Jump to content



Samsung Galaxy Note 8 (σχόλια, παρατηρήσεις, εντυπώσεις κτλ)


karmen1983

Recommended Posts

Με γεια το κινητό. Καλοδούλευτο. Σε τσέπη να φανταστώ δεν χωράει, οπότε το κρατάς σε θήκη στο πλάι;

troll mode on: Απορία: α) οι πίτσες τι υλικά είχαν (διακρίνω με συγκίνηση μια μαργαρίτα και μια σπέσιαλ ή νομίζω;) και β) υποθέτω ότι όση ώρα έβλεπες το κινητό και το θαύμαζες, ο @tommybertsen έφαγε τις πίτσες και σφύριζε αδιάφορα μετά:p.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, tragikos said:

Εγώ έχω την απορία, εκτός από το διαφορετικό aspect ratio και τις δύο κάμερες τι παραπάνω προσφέρει από το Note 7 (FE);

 

Να απαντήσω;

 

Εκτός από το ότι δεν εκρύγνειται (μάλλον), τους μαλ@κες (δηλαδή εμάς) που θα σκάσουμε 1000€ να το πάρουμε.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@jax7480 Ζάχο αν βάλεις και προστατευτικό γυαλί με την θήκη της samsnung και δεν εχεις θα θέματα που είχα πες μου πλζ ποιο επέλεξες...

 

Ευχαριστώ όλους για τις ευχές :) 

Link to comment
Share on other sites

πριν 38 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

 

Να απαντήσω;

 

Εκτός από το ότι δεν εκρύγνειται (μάλλον), τους μαλ@κες (δηλαδή εμάς) που θα σκάσουμε 1000€ να το πάρουμε.

 

Έτσι λέω κι εγώ. Γι' αυτό ας έρθει και το FE στην Ευρώπη μπας και γλιτώσουμε κάνα 500άρι ευρώ... :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,:) καλομιλητο το θηριο Αγαπη, γυαλι και θηκη σιλικονης σε διαφανο μαλακο της Νιλλκιν για μην χανετε η ομορφια της συσκευης νομιζω η καλυτερη προταση, το μεγεθος του μια χαρα και με την νεα ταση τηλεκοντρολ των κινητων ανετα στην τσεπη, για την μπαταρια διαβασα γκρινιες, εξαιρετικες και επιδοσεις στις φωτογραφιες βλεπω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.