Jump to content



Επιλογη κουτιου


def

Recommended Posts

Ηρθε η ωρα να παργγειλω το καινουριο μου κουτι , ψαχνομαι μερες και images(30).jpg.f758c4c0c221e5759bdff19456ffa5c5.jpgειμαι αναμεσα σε 2 , παραθετω φωτο. Βεβαια το storm δινεται πακετο σαν ολοκληρωμενο pc , αλλα θα το ψαξω Σινγκαπουρη μιας και θα παω σε ενα γνωστο.

718-water-line-computer-case.jpg_640x640.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, def said:

με κανετε και ντρεπομαι στα 48....παιδι ειμαι ακομα και τα τσιρκα μου αρεσουν:hehe:

IMAG1470.jpg

ααπαπαπαππαππα δεν ήξερα οτι ήρθε το cirque du soleil πάλι στην Ελλάδα:D
Γούστα είναι..Οπως εμένα δεν μαρέσει αυτό και εσένα δεν θα σου αρέσειο το δικό μου αλλα αυτό εδώ με το rgb rainbow το καταλαβαίνω...Τα κουτιά που δείχνεις τα θεωρώ απράδεκτα και τα 2...Εχει ΑΠΕΙΡΕΣ επιλογές για κουτί και αυτά κατα την γνώμη δεν θα έπρεπε σίγουρα να είναι στην λίστα σου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγώ πάντως αν και πρόσφατα αγόρασα το cougar panzer max ετοιμάζομαι γι αυτό τον Δεκέμβρη,Χριστούγεννα έρχονται και έχω βαρεθεί τα έλατα :p

http://www.thermaltake.com/Chassis/Full_Tower_/View/C_00003130/View_71_Tempered_Glass_RGB_Edition/design.htm

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Αν θες κάτι αεροπλανικό ... 

 

Πάρε το  Cougar Conquer  που είναι το κάτι διαφορετικό .... 

 

 

 

Αλλιώς  nzxt s340 elite

 

 

ή COUGAR PANZER MAX (Full AIX)

https://www.eteknix.com/cougar-panzer-max-full-tower-chassis-review/

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από adpanos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος raziel έγραψε:

Εγώ πάντως αν και πρόσφατα αγόρασα το cougar panzer max ετοιμάζομαι γι αυτό τον Δεκέμβρη,Χριστούγεννα έρχονται και έχω βαρεθεί τα έλατα :p


 Thermaltake - Global - View 71 Tempered Glass RGB Edition - CA-1I7-00F1WN-01

 

το thermaltake αν δεν το έχεις πάρει ψάξε το καλύτερα, κοίτα και σε review αλλά και σχόλια άλλων που το έχουν πάρει

για την ποιότητα υλικών και βαφής. Review , είναι και θηρίο όσον αφορά το πλάτος και βάρος του.

Ήμουν έτοιμος να το πάρω αλλά άλλαξα γνώμη, κοίτα το αντίστοιχο από corsair 570X που έχει και psu shroud.

 

Θα μείνω με το cosair 760Τ  που έχω προχωρήσει σε νέες βελτιώσεις όσον αφορά το modding

 

 

πριν 53 λεπτά, το μέλος adpanos έγραψε:

 

Αν θες κάτι αεροπλανικό ... 

 

Πάρε το  Cougar Conquer  που είναι το κάτι διαφορετικό .... 

ή COUGAR PANZER MAX (Full AIX)

 

ή μπορεί να φτιάξει αυτό που έχει ήδη (διαμορφώσει, κόψει κτλ. .....) :bleh:

αν δεν πετύχει πάει σε καινούριο :whistling:

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, idonthave said:

το thermaltake αν δεν το έχεις πάρει ψάξε το καλύτερα, κοίτα και σε review αλλά και σχόλια άλλων που το έχουν πάρει

για την ποιότητα υλικών και βαφής. Review , είναι και θηρίο όσον αφορά το πλάτος και βάρος του.

Ήμουν έτοιμος να το πάρω αλλά άλλαξα γνώμη, κοίτα το αντίστοιχο από corsair 570X που έχει και psu shroud.

 

Θα μείνω με το cosair 760Τ  που έχω προχωρήσει σε νέες βελτιώσεις όσον αφορά το modding

 

 

 

ή μπορεί να φτιάξει αυτό που έχει ήδη (διαμορφώσει, κόψει κτλ. .....) :bleh:

αν δεν πετύχει πάει σε καινούριο :whistling:

19 κιλά????? Άστο,προτιμώ να μακελέψω το panzer αν και ξέρω ότι θα φάω τρελλό παλούκι για να του περάσω μπροστά plexiglass αλλά 19 κιλά και μάλιστα χωρίς χειρολαβή ή ροδάκια να το δώσουν για προπόνηση σε κανένα γυμναστήριο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.