Jump to content



ADSL Black-out.....


Samael

Recommended Posts

Τι εγινε ρε παιδια στο ξαφνικο?Κατα τις 00:20 πεσαν ολοι οι κομβοι,εδω Αθηνα τουλαχιστον.Ξερει κανεις τι εγινε?

Αν θυμαμαι καλα ειχε ξαναγινει,φταιει ο ΟΤΕ?

Link to comment
Share on other sites

Kαι γω με forthnet είχα blackout... Δεν περίμενα να γυρίσει, επεσα για υπνο. :zzz:

Το Pc βέβαια έμεινε ανοικτό ... (πλούσια έχουμε κάνει την ΔΕΗ... πληρώνω 60% πάνω, απ' ότι πριν την DSL).

:toomuchne

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Efialtis

Λυπάμαι που θα σε απαγοητεύσω αλλά δεν έχει πρόβλημα ο ΟΤΕ.

Είμαι συνεχώς συνδεδεμένος εδώ και μερικές μέρες χωρίς διακοπή.

Δε μπορω να φαναταστω ποιος αλλος θα ειχε προβλημα,αφου εγω με Βιβο κ ο GreekFragma με ΟΤΕNet πεταχτηκαμε εξω μαζι.Εξω κ ο Shaman που μενει Κρητη...

Περιεργα πραματα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Χααχαχ!Δε φταιμε εμεις,ειμαστε καλα κ προκομμενα παιδια!Το L2 μας κατεστρεψε! :p

αυτό να μου πεις....

εδώ ο ''άλλος'' (και το όνομά του σιχαίνομαι πλέον να πω) πέταξε τα καημένα τα σκυλάκια στον δρόμο, εσύ ο αλητήριος playboyΣ θα γλύτωνες;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs

Και γω πετάχτηκα έξω (Πάτρα) κατά τις 00.20 και κατέβαζα το trinity and beyong γ@μώτο! Τι έγινε ξέρει κανείς?

έγινε ότι θα πρέπει να κοιμάστε νωρίτερα και να μην ξενυχτάτε (έτσι δεν θα είχατε πάρει χαμπάρι τίποτις και όλα θα ήταν μια χαρά!) :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

έγινε ότι θα πρέπει να κοιμάστε νωρίτερα και να μην ξενυχτάτε (έτσι δεν θα είχατε πάρει χαμπάρι τίποτις και όλα θα ήταν μια χαρά!) :p

θα το βλέπαμε το πρωί... χειρότερα είναι, γιατί κοιμάμαι με τη γαλήνη ότι κατεβάζω :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

αυτό να μου πεις....

εδώ ο ''άλλος'' (και το όνομά του σιχαίνομαι πλέον να πω) πέταξε τα καημένα τα σκυλάκια στον δρόμο, εσύ ο αλητήριος playboyΣ θα γλύτωνες;

Μηπως καταβαθος μας ζηλευεις? :p:P

Σου εχω μια θεση κρατημενη για παν ενδεχομενο :D

Κ αμα δε ξερεις κατι επι του θεματος,ΣΤΑΜΑΤΑ το spamming!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

θα το βλέπαμε το πρωί... χειρότερα είναι, γιατί κοιμάμαι με τη γαλήνη ότι κατεβάζω :D

1. Να απεξαρτηθείς και να κοιμάσαι γαλήνιος λόγω άλλων πραγμάτων

2. Θα είχατε κερδίσει όμως ένα βράδυ γαλήνιου ύπνου ακόμα

:D

Αρχική απάντηση από Samael

Μηπως καταβαθος μας ζηλευεις? :p:P

Σου εχω μια θεση κρατημενη για παν ενδεχομενο :D

Κ αμα δε ξερεις κατι επι του θεματος,ΣΤΑΜΑΤΑ το spamming!! :hehe:

καλά σου, δεν ξαναμιλάω :cry:

(δεν είδα όμως και κανένα που πόσταρε να ξέρει κάτι.....)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.