Jump to content



Wamta #2, multiclass FUN CUP


Stelios F.

Recommended Posts

Παρακαλούνται οι παρακάτω κύριοι να πάρουν στα χέρια τους το WAMTA και να σβήσουν την μια επιλογή από το poll.

http://doodle.com/poll/6dat4ipfp9mb9ime#table

Θα ήθελα να αρχίσω τις ετοιμασίες, ballast, rule changes και ότι άλλο χρειαστεί όσο το δυνατόν γρηγορότερο.

Το poll θα "κλειδώσει" την Κυριακή, ότι αλλαγές θέλετε κάντε τις μέχρι το Σάβατο το βράδυ για να είσαστε σίγουροι.

 

@aKosmas

@khr1s

@Georgiadis Giorgos

@Thodoris1884

 

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε γμτ το χθεσινο κομπο μου ξυπνησε το....συναισθημα να θελω να δηλωσω αλλα ξερω οτι θα ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα..Και δε θελω να κρεμασω τιμ μειτς....δεν ξερω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2017 at 6:00 PM, Stelios F. said:

Παρακαλούνται οι παρακάτω κύριοι να πάρουν στα χέρια τους το WAMTA και να σβήσουν την μια επιλογή από το poll.

Doodle: Δήλωση συμμετοχής WAMTA 2

Θα ήθελα να αρχίσω τις ετοιμασίες, ballast, rule changes και ότι άλλο χρειαστεί όσο το δυνατόν γρηγορότερο.

Το poll θα "κλειδώσει" την Κυριακή, ότι αλλαγές θέλετε κάντε τις μέχρι το Σάβατο το βράδυ για να είσαστε σίγουροι.

 

@aKosmas

@khr1s

@Georgiadis Giorgos

@Thodoris1884

 

 

Παιδια λόγω ελειψης χρόνου δεν προλαβαίνω να πάρω μέρος στο CUP!
Θα συμμετέχω σε Greek Gatherings όποτε προλαβαίνω όμως δεν θα χαθουμε :D

 

 

Edit: Δεν μαμιεται γραψτε ακυρο!  I am in, θα λείπω στον πρώτο αγώνα μόνο.

Έγινε επεξεργασία από khr1s
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 03/02/2017 at 7:03 PM, GeoF1 said:

Ρε γμτ το χθεσινο κομπο μου ξυπνησε το....συναισθημα να θελω να δηλωσω αλλα ξερω οτι θα ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα..Και δε θελω να κρεμασω τιμ μειτς....δεν ξερω...

Λοιπόν, μπές και εσύ και ψήφισε για να σπάσεις και την ισοβαθμία (έλεος το βλέπω 2 μέρες να πάει μια από τη μια, μια από την άλλη!). Στο κάτω κάτω πιο κρεμασμένη θα είναι η ομάδα που θα έχει 2 οδηγούς :p οπότε όσους καταφέρεις να τρέξεις καλά θα είναι.

 

Επίσης, καθώς όλοι θα χάσουμε κάποιον αγώνα... να βγάλουμε από τη τελική βαθμολογία το χειρότερο αποτέλεσμα κάθε οδηγού (είτε είναι DNS είτε η χειρότερη θέση για κάποιον που τους έτρεξε όλους)? @Stelios F. @akis_z80

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν έχει τελιώσει ακόμα, ελπίζω πως ο κόσμος θα καταλάβει πως τα σύγχρονα θα είναι πιο συναρπαστικά και θα αλλάξουν γνώμη :D

Ίσως αυτό το MX5 να πήγαινε στα σύγχρονα και να είμασταν ομάδες των 4... μμμμμ !! :p

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
Link to comment
Share on other sites

Τα σύγχρονα ίσως είναι πιο συναρπαστικά όταν τρέχεις μόνος.
Σε full grid όμως , έχω την αίσθηση πως θα είναι ωρολογιακή βόμβα.
Για αυτό και η ψήφος μου.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όσο για τα άτομα Στέλιο, η μέχρι πρότινος εμπειρία, έχει δείξει μη πω, αποδείξει, ότι δεν πρέπει να βασιζόμαστε στις ψήφους.
Θα μου έκανε εντύπωση αν μαζευόμασταν στην πράξη πάνω από 18 άτομα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, liakjim said:

Τα σύγχρονα ίσως είναι πιο συναρπαστικά όταν τρέχεις μόνος.
Σε full grid όμως , έχω την αίσθηση πως θα είναι ωρολογιακή βόμβα.
Για αυτό και η ψήφος μου.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Όσο για τα άτομα Στέλιο, η μέχρι πρότινος εμπειρία, έχει δείξει μη πω, αποδείξει, ότι δεν πρέπει να βασιζόμαστε στις ψήφους.
Θα μου έκανε εντύπωση αν μαζευόμασταν στην πράξη πάνω από 18 άτομα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

6a00d8341c761a53ef013488a61707970c-pi.jp

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.