Jump to content



G.G. - Lotus Exige 240R Stage3 @Zandvoort 06/04/2017


Recommended Posts

Θέλω mod στο AC που όποιος είναι 1ος πάνω απο 1 δευτερόλεπτο να παίρνει 20 κιλά ballast παρακαλώ :p

 

Λογικά θα μπώ το βράδυ και θα δοκιμάσω να τρέξω με Vive... good luck me.

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος Lylankor έγραψε:

Θέλω mod στο AC που όποιος είναι 1ος πάνω απο 1 δευτερόλεπτο να παίρνει 20 κιλά ballast παρακαλώ :p

 

Λογικά θα μπώ το βράδυ και θα δοκιμάσω να τρέξω με Vive... good luck me.

offtopic,αλλα πως παει το vive με την 7970?

Εχω παρομοιο setup και λεω να παρω πρωτα vive και μετα να αλλαξω καρτα. :p 

Link to comment
Share on other sites

Just now, PolomanGR said:

offtopic,αλλα πως παει το vive με την 7970?

Εχω παρομοιο setup και λεω να παρω πρωτα vive και μετα να αλλαξω καρτα. :p 

Πάρε πρώτα Vive και μετά άλλαξε κάρτα! :D Κοίτα, εμένα σε παιχνίδια όπως το AC δε τη παλεύει και ο επεξεργαστής (i5 750...) για 90 fps και παίζει στα 45 με reprojection. Με όλα χαμηλά και μόνο AAx2 για να μη σε πεθάνουν τα pixel μπορούσα και έπαιζα. Aπό γραφικά ίσως να μπορώ να ανεβάσω και άλλα, θα δώ πως θα πάει και με περισσότερα αυτοκίνητα. Από άλλα παιχνίδια εξαρτάται, αρκετά είναι ΟΚ, τα πολύ βαριά έχουν λίγο θέμα. Τώρα δεν την έχω overclocked κιόλας. Αν θέλεις θα σου πώ πως θα πηγαίνει και με Ryzen 1700 από αύριο ελπίζω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θέλω mod στο AC που όποιος είναι 1ος πάνω απο 1 δευτερόλεπτο να παίρνει 20 κιλά ballast παρακαλώ [emoji14]
 
Λογικά θα μπώ το βράδυ και θα δοκιμάσω να τρέξω με Vive... good luck me.


Εύκολο , από τώρα χωρίς mods

/ballast lylankor gomar theodore 20

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, liakjim said:

Εύκολο , από τώρα χωρίς mods

/ballast lylankor gomar theodore 20

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Και άμα μου φύγει ο @GoMaR γιατί έπεσες πάνω μου και με χτύπησες? Πως θα τον φτάσω εγώ? :p Πέρα από τη πλάκα, αν το balast το τρώει μόνο ο 1ος για όσο είναι 1ος θα έχει μάχη όλη την ώρα με όλους! :hehe: Και θα κολλάνε και από πίσω περισσότεροι.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, liakjim said:

Α τώρα το έπιασα.

ΥΓ Από το βίντεο είδα ότι χτυπάς και μόνος σου, δεν θες βοήθεια emoji39.png

Χαχαχαχ, σε μια εκκίνηση με είδες που χτύπησα πάλι τον τοίχο δεξιά χωρίς λόγο? Κοιτούσα δίπλα μου τον Ιάσονα με το VR και δεν κατάλαβα πως... :tomato:

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ ωραία.

Ο @Lylankor κλασικά άπιαστος με vive ή χωρίς , έπιασε το 1:52 όπως είχα προβλέψει!:T:

Μάχες με @NickAtsi μετά από λαθάκι. 

@uhu που ήταν βιαστικός και έφαγε drive - through ... :lol:

@GoMaR που δεν ξέρει από consistency... :p

@Aris Teidis που βαρέθηκε και μας έκλασε...:whip:

Τα λάστιχα μια χαρά κράτησαν, μόνο το πίσω αριστερά έπεσε αλλά δεν επηρρέασε τους χρόνους.

 

8882492a0d15d66b05f4e0fcda514e58.png

559ce6e942503254910f9b260be278ea.png

 

results http://simresults.net/170406-l7r

 

d0344226c10ed10bc0d46663c46ca91a.png

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@liakjim εντάξει δεν της λες και μάχες, από λαθάκια είχαμε της προσπεράσεις ^_^ . Προσπάθησα να κλείσω την διαφορά όταν ξανα έπεσα πίσω σου αλλά συνέχεια έκανα λάθη και δεν ήμουν καθόλου συγκεντρωμένος :( .  Εντάξει η χρόνοι του @Lylankor και @GoMaR ήταν απίστευτοι :T:.

@uhu στα είπα και στο Chat και πάλι σόρρυ για το bump :D 

 

Ναι τα λάστιχα κράτησαν παρ'όλο που δεν το περίμενα, αφού έβαλα και στο Pit Strategy αλλαγή ελαστικών για να είμαι καλυμένος χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος Aris Teidis έγραψε:

Ποιο το νόημα να τρέχεις 40 λεπτά μόνος σου -

Welcome to my world :hehe:

Κι ομως ποτε δεν ξερεις τι μπορει να γινει στα 45λεπτα. Υπομονη θελει....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος wolves έγραψε:

Welcome to my world :hehe:

Κι ομως ποτε δεν ξερεις τι μπορει να γινει στα 45λεπτα. Υπομονη θελει....

Ποτέ δεν έφυγα από τον κόσμο σου, εκεί γύρο ήμουν πάντα.

Ορίστε, ξαφνικά βρέθηκες μια θέση ποιο πάνω:hehe:

Σοβαρά, το σκέφτηκα να φρενάρω και να σας περιμένω να κάνουμε τρελίτσες οι τρεις μας αλλά είχατε και εσείς (με τον Τάσο) απόσταση μεταξύ σας. Ποιον να προτιμήσω; Δεν θέλω τέτοια δύσκολα διλήμματα - μπήκα για να διασκεδάσω...

Αλήθεια ήταν πολύ κουραστικό το οδήγημα, το DDW κλοτσούσε απίστευτα και τα έτρωγε όλα το αριστερό χέρι αφού το δεξί ήταν μόνιμα πάνω στον επιλογέα ταχυτήτων - φορούσα και το σεταπ του Jim που ήταν μεν πολύ καλό αλλά ξέχασα να βάλω λίγο TCS και έπρεπε να έχω και σ' αυτό το νου μου (δυο φορές έκανα τετακε) τα κατεβάσματα θέλανε προσοχή - η μηχανή ήταν ήδη κίτρινη και όπως πήγαινα σύντομα θα την έπαιρνα στο χέρι, αλλά κυρίως ΔΕΝ ΕΙΧΑ και τόσο καλή ΔΙΑΘΕΣΗ:amen:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να βρω παλι την φορμα μου! Ετρεχα με jean χθες :hehe:

Για μενα πραγματικα παιζει να ηταν απο τους χειροτερους αγωνες ever.
Το βλεπετε και απο το cosistency μου :hehe:

Ο Lylankor σταθεροτατος μπραβο.
Εγω απο την αλλη ημουν ΟΛΟ λαθη.μετρησα 3-4 εξοδους και πολλα μικρο λαθακια.Αυτο ανοιξε την διαφορα απο τον πρωτο και με εφτασε το ζευγαρι των 3-4 :p

Μετα τις εξοδους το πισω αριστερα ηταν κατακοκκινο, ειχε αναψει θερμοκρασια και δεν ισιωνε με τπτ λεμε.
Αυτα με αυτα 4ος. χαχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Aris Teidis said:

Ποτέ δεν έφυγα από τον κόσμο σου, εκεί γύρο ήμουν πάντα.

Ορίστε, ξαφνικά βρέθηκες μια θέση ποιο πάνω:hehe:

Σοβαρά, το σκέφτηκα να φρενάρω και να σας περιμένω να κάνουμε τρελίτσες οι τρεις μας αλλά είχατε και εσείς (με τον Τάσο) απόσταση μεταξύ σας. Ποιον να προτιμήσω; Δεν θέλω τέτοια δύσκολα διλήμματα - μπήκα για να διασκεδάσω...

Αλήθεια ήταν πολύ κουραστικό το οδήγημα, το DDW κλοτσούσε απίστευτα και τα έτρωγε όλα το αριστερό χέρι αφού το δεξί ήταν μόνιμα πάνω στον επιλογέα ταχυτήτων - φορούσα και το σεταπ του Jim που ήταν μεν πολύ καλό αλλά ξέχασα να βάλω λίγο TCS και έπρεπε να έχω και σ' αυτό το νου μου (δυο φορές έκανα τετακε) τα κατεβάσματα θέλανε προσοχή - η μηχανή ήταν ήδη κίτρινη και όπως πήγαινα σύντομα θα την έπαιρνα στο χέρι, αλλά κυρίως ΔΕΝ ΕΙΧΑ και τόσο καλή ΔΙΑΘΕΣΗ:amen:

Και ομως απο εκεινη την στιγμη εφερα τετακε και ο @wolves με περασε μετα τον περασα μετα ξαναεφερα τετακε και στην τελικη με περασε... 

 

Γενικα δεν ειχα κανει ουτε εναν γυρο practise ολη την εβδομαδα... Το αμαξι μαρεσει σε γενικες και την πιστα ηθελα να την μαθω οποτε επελεξα να μπω...  Στην τελικη δεν περασα και ασχημα παρα τα τρια τετακε μου...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος tasosmich έγραψε:

Και ομως απο εκεινη την στιγμη εφερα τετακε και ο @wolves με περασε μετα τον περασα μετα ξαναεφερα τετακε και στην τελικη με περασε...

Χαχα, γι' αυτό το έγραψε παραπάνω!

Πραγματικά, μετανιώνω που δεν έκοψα, να τρέξω μαζί σας!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.