Jump to content



Καφεδακι... για αρχη το Σάββατο 20-5-2017


Recommended Posts

Ανοίγω το θέμα γιατί είναι η τελευταία μέρα μου στην Αθήνα το Σάββατο και θα ήθελα να γνωρίσω όσους μπορέσουν να παρευρεθούν.

Θα προτιμούσα βραδάκι, κατά τις 9, να φάμε, να πιούμε και να τα πούμε.

Μαγαζιά δεν γνωρίζω οπότε θα προτιμούσα να πάμε κάπου που ξέρετε πως έχει καλό φαί και μπόλικο.

Είμαι ελεύθερος και την Παρασκευή αλλά το Σάββατο το πρωί θα έχω μάθημα και θα ήθελα να πάω με ¨καθαρό¨ κεφάλι.

 

Προτάσεις για μαγαζιά και συμμετοχή ευπρόσδεκτες.

 

Link to comment
Share on other sites

Εεεε, αυτο το ΣΚ που θα λείπω τα κανονίζετε; [emoji13][emoji13][emoji13]
Στην περιοχή των Αμπελοκήπων είναι το Ραέτι και ο Μυλόλιθος που είναι ωραία μαγαζιά, με το πρώτο πιο μικρό και παρεΐστικο. Καλά να περάσετε, και ανεβάστε και καμιά φώτο να ζηλέψουμε!

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα και εγω να τα πουμε απο κοντα! (κατα προτιμηση καπου οχι πολυ ακριβα, για εμας τους οχι τοσο πότες-καλοφαγαδες :Ρ  )

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ζαχο με ολο το θαρρος μιας καο ειναι "η μερα σου" αλλα λεω να ριξω μια ιδεα :)

 

Επειδη ειναι δυσκολες οι εποχες και βλεπω λιγα παιδια και σιγουρα αρκετα αλλα το σκεφτονται, θα ελεγα να πηγαιναμε για ενα καφε αρχικα να τα πουμε και αργοτερα οσοι θελουν και το "αντεχουν" προχωρανε και σε φαγητο/κρασι κλπ :)

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω αναλαμβανω να παρω και να επιστρεψω με αυτοκινηυο μεχρι 4 ατομα οσα ειναι περιξ ακροπόλεως για το σημειο συνάντησης. :)

 

Αντε μωρε δεν εχουμε τον Ζαχο καθε μερα στην Ελλαδιτσα :)

 

Μόλις τώρα, το μέλος jax7480 έγραψε:

Περνάω και σε παίρνω με ταξί αρκεί να μου πεις που είσαι. 

Απο τις 2 το μεσημέρι και μετά είμαι free. 

Αυτος ειναι δικος μου :p

Κανε περα μη σφαχτουμε....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα! Εαν ειναι για μεσημεριανο καφεδακι βολευει αρκετα γιατι εχω 5 συναντηση στο μοναστηρακι (θα βρω πως θα παω κεντρο απο οπου κι αν ειμαστε :hehe: - να'ναι καλα οι γκουγκλ μαπζ)! Εφοσον ο Ζαχος βολευεται μετα τις 14:00 ειναι σουπερ! :D 

@jax7480 thanx! 

Η @karmen1983 και εγω μενουμε 10 λεπτα αποσταση ή κανα μισαωρο περπατημα. Τωρα αν βολευει ΜΜΜ δε θελω να κουβαλαω κανεναν για παρτη μου :p 

 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.