Jump to content



G.G. - Praga R1 @Nurburgring-GP(GT) 23/03/2017


Recommended Posts

8 minutes ago, liakjim said:

Τί είναι αυτό?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μια μλκια και μισή που για κάποιο λόγο έχει απο τα ψηλότερα νούμερα τηλεθέασης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σόρρυ που δεν έμεινα αλλά με ψιλό ξενέρωσε ο άλλος ο ξένος και είχα κουραστεί και λίγο γιατί έπαθα διάστρεμα το Σάββατο και είμαι με νάρθηκα στο δεξί πόδι, για αυτό στον δεύτερο αγώνα το έχανα συνέχεια και ξενέρωσα τελείως, μου αποσπούσε την προσοχή ο πόνος.  Επίσης δεν ξέρω αν το γνωρίζετε αλλά έχω φτιάξει αυτό εδώ το group στο facebook Έλληνες SimRacers και όποτε έχετε Fun Event ή για το πρωτάθλημα που κάνετε να το ποστάρετε εκεί .

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος NickAtsi έγραψε:

Παιδιά σόρρυ που δεν έμεινα αλλά με ψιλό ξενέρωσε ο άλλος ο ξένος και είχα κουραστεί και λίγο γιατί έπαθα διάστρεμα το Σάββατο και είμαι με νάρθηκα στο δεξί πόδι, για αυτό στον δεύτερο αγώνα το έχανα συνέχεια και ξενέρωσα τελείως, μου αποσπούσε την προσοχή ο πόνος.  Επίσης δεν ξέρω αν το γνωρίζετε αλλά έχω φτιάξει αυτό εδώ το group στο facebook Έλληνες SimRacers και όποτε έχετε Fun Event ή για το πρωτάθλημα που κάνετε να το ποστάρετε εκεί .

Παρ' όλο το νάρθηκα έκανες φοβερό χρόνο, μπράβο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι για το σημερινό φιάσκο αλλά μέχρι το τέλος του qualify δεν έιχε κάποιος πρόβλημα και ήταν ωραία να βλέπεις το server με 24 άτομα μέσα έστω και για το μισό πρώτο lap του αγώνα!

 

Χάσαμε νομίζω 4 άτομα μετά το restart (ελπίζω να απολαύσατε το σουρβάιβορ) τερματήσαμε 5 οδηγοί με αποστάσεις 15-20 δευτερόλεπτα μεταξύ μας αν θυμάμαι καλά.

Αυτό θα πει hardcore racing! 

Ναι ξέρω δεν ήταν ιδανικό και το free for all αλλά τουλάχιστον είχες κάποιον να βρίσεις!

Επίσης όταν ζητάτε κάτι, θα παρακαλούσα το ζητάτε μέσα από το discord για να βγαίνει μία συννενόηση. Αλλιώς με το να γράφει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό στο ingame chat δε μπορεί να βγει συννενόηση!

 

Αύριο αν θέλετε την ίδια ώρα με το ίδια φορμάτ θα ξαναγίνει ο αγώνας! Για αυτούς που θέλανε να τρέξουν σήμερα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος Georgiadis Giorgos έγραψε:

 και ήταν ωραία να βλέπεις το server με 24 άτομα μέσα έστω και για το μισό πρώτο lap του αγώνα!

Και με 15 μια χαρα θα ηταν :p

 

πριν 17 λεπτά, το μέλος Georgiadis Giorgos έγραψε:

αλλά μέχρι το τέλος του qualify δεν έιχε κάποιος πρόβλημα

Δεν καταφερα να κανω quali λογω των βλαμμενων :p

 

 

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, wolves said:

Δεν καταφερα να κανω quali λογω των βλαμμενων :p

Και εγώ στο qual μόνο ένα γύρο κατάφερα να βγάλω, ο άλλος βγήκε από πιτ και έκανε αριστερά δεξιά μπροστά μου να ζεστάνει λάστιχα ενώ έκανα γύρο! Φρέναρε έπεσα και πάνω του. Ήμασταν αρκετοί τελικά, δε χρειαζόμασταν ξένους.

 

Για όσους δεν κατάλαβαν τι έγινε και έβριζα τον άλλο. Του γυρνάει στο 1ο λαπ και ζητάει restart, ενώ είχαμε πει οτι είναι event και δεν έχει, να είναι προσεκτικοί. Μετά εκεί που περνούσα τη γραμμή, είχε στήσει καρτέρι στα πίτ και βγαίνει και πέφτει πάνω μου για να του δώσουμε restart. Το γίδι. Που έλεγε είναι και καλός kart racer στο εξωτερικό. Ο κουραδοκέφαλος.

 

Ξαλάφρωσα :p

 

@NickAtsi και εμείς γυρίσαμε 2-3 φορές αφού βγήκες... μας έλιωσαν τα softs, δεν είχαμε δοκιμάσει και πολύ το combo. Ελπίζω να σε δούμε και σε μελλοντικούς αγώνες! Παίξαμε και λίγο ξύλο με @Georgiadis Giorgos και μας κέρδισε ο @uhu στο τέλος :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, konnos said:

Καλά δε βλέπεις κανένας Survivor!?

μπα οι περισσότεροι δεν βλέπουνε γιατί είναι βαθύτατα πνευματικοί άνθρωποι κ έτσι εξ υπαρχής αποκλείουν θεάματα της πλέμπας,ασχέτως που αρέσκονται να βλέπουν άλλων μορφών αρένες ακόμη κ με θανατηφόρες επιπτώσεις.

 

άσχετο σχόλιο βέβαια αλλά κουράστηκα να ακούω δηθενίστικα επιχειρήματα.Ο καθένας βλέπει οτι του αρέσει κ αλοίμονο αν φτάσουμε να δαιμονοποιούμε κάθε επιλογή.

Έγινε επεξεργασία από sosna
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος Lylankor έγραψε:

 

 και εμείς γυρίσαμε 2-3 φορές αφού βγήκες... μας έλιωσαν τα softs, δεν είχαμε δοκιμάσει και πολύ το combo. Ελπίζω να σε δούμε και σε μελλοντικούς αγώνες! Παίξαμε και λίγο ξύλο με @Georgiadis Giorgos και μας κέρδισε ο @uhu στο τέλος :hehe:

Στην αναμπουμπούλα ο λύκος χαίρεται.:p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω να πω μπραβο στα παιδια.Στην αρχη θα γινοταν καλος αγωνας αλλα εφαγε ενας τετακε , φρεναρω και εγω, με πεταει εκτος και παω να ξαναμπω (ημουν μισος εξω,μισος μεσα) και μετα επεσαν ΟΛΟΙ πανω μου. :hehe:

 

εφαγα ακυρο με τον οδοντιατρο χθες και γυρισα να μπω στον αγωνα απροπονητος τελειως.
Χρωσταω μια απαντηση στους χρονους σας.Μη παιρνουν θαρρος μερικοι :p

 

Σημερα 100% δε θα μπορεσω γιατι η απονευρωση θα γινει σημερα.Γκρρρ


Το προβλημα δεν ηταν οι ξενοι, αλλα το MR "C" 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.