Jump to content



Gran Turismo Sport Closed Beta


Lylankor

Recommended Posts

Δεν ήξερα που να το βάλω αυτό και μιας και είναι off-topic σε όλα τα άλλα θα το πετάξω εδώ που είναι η εντελώς άλλη άκρη από κάτι σαν το netkar. WTF...το σαγόνι στο πάτωμα... :OO: όταν τα γραφικά φτάνουν να είναι τελείως φωτορεαλιστικά δε γίνεται να μην ζηλέψεις! Γιατί σταματάει να είναι απλά "καλύτερα γραφικά" είναι real!

edit: και αυτό ειναι 720p video... σε 4k φανταστείτε.

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα που να το βάλω αυτό και μιας και είναι off-topic σε όλα τα άλλα θα το πετάξω εδώ που είναι η εντελώς άλλη άκρη από κάτι σαν το netkar. WTF...το σαγόνι στο πάτωμα... :OO: όταν τα γραφικά φτάνουν να είναι τελείως φωτορεαλιστικά δε γίνεται να μην ζηλέψεις! Γιατί σταματάει να είναι απλά "καλύτερα γραφικά" είναι real!
edit: και αυτό ειναι 720p video... σε 4k φανταστείτε.


[emoji33]
Τώρα το είδα. Σοκ!!!
Πώς το κάνουν αυτό?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να είναι native 720p, θα βλέπαμε pixel. Τίποτα fullHD ή 4Κ θα είναι και το ανέβασαν youtube στα 720. Πάντως η κίνηση είναι απίστευτα ομαλή, δε νομίζω να έχω δει τόσξ ομαλότητα σε racing game.

Link to comment
Share on other sites

Η τεράστια διαφορά είναι και στο ποσό καλοφτιαγμένη φαίνεται η πίστα. Από έξω και incar. Είναι μάστορες κανονικά οι Γιάπωνες, γιατί το ps4 σε δυνατότητες είναι όσο μια κάρτα 150 ευρώ ξέρω γω και κάθε φορά το στάζουν κανονικά :hehe:.

 

Τώρα διάβαζα ότι θα έχει πρωτάθλημα οργανωμένο από FIA με license κλπ! Λέτε το esport να κάνει το μπαμ από εκεί που δεν το περιμέναμε?

Link to comment
Share on other sites

Το GT πάντα είχε ένα μοναδικό τρόπο να κρατάει την παλέτα των χρωμάτων "ζωντανή" με οποιασδήποτε συνθήκες φωτισμού. Και βέβαια είχε πάντα σωστό HDR φωτισμό. Όλα αυτά είναι που κάνουν popup στο παραπάνω βίντεο με χαμηλό φωτισμό σε συνδυασμό με τα φωτιστικά των αυτοκινήτων που τσιτώνουν την αληθοφάνεια. Βέβαια είναι και ο βασιλιάς του replay, με το καλύτερο replay system στην κατηγορία του σκηνοθετικά.

 

Υ/Γ: Αναφέρομαι στο αρχικό βίντεο πριν ποστάρει ο gomar :p

Έγινε επεξεργασία από jumaru99
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε πίστα - δεντρα φύλλα κτλ δεν με εντυπωσίασε. Μάλλον δεν θα είχε μείνει στάλα  proccecing power για να κανουν κάτι σπουδαίο και σε αυτά... 

Μάλλον κάτω απο assetto και αρκετά πίσω απο αρκετά καλύτερα του assetto games.

 

Αλλά το μοντέλα των αυτοκινήτων οι σκιάσεις και οι αντανακλάσεις είναι πάλι μια πενταετία εμπρός.

Και η κίνηση πολύ στρωτή και αληθοφανείς.

Η γεωμετρία των μοντέλων τέλεια.

Καθόλου καρτουνιστικό το τελικό αποτέλεσμα και με ωραία παλέτα χρωμάτων.

 

Εχω την εντύπωση πως δεν θα είναι κατα ανάγκη και τόσο arcade το συγκεκριμένο... 

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.