Jump to content



Εσείς πως υπηρετήσατε τη μαμά πατρίδα?


jpavly

Εσείς πως υπηρετήσατε τη μαμά πατρίδα?  

193 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος alexandrosaek21 έγραψε:

ΜΗΝ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ DVD  META ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ Η ΚΑΣΣΕΤΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΕΛΘΟΝ .ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟΚΑΣΣΕΤΑ .ΕΣΥ ΤΙ ΣΕΙΡΑ ΗΣΟΥΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ ΗΣΟΥΝΑ

 

Κανονικά 242, αλλά μπήκα με τη 251 (97Στ'). Πεζικό, 2 μήνες κέντρο στο Ρέθυμνο και 16 στο Πολύκαστρο Κιλκίς. Ήμουν βύσμα:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 8/14/2018 at 1:55 PM, alexandrosaek21 said:

καλησπερα φιλε  επειδη βλεπω οτι εχεις υπερετηση στην θηβα και εισαι  277 σειρα (2002 Β) μηπως εχεις σε βιντεο την ορκωμοσια κσι αμα ειναι θα σε πληρωσω γιατι δεν την εχω την βιντεοκασσετα.αν το ειχες θα το εκτιμουσα παρα πολυ

Φιλε μου μακαρι να την ειχα ...και θα στην εδινα τσαμπα αλλα οχι. 

Link to comment
Share on other sites

2009 Α ΕΣΣΟ (Φεβρουαρίου) - Σειρά 306

 

1) Διαβηβάσεις στη Καλαμάτα ~ 1.5 μήνα για εκπαίδευση

2) ΣΕΤΤΗΛ (Στρατόπεδο Εκπαίδευσης Τμήμα Των Ηλίθιων Λουφαδόρων) στον Πύργο Ηλείας, ~2 μήνες, εκπαίδευση για ειδικότητα σαν Τεχνικός Ασύρματων Μέσων

3α) 5 μήνες παραμεθόριο στην Αλεξανδρούπολη, 23 ΛΔΒ, Στρατόπεδο Κανδηλάπτη.

3β) Τεχνικώς στα χαρτιά ήμουν Αλεξανδρούπολη, αλλά μέσα σε αυτούς τους 5 μήνες με έστειλαν τους 2.5 στα ΚΑΑΥ Νέας Περάμου της Καβάλας σαν απόσπαση. Οπότε τεχνικώς έκανα 2.5 μήνες στην Αλεξναδρούπολη και 2.5 μήνες στη Καβάλα για παραμεθόριο.

4) ΜΕΡΥΠ Λαμίας (την πρόλαβα πριν κλείσει), είναι δίπλα στο ΚΕΥΠ. ~2.5 μήνες

 

έκανα συνολικά 11μηνο, με πρόλαβε για λίγο η μείωση της θητείας.

 

Έγινε επεξεργασία από gokuthelegend
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.