Jump to content



Recommended Posts

…δε ξέρω αν θυμάστε την πονεμένη ιστορία μου που θελουμε να έρθουμε Ελλάδα εδώ κ 2 χρόνια κ δε μπορουμε(όχι λόγω κορονοϊού).


Μετα την πολύμηνη κ αδικαιολόγητη αναμονή για την εγγραφή του μικρού στο ειδικό ληξιαρχείο που έληξε με μεσολάβηση δικηγόρου, κάναμε επιτέλους αίτηση για διαβατήριο τα Χριστούγεννα. Σήμερα πήγα να το πάρω από την πρεσβεία.

Το πήρα κ καθώς το κοιτούσα η υπάλληλος τσέκαρε το δικό μου διαβατήριο για ταυτοποίηση κ λόγω φόρτου λόγω γκαντεμιας, άλλωστε για μενα μιλάμε, το τρύπησε.

Το τρύπησε για ακύρωση διαβατηρίου, όχι με καρφίτσα.

 

Ζητησε χίλια συγγνώμη κλπ. Δεν είπα τίποτα εγώ-αντιθέτως. Αυτά συμβαίνουν. 
Τελος, έκανα αίτηση για διαβατήριο για μενα που ίσως έρθει σε 6-8 βδομαδες. 
 

Υγ. Τον Οκτώβριο θα μπορώ να βγάλω βρετανικό διαβατήριο. Λέω να κλείσω αεροπορικά για Νοέμβριο….

  • Like 3
  • Sad 4
  • Wow 4
Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, το μέλος GFFermari έγραψε:

Το τρύπησε για ακύρωση διαβατηρίου, όχι με καρφίτσα.

 

Είναι γνωστό ότι οι υπάλληλοι του Ελληνικού κράτους, είναι οι ικανότεροι του σε όλο τον γαλαξία.  :hehe:

 

Stanley Sleeping GIF - Stanley Sleeping The Office GIFs

  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Χρόνια πολλά στους χθεσινούς εορτάζοντες!

Σήμερα παρατήρησα ότι έχει κάποιο πρόβλημα η μετάφραση του Google. Δεν αναγνώριζε την γλώσσα του κειμένου των τριών admin από την προηγούμενη σελίδα!!! :p:p:p

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

******** συμφορουμίτες.

Εdit:

Ξέχασα ότι πρέπει να μιμούμαστε τον Ρακιντζή στην Eurovision για να πούμε: Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α!

 

Έγινε επεξεργασία από TopCLR
  • Like 4
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.