Jump to content



Καφεδακι... για αρχη το Σάββατο 20-5-2017


Recommended Posts

Και αυτό παίζει αλλά πραγματικά δεν ειναι θέμα για μένα. Μένω πολύ κοντά στο μετρό και απλά θα περιμένω στην έξοδο από Καλλιρόης. Οποιος θέλει στέλνει πμ, το γράφει εδώ μπλα μπλα και το κανονιζουμε. Αντε ούτε το γιοφύρι της Αρτας δεν κανονιζανε τόσες ώρες :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ποιοι να συμφωνισουν ; Εκλεισε λεμε.Ciao 14:30.

Λυσεις για τις μετακινησεις υπαρχουν.Ταυρος η Φιξ.Θα εχουμε δυο αμαξια αν χρειαστει.
Απλα να το ξερουμε νωριτερα γιατι αν δεν ερθει κανενας προς Ταυρο, θα παω με τα ποδια στο μαγαζι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το ciaoitalia συνδυαζει και καφε και φαγητο για οσους θελουν απ'οσο καταλαβα. Εχει και τα κρουασαν του και τις πιτσες του και τα παντα του. Εγω θα ερθω λογικα φαγωμενος και θα τιμησω το κρουασαν που μου εχουν προτεινει :D 

Link to comment
Share on other sites

Κλείνουμε λοιπόν Ciao Italia κατά τις 2μιση ?

@jax7480 θα είσαι Βόρεια να σε πάρω κατεβαίνοντας ?

 

Όποιος είναι μέχρι Μαρούσι και θέλει να τον πάρω ας μιλήσει πρίν την Παρασκευή ή ας σωπάσει για πάντα :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος GoMaR έγραψε:

Δηλωνω απο τωρα πως θα παρω να φαω στο Ciao οσο εσεις ρουφατε με τα καλαμακια σας τους καφεδες σας..Οποτε θα θελω χωρο :p


Το πιο πιθανον να εχω παει για ποδηλατο το πρωι :hehe:

 

Έλα με το ποδήλατο να μην νιώθω μόνος με το κολάν :hehe: . Αν είμαι ακόμα έξω το Σάββατο και δεν έχω λιώσει από την ζέστη ίσως να περάσω και εγω καμμιά βόλτα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

αν κάποιοι πάνε για φαΐ να ξέρετε έχει εκεί κοντά (Κράτητος και Ευρυδάμαντος) ένα με ασιατικά που λέγεται Mr. Dim (dim sum, sushi, κάποια noodles, 3 μαγειρευτά εκ των οποίων το Τori Katsu καλό). Έχει πολύ περιορισμένη ποικιλία  αλλά τα λίγα που έχει είναι αρκετά πιο νόστιμα από το σύνηθες ασιατικό.

Link to comment
Share on other sites

κοντά, όχι δίπλα αν και το έχει χαλάσει ελαφρώς τελευταία. Φτιάχνει κι ένα με φελάφελ σε πίτα αραβικού τύπου και μια παστουρμαδόπιτα αν δεν τα έχεις δοκιμάσει και σου αρέσουν αυτά όρμα όταν ξαναπάς.

Link to comment
Share on other sites

Πωω βλεπω κεμπαπ και νομιζα οτι λεγατε το κεμπαμπτζιδικο στην ευρυδαμαντος...και λεω δε μπορει να εννοει θρυλος αυτη την αηδια.Αναρωτιεμαι πως εχει κοσμο.

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.