Jump to content



Wamta #2, multiclass FUN CUP


Stelios F.

Recommended Posts

πριν 12 ώρες, το μέλος Stelios F. έγραψε:

Server is up για να δοκιμάσετε τα αυτοκίνητα.

 

Wamta CUP Server

Pass = 12321

 

 

Ναι Στέλιο.

Χθες έκανα 2 γύρους με όλα τα αμάξια που ψήφισα να δω πως είναι. 

Σήμερα-αύριο θα δω και το σύγχρονο γκρουπ.

Επίσης βγάλτε την RSR από την λίστα....

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, panosdimp said:

Δώσε κ λινκ για χρόνους αν είναι εύκολο. 

http://managerdc2.rackservice.org:50768/lapstat

 

10 hours ago, liakjim said:

Επίσης βγάλτε την RSR από την λίστα....

Why?

Έχει πολλές πιθανότητες να είναι μέσα έως τις 19.

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα ΟΛΑ τα αυτοκίνητα.

 

Λοιπόν :

Το group " Σύγχρονα race cars " μου μυρίζει μπελάδες , ειδικά με το 919 και τον εξωπραγματικό ρυθμό του.

Το group " Παλαιά race cars " επίσης μου μυρίζει μπελάδες. Φυσικά είναι το αγαπημένο μου. Τα αγαπάω όλα ειδικά το F1 GTR που παίζει να είναι στο τοπ3 της KUNOS.

 

Ψηφίζω οριστικά μόνο " Κατηγορία φτερού " μιας και όλα τα αμάξια και πολύ ευχάριστα είναι αλλά και πιο φιλικά, ιδανικά κατ'εμέ για τον χαρακτήρα του cup.

Link to comment
Share on other sites

Έίμασταν 21 και τώρα είμαστε 22... μπήκε κάποιος επιπλέον η γράφτηκες 2 φορές?

8 minutes ago, PolomanGR said:

Πηγα να αλλαξω ψηφο να βαλω και την κατηγορια φτερου,και φοβαμαι μηπως διεγραψαν και καναν αλλον,για δειτε.

 

Link to comment
Share on other sites

Ενα παιδί που λέγεται Βαγγέλης Παργινός και τρέχει RRRE στο RD, υπάρχει και εδώ μέσα?

Δεν νομίζω ( και δεν είναι παιδί -> βλ [emoji89] )

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τι να ψηφίσω για τελική επιλογή. Δοκίμασα τα oldies και μου άρεσαν πολύ και αμέσως μετά έβαλα το praga και ένιωσα μια βαρεμααααρα. Κανονικό τρένο το αμάξι. Μετά έβαλα και το mx5. Βασικά τα οδήγησα με τη λάθος σειρά και μου φάνηκε πολύ βαρετή και εύκολη η κατηγορία φτερού. Δε ξέρω τι να ψηφίσω ακόμα. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Oxide Burnedbrain said:

Δε ξέρω τι να ψηφίσω για τελική επιλογή. Δοκίμασα τα oldies και μου άρεσαν πολύ και αμέσως μετά έβαλα το praga και ένιωσα μια βαρεμααααρα. Κανονικό τρένο το αμάξι. Μετά έβαλα και το mx5. Βασικά τα οδήγησα με τη λάθος σειρά και μου φάνηκε πολύ βαρετή και εύκολη η κατηγορία φτερού. Δε ξέρω τι να ψηφίσω ακόμα. 

Μέχρι τις 5 του μήνα μπορείς να αλλάξεις γνώμη.

Τα "τρένα" συνήθως δίνουν καλό racing.

Τα παλιά θα έχουν περισσότερο χαβαλέ και γενικά οι αγώνες θα έχουν πολλά απρόοπτα.

Τα σύχρονα... καλό racing σίγουρα ανάμεσα στις κατηγορίες με τα LMP να πηγαίνουν σαν δαίμονες μέσα στο track.

 

Who is Rous ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Oxide Burnedbrain έγραψε:

Δε ξέρω τι να ψηφίσω για τελική επιλογή. Δοκίμασα τα oldies και μου άρεσαν πολύ και αμέσως μετά έβαλα το praga και ένιωσα μια βαρεμααααρα. Κανονικό τρένο το αμάξι. 

:yikes::yikes::yikes:

 

Είδες τι παθαίνεις αν τρέχεις με ασαφής μαούνες 2 - 3 βδομάδες συνεχόμενα.

 

To praga δεν υπάρχει. :neo:

Δεν μπορώ να καταλάβω τι μου αρέσει περισσότερο ή ίδια η οδήγηση, ή οι τριγμοί απο το πλαίσιο και τις αναρτήσεις όταν κοπανάει το αμάξι ή όταν στρεβλώνει σε στροφές και εσάκια. 

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τι να ψηφίσω για τελική επιλογή. Δοκίμασα τα oldies και μου άρεσαν πολύ και αμέσως μετά έβαλα το praga και ένιωσα μια βαρεμααααρα. Κανονικό τρένο το αμάξι. Μετά έβαλα και το mx5. Βασικά τα οδήγησα με τη λάθος σειρά και μου φάνηκε πολύ βαρετή και εύκολη η κατηγορία φτερού. Δε ξέρω τι να ψηφίσω ακόμα. 


Μήπως τα πήγαινες λίγο....αργά??? [emoji12]

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Oxide Burnedbrain έγραψε:

Δε ξέρω τι να ψηφίσω για τελική επιλογή. Δοκίμασα τα oldies και μου άρεσαν πολύ και αμέσως μετά έβαλα το praga και ένιωσα μια βαρεμααααρα. Κανονικό τρένο το αμάξι. 

:yikes::yikes::yikes:

 

Είδες τι παθαίνεις αν τρέχεις με ασαφής μαούνες.

 

To praga δεν υπάρχει. :neo:

Δεν μπορώ να καταλάβω τι μου αρέσει περισσότερο ή ίδια η οδήγηση, ή οι τριγμοί απο το πλαίσιο και τις αναρτήσεις όταν κοπανάει το αμάξι ή όταν στρεβλώνει σε στροφές και εσάκια. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.