Jump to content



Samsung Galaxy Note 8 (σχόλια, παρατηρήσεις, εντυπώσεις κτλ)


karmen1983

Recommended Posts

Το τσίμπησα κι εγώ, να 'ναι καλά η προσφορά 20% επιστροφή στη Eurobank :p

 

Είχα ξεσυνηθίσει το μέγεθος μιας και το τελευταίο διάστημα ήμουν με το Α3 2017 αλλά είναι πανέμορφο και πιο εύκολο από το Note II που ήταν το τελευταίο μου Note. Παρήγγειλα dbrand skin, πήρα ασφάλιση θραύσης κρυστάλλων στα 22€ και όλα καλά!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πριν 58 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

μμμμμ ήρθε και άλλο

 

Screenshot_20171211-162849.jpg

 

 

ελληνικό????

εμένα ακόμα....

διαβάζω Γαλλία βγήκε σήμερα...οπότε Ελλάδα περιμένουμε ακόμα....

Έγινε επεξεργασία από AlexanderK
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πριν 4 ώρες, το μέλος andreas443 έγραψε:

Γνωρίζουμε πότε θα βγει το ωραίο μιας και σήμερα έκλεισε η beta? Όταν κυκλοφορήσει πρέπει να κάνω και format μετά και να το στήσω πάλι από την αρχή?

Σε κάθε android είναι καλό όταν γίνεται major update να γίνεται πριν αλλά κυρίως μετά, επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εχει εντοπισει κανεις προβλημα με ταυτοχρονη χρηση bluetooth και mobile data?

 

Εχω ενα plantronics voyager pro για να απανταω σε κλήσεις. Οταν απαντησω ή οταν καλεσω καποιον δεν εχω internet. Μολις κλειδω επανέρχεται. 

Link to comment
Share on other sites

Εχει εντοπισει κανεις προβλημα με ταυτοχρονη χρηση bluetooth και mobile data?
 
Εχω ενα plantronics voyager pro για να απανταω σε κλήσεις. Οταν απαντησω ή οταν καλεσω καποιον δεν εχω internet. Μολις κλειδω επανέρχεται. 
Παρατήρησε το δίκτυο που είσαι συνδεδεμένη.αν είναι 2g δεν θα έχεις δεδομένα. Με ποια εταιρεία είσαι?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone δεν υποστηρίζει volte και όταν καλείς γυρίζει σε 3g. Δεν έχεις καθόλου δεδομένα ή με χαμηλή ταχύτητα; μήπως δεν έχει καλή κάλυψη σε 3g και σε γυρνάει σε 2g?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τι να πω. δοκίμασε και δες τον τύπο δικτύου όταν μιλάς. Πριν 6 μήνες ήμουν και εγώ στη vodafone και το είχα περίπου αυτό το θέμα. με 3g δεν γινόταν σχεδόν τίποτα. Μόλις έκλεινα και έμπαινε 4g πετούσε

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.