Jump to content



Καφεδακι... για αρχη το Σάββατο 20-5-2017


Recommended Posts

πριν 3 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Πωω βλεπω κεμπαπ και νομιζα οτι λεγατε το κεμπαμπτζιδικο στην ευρυδαμαντος...και λεω δε μπορει να εννοει θρυλος αυτη την αηδια.Αναρωτιεμαι πως εχει κοσμο.

ρε σε μένα :p 

αν πάει απόγευμα θα φάμε καλαμάκια από το πανόστιμο είδωμεν γιατί η μασίνα και το τσίαο δε με ικανοποιούν γευστικά

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για να ικανοποιηθω πληρως γευστικα, πρεπει να πεταχτουμε για σουβλακια στα Βαρελακια στην Κατω Τουμπα ή στον Βορειο στην Αλεξανδρουπολη :hehe: Μαλλον θα ικανοποιηθειτε και εσεις :p Απλα πεφτει λιγο μακρυα :D 

Οπου πειτε για σουβλακι ειμαι μεσα παντως. Θα κοιταξω αν γινεται να μην ερθω φαγωμενος :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Για να ικανοποιηθω πληρως γευστικα, πρεπει να πεταχτουμε για σουβλακια στα Βαρελακια στην Κατω Τουμπα ή στον Βορειο στην Αλεξανδρουπολη :hehe: Μαλλον θα ικανοποιηθειτε και εσεις :p Απλα πεφτει λιγο μακρυα :D 

Οπου πειτε για σουβλακι ειμαι μεσα παντως. Θα κοιταξω αν γινεται να μην ερθω φαγωμενος :hehe: 

Στο Μάκη στη Τούμπα θα έλεγα :p Αλεξανδρούπολη έχω καιρό να φάω τον κόκκορα θυμάμαι αν υπάρχει ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος dellman έγραψε:

Στο Μάκη στη Τούμπα θα έλεγα :p Αλεξανδρούπολη έχω καιρό να φάω τον κόκκορα θυμάμαι αν υπάρχει ακόμα

Μακης δε ξερω αν υπαρχει, λογω της υπερβρωμιας , τον ειχαν κλεισει :hehe: Το ιδιο και τον Πρασσά. 

Κοκκορακι μηπως εννοεις; Αν ναι , υπαρχει , και ειναι απο τα πολυ καλα, ομως τον γυρο του "γυροποιητου" δυσκολα τον βρισκεις... Το ιδιο και ο Λουκουλος αν θες σε πιατα (της ωρας κυριως). 

Το μαμησαμε ομως. Που ειναι ο @jax7480 ?????

Link to comment
Share on other sites

Του τρέχουνε τα σάλια του ανθρώπου και βραχυκύκλωσε το πληκτρολόγιο :p

 

Εχουμε πει εκατό μαγαζιά και η πλάκα είναι να τον πάμε κάπου και να μη του αρέσει το φαγητό :hehe: 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Μακης δε ξερω αν υπαρχει, λογω της υπερβρωμιας , τον ειχαν κλεισει :hehe: Το ιδιο και τον Πρασσά. 

Κοκκορακι μηπως εννοεις; Αν ναι , υπαρχει , και ειναι απο τα πολυ καλα, ομως τον γυρο του "γυροποιητου" δυσκολα τον βρισκεις... Το ιδιο και ο Λουκουλος αν θες σε πιατα (της ωρας κυριως). 

Το μαμησαμε ομως. Που ειναι ο @jax7480 ?????

είδες κάτι θυμάμαι :p 

 

Zάχοοοοοοοοοοοοοοοο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος dellman έγραψε:

ρε σε μένα :p 

Εχω την αισθηση οτι και ολοι μαζι να μαζευτουμε εχουμε λιγοτερη εμπειρια στο φαγητο απο εσενα μονο σου :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 58 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Για να ικανοποιηθω πληρως γευστικα, πρεπει να πεταχτουμε για σουβλακια στα Βαρελακια στην Κατω Τουμπα ή στον Βορειο στην Αλεξανδρουπολη :hehe: Μαλλον θα ικανοποιηθειτε και εσεις :p Απλα πεφτει λιγο μακρυα :D 

Οπου πειτε για σουβλακι ειμαι μεσα παντως. Θα κοιταξω αν γινεται να μην ερθω φαγωμενος :hehe: 

Στα Γοριλακια θες να πεις :hehe::hehe: και στον Αγκαλιτσα με 12 ευρω το ατομο απεριοριστο φαγητο για δυο ωρες :p χαχα το κανατε το νημα το στεκι του καλοφαγα :lol::lol:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν με νοιάζει ο καφές ή το φαγητό. Εσάς να δω με ενδιαφέρει και να πούμε 5 κουβέντες.

Έρχομαι όπου σας βολεύει και αν χρειάζεται παίρνω και 2-3 άτομα με ταξί αν μαζευτείτε σε ένα μέρος.

Εννοείται αν φύγουμε μαζί θα σας επιστρέψω κιόλας.

 

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Μακης δε ξερω αν υπαρχει, λογω της υπερβρωμιας , τον ειχαν κλεισει :hehe: Το ιδιο και τον Πρασσά. 

ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ???????????????????????????

 

Τουλάχιστον έχει μείνει ο Γιώτης....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.