Jump to content



TangoX2 Race#4 - Mugello 28/5/17


Recommended Posts

πριν 29 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Αουτς, μπαν στο κουαλι???emoji37.png

Ενός κακού, μύρια έπονται....

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κουράγιο αδέρφι πρέπει να αντέξεις θα ναι δύσκολα να ξέρεις ,αλλά με τις απουσίες που προβλέπονται σε βλέπω pole position στο reverse grid .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που ήμουν στο κουβέητ και τώρα σας γράφω απο το ντουμπάι, έχω να σας πώ το εξής..

Μπράβο σε όλους..

Η πίστα είναι τραγικά δύσκολη, στενή και παράλογη αν δεν πάς πάνω στην αγωνιστική γραμμή..

Εχει μόνο 3 καθαρά σημεία για προσπέρασμα, στα 2 εκ των οποίων μάλλον δεν έχεις την δυνατότητα να κάνεις κίνηση λόγω της φύσης της πίστας..

Λυπάμαι πάρα πολύ που δεν μπόρεσα να συμμετέχω ειδικά σε αυτήν την πίστα, μου αρέσει πάρα πολύ...

Οκ, δεν είναι μόνζα για να τη γουστάρω με ενέσεις... αλλά είναι μια πίστα που θέλει άριστη τεχνική...

Μπράβο σε όλους, ειδικά στον @panosdimp που κατάφερε να είναι τόσο σταθερός και γρήγορος..

Αυτό το παιδί με εντυπωσιάζει...

Αν και θα δώ τα ριπλέη σας να σας χαρώ την πέμπτη, μπράβο σε όλους σας...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, panosdimp said:

Θα του στείλω το χρυσό ψαλίδι με courier αύριο !

Οχι τπτ αλλο..αλλα θα μπορουσαμε να ημασταν μπροστα σας στην ομαδικη βαθμολογια!! 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, liakjim said:

Στενή πίστα το mugello ??? emoji15.png
Παναγιώτη σε πείραξε η άμμος?emoji13.png

Στην οδήγηση φαίνεται στενή γιατί έχει S όλη την ώρα στα οποία οι γραμμές περιορίζονται αρκετά, αν πας να οδηγήσεις δίπλα σε άλλον πρέπει να κόψεις πολύ περισσότερο. Αν το σκεφτείτε η πίστα έχει 5 μέτρια έως γρήγορα S και 4 180άρες... αυτά. Τουλάχιστον οι Arrabbiata είναι 180ρα χωρισμένη στα 2, αλλά η αίσθηση οτι στρίβεις στρίβεις και δε τελειώνει είναι εκεί πάλι :p Για να οδηγάς μόνος σου μιά χαρά είναι γιατί είναι τεχνική, έχει και υψομετρικές διαφορές και κάτι γίνεται, για αγώνα είναι αρκετά τραγική πιστεύω.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

το μετεφερα στο σωστο!
Ακομα δεν εχουμε ανακοινωσει τα reports γιατι ειπαμε να ξεκουραστουμε και εμεις λιγο :)

Απο αυριο, οπως θα φτιαχτει και ο σερβερ για τον επομενο αγωνα ! 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.