Jump to content



TangoX2 Race#4 - Mugello 28/5/17


Recommended Posts

1 hour ago, Oxide Burnedbrain said:

Ένα πράγμα θα σας πω. Είμαστε η καλύτερη gaming community στον πλανήτη! Τόσα χρόνια σε τόσα games,αυτό που έχουμε εδω μέσα δε το έχω ξαναζήσει. Μια μικρή ιντερνετική γωνίτσα με άτομα που χαίρεσαι να μιλάς,που γελάς και που υπάρχει σεβασμός απο και προς όλους. Δε ξέρω αν φταίνε οι ηλικίες και δεν έχουμε πιτσιρίκια ή έτυχε να είστε ένας και ένας ή είναι η φύση του παιχνιδιού που διαλέξαμε που μαζεύει πιο σοβαρά άτομα. Όπως και να χει,πολύ μας χαίρομαι ρε! 

Σε λάθος forum είσαι φιλαράκι!! Κοίτα τρίτη πόρτα αριστερά :p 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και με τη μούφα τη G27 ( -_- ) το αμάξι είναι πολύ καλό στη Mugello. Τα λάστιχα ζεσταίνονται μια χαρά, της πάει η πίστα.

 

@GoMaR ο αέρας θα είναι όπως στο Practice?

Η ώρα γιατί είναι σταθερά 18:00?

Βάλε κ το λινκ του session manager στο 1ο ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Ο αερας ναι θα ειναι οπως στο πρακτις.
Γιατι μαλλον πιστευω πως δεν υποστηριζει μετα τις 18:00 το παιχνιδι και για αυτο πρεπει να μενει στασιμο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GoMaR said:

Ο αερας ναι θα ειναι οπως στο πρακτις.
Γιατι μαλλον πιστευω πως δεν υποστηριζει μετα τις 18:00 το παιχνιδι και για αυτο πρεπει να μενει στασιμο.

Κριμα....;)

Simulation value ΜΕΧΡΙ 6μμ:hehe:

Παρτε μια καλη,χθεσινη για ανορθωση ηθικου!

 

QnwrnTm.jpg

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

Κριμα....;)

Simulation value ΜΕΧΡΙ 6μμ:hehe:

Παρτε μια καλη,χθεσινη για ανορθωση ηθικου!

 

QnwrnTm.jpg

Που το βρισκεις το ηλικο ρε μαν; 

Πες οτι την τραβηξες εσυ να τρελαθω.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Δυστυχώς έχω ένα πρόβλημα με το τιμόνι. Παρέδωσε πνεύμα και δε κατάφερα να το αναστήσω ακόμα. Δε θα μπορέσω να είμαι στον αγώνα σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία περάσαμε απόψε, αν και χρησιμοποιήθηκα κάποιες φορές σαν φρένο απόλαυσα τους αγώνες στο βαθμό που το επιτρέπει η μαούνα. Τα λέμε στην Ισπανία σε δύο εβδομάδες, ελπίζω το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος να ρίξουμε καμμιά βουτιά :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1ο race: Στο qualy ο @djkostas με έκλεισε στον γύρο μου ενώ είχε κάνει 200 λάθη. Αν δεν ήταν ο γρηγορός του θα περίμενα να με αφήσει. Αν ήταν πάω πάσο .

Από 6η θέση, λίγο ξύλο με @uhu , ώσπου στην Κ6 και ενώ ήταν πλάι μου μπροστά, έρχεται στα φρένα μπροστά μου να φρενάρει :hehe:

Του τη χώνω αναπόφευκτα και δυστυχώς έπεσε πάνω στον @GoMaR, σαν μπιλιάρδο :( sry jason

Μετά μούρη κάτω και έφτασα πίσω από @Lazy Dog που κυνήγαγε τον @JohnnyGTR.

Ο Αρίων μου έκανε άκρη γιατί με έκοβε (ευχαριστώ φίλε) αλλά τελικά δεν μπόρεσα να τον περάσω μιας και έκανα λαθάκια και το πίσω αριστερά τα έφτυσε.

 

2ο race : Ο @uhu ξέχασε να αλλάξει ταχύτητες :blink:και μέσα στον χαμό πέρασα σχετικά μπροστά.

2 χτυπήματα στον @Oxide Burnedbrain από πίσω χωρίς ευτυχώς σοβαρές συνέπειες, σίγουρα κλόνισαν την εμπιστοσύνη του στο πρόσωπό μου. sorry φίλε μου αλλά αιφνιδιάστηκα από το πόσο νωρίς φρέναρες για την Κ10. :innocent:  Δεν με έχεις συνηθίσει σε τόσο αργό ρυθμό :hehe:

Μάχες μετά με @geovas77 με ασφαλές προσπέρασμα.

Στο τέλος ο @akis_z80 ήταν απειλητικός αλλά ο βασιλιάς της Mugello ήταν γυμνός σήμερα και με ένα S.B. τον άφησα πίσω :happy:

 

Μπράβο στον team mate που ήταν πολύ δυνατός σήμερα και κρίμα που έχασε στο τέλος του 2ου αγώνα αρκετές θέσεις.  

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν σε φάση να κλείσω το παιχνίδι σε μια φάση. Με κούρασε αυτό το cup ως προς τα χτυπήματα που έχω δεχτεί και κάθε φορά μου κόστισαν πάρα πολύ. Πάλι στον πρώτο αγώνα,στις 2-3 πρώτες στροφές κάποιος με χτύπησε και ξεκίνησα απο το τέλος,δίνοντας σκληρές μάχες με τον λιγνό(που θέλει να με κάνει και report ενω με έκλεισε και μια φορά καθαρά) και με αρκετούς ακόμα.Τελικά τερμάτισα 8ος νομίζω,ούτε ξέρω,απο την ανδρεναλίνη και τα νεύρα ούτε κοίταξα. 

Στον δεύτερο αγώνα ενω τα πήγαινα καλά και πάλι έδωσα μάχη με χοντρό-λιγνό και αρκετούς ακόμα,με έφτασε ο Άκης και εκεί που πάλευα να κρατηθώ μπροστά,πάτησα ένα κερμπ και αυτό με πέταξε σαν σφεντόνα,πρώτη φορά ένιωσα κάτι τέτοιο χάνοντας πλήρως τον έλεγχο του αυτοκινήτου. Με κοπάνησε και ο Liakjim 2 φορές στην ίδια στροφή σε 2 συνεχόμενους γύρους,πράγμα που δε περίμενα με τίποτα καθώς του έχω τρομερή εμπιστοσύνη(κάτι που δεν άλλαξε κ ούτε πρόκειται έτσι απλά). 

Γενικά έχω τόσα να γράψω που θα μπορούσα να ανοίξω σεντόνι τρομερό αλλά δε τα θυμάμαι.Και οι 2 αγώνες είχαν τρομερές μάχες και δε γίνεται να τις θυμάμαι όλες. 

Επίσης,επιτέλους,έδωσα μάχη με τον Lylankor και την ευχαριστήθηκα όσο δε πάει.Τρομερά καθαρή μάχη με σεβασμό στους χώρους και τις γραμμές του άλλου,πλαϊ πλαϊ και φυσικά δε κατάφερα να τον κρατήσω πίσω μου αλλα το καταευχαριστήθηκα!

Πολλές στούκες ρε παιδιά.εκεί που νόμιζα ότι αποκτήσαμε εμπειρία σαν community,αναθεωρώ καθώς το πρωτάθλημα αυτό είναι σαν τα συγκρουόμενα.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με ενόχλησε τόσο ο μίτς (καλά ότι μου ζήτησες τα ρέστα και απο πάνω με ενόχλησε...)

όσο ο συνωνόματος

2ος αγώνας

Εχω κάνει 5 φρενιές πανικού να μην χτυπήσω με Πάνο μπρος (που παρεπιπτόντος είναι πιο γρήγορος) απλά τον κόβει ο εμπρός, γιατί προσπαθεί να περάσει clear ο Πάνος...

Μου έρχεσε πίσω για μισή στροφή και μου κάνεις dive με τη μια (ποιός ειμαι ο wolves... sorry Κώστα):pμε χτυπάς με βγάζεις εκτός γραμμής και περνάς...

Αν δεν είχε την αμμοπαγίδα αριστερά στο χωράφι που  με έκοψε μα το θεό θα σου είχα κάνει revenge hit  στην επόμενη καμπή. 

Είχα πάρει την γραμμή κατευθείαν να σε λοκάρω...

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.