Jump to content



Battlefield: Bad Company 3


black66.gr

Recommended Posts

iAPLNEu.jpg

 

http://www.guru3d.com/news-story/battlefield-bad-company-3-is-coming-in-2018.html

 

Για να δούμε τι νεο μας επιφυλάσσει η ΕΑ. 

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος black66.gr έγραψε:

Για να δούμε τι μας επιφυλάσσει η ΕΑ. 

 

microtransactions, lootboxes, season pass, unbalanced multiplayer, bugs, beta release launch, προβληματικούς servers, αδιάφορο campaign, ωραία γραφικά.

  • Like 4
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος dfk_7677 έγραψε:

 

 

Ποιό το θέμα της Dice Sweden άραγε; Μόνο να μην έχουμε την κατάντια του COD.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Συνεχιστε τη συνταγη με ενα αρμα μαχης και δυο μεταφορας και αφηστε τα behemoth και τα αεροπλανα εκτος και θα ειναι το καλυτερο bf μετα το 2 και το bc2.

 

Απο οτι ακουσα παντως δεν θα εχει καθολου micro-transactions λογο στραπατσου απο το battlefront.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

πριν 54 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Συνεχιστε τη συνταγη με ενα αρμα μαχης και δυο μεταφορας και αφηστε τα behemoth και τα αεροπλανα εκτος και θα ειναι το καλυτερο bf μετα το 2 και το bc2.

 

Απο οτι ακουσα παντως δεν θα εχει καθολου micro-transactions λογο στραπατσου απο το battlefront.

Ναι αλλά καλό θα ήταν τα choppers να μην είναι τόσο ¨μπακατέλες¨ και να έχει κανένα jetάκι μέσα. Το λέω εγώ που είμαι στο battlefield  από το 2006 (BF2) και σε όλη την BF σειρά,ζήτημα είναι να έχω παίξει 2-3 ώρες flying.

 

Πρόταση για theme song.

 

 

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fatalara said:

Συνεχιστε τη συνταγη με ενα αρμα μαχης και δυο μεταφορας και αφηστε τα behemoth και τα αεροπλανα εκτος και θα ειναι το καλυτερο bf μετα το 2 και το bc2.

 

Απο οτι ακουσα παντως δεν θα εχει καθολου micro-transactions λογο στραπατσου απο το battlefront.

Oi battlefielld players-fans κ.λ. είναι πολύ περισσότεροι από του Battlefront και αρκετοί από αυτούς είναι απογοητευμένοι και δεν ακούμπησαν καν BF1 . Λαμβάνοντας αυτό υπ 'οψιν η ΕΑ θα δώσει ρέστα οτι αναφορά lootboxes kai microtransactions . Κοινώς περιμένει στη γωνία να ρεφάρει.Οπότε αν το λιγουρεύεστε σκάστε τα...Πάμε πάλι...

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος black66.gr έγραψε:

Ναι αλλά καλό θα ήταν τα choppers να μην είναι τόσο ¨μπακατέλες¨ και να έχει κανένα jetάκι μέσα. Το λέω εγώ που είμαι στο battlefield  από το 2006 (BF2) και σε όλη την BF σειρά,ζήτημα είναι να έχω παίξει 2-3 ώρες flying.

 

 

Εγω εχω μηδεν ωρες. Ας βαλουν αλλα οχι στις πιστες σε πολεις οπως εκαναν στο 4 και δεν παιζονταν με τιποτα απο τα sniper στις ταρατσες.

Link to comment
Share on other sites

πριν 35 λεπτά, το μέλος Proteas έγραψε:

Μεχρι να ακουσουμε κατι επισημο ο καθενας θα λεει οτι θελει θυμησου τι γινοταν πριν βγει το BF1.

Σύμφωνοι αλλά από αυτόν όμως ξεκίνησε το leak για το project. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνω οτι αυτος το ξεκινησε το θεμα, απλα ας περιμενουμε πιστευω αν οχι

μεσα στις γιορτες αμεσως μετα κατι θα πουν γιατι το τι παιχνιδι προκειται να βγει.

 

Και μιας και ειπες για WW2 την συνεχεια του BFBC2 intro θα ηθελα να την δω :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν θα είναι Bad Company το Battlefield του 2018. Μέχρι να οριστικοποιηθεί το όνομα του παιχνιδιού το thread να παραμείνει ως έχει,αλλιώς να αλλάξει ο τίτλος ή να ξεκινήσει άλλο topic.

 

 

0:20 Source 0:50 Title 2:27 Type of campagne 3:11 Campagne perspective 4:28 Time period 5:55 Gun play 7:18 Maps 9:17 Premium / Microtransactions 10:10 Customization 11:50 Melee system 12:55 Vehicles 15:35 Class system 16:31 Air vehicles 18:43 Factions 19:58 Gore 21:26 Censoring History 23:11 Killing Hitler mission

 

 

1. Πολύ έμπιστη πηγή

2. Δεν υπάρχει τίτλος, τώρα μπαίνει σε "play testing" φάση

3. Campaign:

3.1 Μίξη από war stories (όπως στο BF1) και "γραμμικής ιστορίας" μέσα από την σκοπιά στρατιωτών της ίδιας ομάδας ή διμοιρίας

3.2 Παίζεις ως Αμερικάνος στρατιώτης

3.3 Συγκεκριμένη χρονική περίοδος για το Campaign, το Multiplayer θα περιλαμβάνει όλο τον πόλεμο

4. Θα υπάρχουν πρότυπα όπλα

5. Gun Play (αρκετά assets από το BF1 όπως κίνηση, bullet deviation κλπ)

5.1 Casual gunplay όπως το BF1 

6. Maps

6.1 Μεγάλοι, ανοικτοί όπως το BF1

6.2 Όπως στο BF1, θα δούμε μάχες από πολλά μέτωπα, π.χ Ανατολικό

6.3 Το λιγότερο 10 base maps, και Premium Pass (μετά την αποτυχία του SW:BF2)

6.4 Lootboxes με cosmetics όπως στο BF1

6. Customization

6.1 Θα υπάρχει (στολή και όπλα μόνο), αλλά όχι όπως στο BF4, θέλουν να κρατήσουν αυθεντικότητα.

6.2 Θα υπάρχει customization και στα οχήματα

7. Melee

7.1 Δεν θα υπάρχει bayonet charge, αλλά κάποια όπλα θα έχουν ξιφολόγχη

7.2 Melee Σύστημα του BF1

8. Οχήματα

8.1 Όχι άλογα

8.2 Μεγάλο άλμα για τα άρματα από το BF1 στο BF WW2, όπως στο BF3/4

8.3 Όχι auto-repair

8.4 Αερομαχίες πιο "intense", πιο κοντά στο BF 1943 θα χρειάζεται skill

8.5 Δε θα υπάρχει Καμικάζι loadout   

9. Κλάσεις

9.1 Assault (medic), Engineer, Support, Recon

9.2 Κλειδωμένα τα όπλα στο faction μέχρι ένα level, όπως στο BF3/Hardline

10. Gore, όπως στους προηγούμενους τίτλους

11. Ιστορική Ακρίβεια

11.1 Θα υπάρχει Σβάστικα, αλλά όχι σαν κύριο έμβλημα.

 

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.