννη (uhu) και άρχισα να φωνάζω μέσα μου: "όνειρο είναι, μην με ξυπνάτε!!!":hehe:

Μπράβο σε όλα τα παιδιά για τον καθαρό αγώνα.

Ηλία να προσέχεις όταν ξαναμπαίνεις στην πίστα.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Πως ήταν το lag του @Lylankor από την κάμερά μου :weep:.

Ατυχία.

Απο πίσω ήταν πολύ χειρότερα. 

Εγω τον εχασα απο την οθόνη και εμφανιζόταν σποραδικά σε διάφορα σημεία της πίστας.:hehe:

Απ τα νεύρα μου όμως (έφυγα στο τέλος κόλλησα με τα μούτρα στην μπαριέρα και έβαλα και όπισθεν) δεν έσωσα replay...

Ο johnnys πολύ σταθερός έβαλε και σωστότερα καύσιμα και αυτό ηταν.

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δεν υπάρχει... Αλλάξαμε με τον Άκη 2 φορές θέση στους πρώτους 2 γύρους και εκεί που λέω εντάξει τώρα αρχίζει ο αγώνας σαν να έπεσα σε ένα αόρατο τοίχο -_- κοιτάω το ping, 400... κόκκινες ζημιές, ραγισμένο τζάμι κλπ. Είχα ακόμα lag οπότε περίμενα να περάσουν όλοι πριν ξαναμπώ. Μετά δε μπορούσα να βάλω 6η και έχανα αρκετά σε κάθε γύρο, αλλά είπα να μείνω και να κάνω το στοπ και επισκευές το bodywork όταν θα φτάνουν τα καύσιμα για μόνο 1, μη μπώ 2 φορές.

 

Όταν βγήκα ήμουν ακριβώς μπροστά από τον Άκη και λέω θα δοκιμάσω μήπως μπορώ να φύγω με τα φρέσκα λάστιχα, αλλά ήμουν φουλ γεμάτος και ο Άκης άδειαζε σιγά σιγά σε εκείνο το σημείο και δεν, περισσότερο overdrive έκανα.

 

Αρκετούς γύρους μετά, βγαίνει ο Γεωργιάδης μπροστά μου, ξύλο, μάχες και λίγα γλιστρίματα που είχα τα λάστιχα από το 14ο γύρο :p δε κατάφερα να περάσω στο τέλος. Ωραίος :D πήγαμε πολύ καθαρά κιόλας.

 

Αυτά... δε με θέλει αυτό το cup :p το νου σας όταν θα είμαι στο 919... :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Πως ήταν το lag του @Lylankor από την κάμερά μου :weep:.

Ατυχία.

 

Το σωστό, σε λίγο θα φανεί

 

 

Τώρα μάλιστα!!!

Χρονάρα έκανες στο quali 

Το WR ήταν 57.573

Πριν το ξεφτυλίσει και αυτό ο @akis_z80...

Μπλέξαμε με δαύτον.:hehe:

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σε καποια σημεια της πιστας ησουν γρηγοροτερος αλλα νομιζω σου εφευγα λιγο στο sector 3....πιστευω ολος ο αγωνας ηταν το πιτ στοπ...εκει πηρα 5 δευτερα....ωραιος αγωνας οπως και να χει αλλα κριμα ρ συ στον τελευταιο γυρο..

Έγινε επεξεργασία από JohnnyGTR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.