Jump to content



Samsung Galaxy Note 8 (σχόλια, παρατηρήσεις, εντυπώσεις κτλ)


karmen1983

Recommended Posts

πριν 1 λεπτό, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Έλα μωρέ με το τηλεκοντρόλ. Τηλεκοντρόλ σχήμα και δεν έχει ir , απαράδεκτο :hehe::p

Καλοδούλευτο Αγάπη :) 

Κατάλαβα. Ποιείς τη νήσσαν.

Καλοχώνευτες Tommy:p.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

Μια χαρά όλα. Το 64GB είναι που μου την έσπασε κι εμένα πολύ αλλά τι να κάνεις. Η θήκη ήρθε και περιμένω το τηλέφωνο.

Παιρνει και microSD

Link to comment
Share on other sites

Για τους υποψήφιους αγοραστές να αναφέρω απλά πως το Note 8 σε σχέση με τον S8+ είναι εμφανώς ταχύτερο στην καθημερινότητα.

Και όχι δεν προσπαθώ να δικαιολογήσω τα 1000€. Από ότι δεν μείνω ευχαριστημένος θα το αναφέρω.

 

P.S. Έβαλα και ασφάλεια για 1 χρόνο ότι κι αν πάθει να μου δώσουν καινούριο.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειμαι περιεργος. Εχω διαβασει πολλα καλα reviews, αλλα παντα κρατω πισινη...

 

Στο S7 EDGΕ που του εχω το full screen της Spigen.  εχει κρατησει 7 μηνες κ δεν εχει ξεκολησει. Βεβαια εχει την κλσαιικη εφαρμογη

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτό που κατάλαβα είναι ότι όσα πιάνουν και στο πλάι της οθόνης δεν ειναι και τόσο case friendly. Νομίζω αυτό της Spigen δεν πιάνει και το πλάι.

Βέβαια δεν περιμένω δύο προϊόντα της Spigen να μην συνδυάζονται μεταξύ τους, αλλά αφού παράγγειλες θα περιμένω να πεις εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, YDinopoulos said:

ζαχο 4/wifi/bluetooth χρηση ???

 

Όλα ανοιχτά μόνιμα. Επίσης το bluetooth είναι μόνιμα συνδεδεμένο με το S3 Frontier.

26 minutes ago, tragikos said:

@jax7480 για καλό το λες; Τι νούμερα σου έβγαζε το S8+;

Τα ίδια περίπου μου έβγαζε και το iPhone 7 Plus οπότε εγώ είμαι ευχαριστημένος.

Το S8+ έβγαζε περιπου 6-7 ώρες λιγότερες στο σύνολο και 1 ώρα οθόνη λιγότερο. Βέβαια το S8+ σίγουρα ήθελε πέρασμα ξανά το firmware γιατί πήρε πολλά update και έτρωγε πολλά κολλήματα.

 

Για να διευκρινήσω κάποια πράγματα. Δεν είμαι άνθρωπος που θα κάτσει να κλείσει τα data ή το WiFi για να μην μου τρώει μπαταρία. Αρκετά ασχολούμαι με το κινητό, δεν θέλω να ασχολούμαι κι άλλο έχοντας στο μυαλό μου τα παραπάνω. Όλα τα connectivity features είναι ανοιχτά μόνιμα και δεν πρόκειται να μπω στην διαδικασία να τα ανοιγοκλείνω. Location, Bluetooth, Wifi, Wireless discovery, device visibility, 4G όλα είναι ανοιχτά μόνιμα.

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.