Jump to content



Recommended Posts

Αλλος ενας στο club "αρρωστια 2019"

Με πυρετο 2 μερες τωρα "τζαμπα μαστουρα" ? και τιγκα μυξα,σα να χαλασε η υδροψηξη και χανει.............?

Με πορδους εξτρα και τιμωρια στην γωνια λογο αναθυμιασεων..........

RTX ON μετα σου λεει ο πετσινος.....................?

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tommybertsen said:

Είναι αυτή που σου είχα πει στις αγορές μας ότι έκανες την καλύτερη δουλειά που δεν πάλεψες με τα γραφικά των coffeelake? 

Αν ναι, φυσικό να σου καεί, αφού είπα εγώ καλή κουβέντα :hehe: 

Same here. Καταπίνεις και είναι σαν αγκάθια. Ανέβηκε 38.5 ο πυρετούλης (κάτι έγραψα εχτές, ότι κάποιος έχει πυρετούλι. Τι το ήθελα; :bleh: ). Έπεσε αρκετές ώρες μετά, αφού είχα πάρει Algofren. 

Ξεκίνησα αντιβίωση, δυστυχώς δεν μου φεύγει αλλιώς εμένα αυτή η βλακεία. Πάλι καλά που έχει πολύ καιρό που είχα ξαναπάρει την αντιβίωση αυτή.

Έμενα με πάει εν αλλάξει, Χριστούγεννα την μία Πρωτοχρονιά την άλλη. Πρέπει να την άρπαξα αεροδρόμιο. 

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά στους @def, Χρυσόστομο (@tommybertsen) και Αλέξανδρο( @alexcrx). Τι να πω, ρε παιδιά. Η εκδίκηση του @astrolabos.... 

Κομμένες οι καλημέρες:p

  • Like 2
  • Agree 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Θα την πέσω μέσα στο πιλοτήριο πίσω από τον captain θα παραγγείλω ένα ζεστό τσάι από το εναέριο σέρβις.... Και θα ρίξω ένα υπνάκο μέχρι να φτάσουμε Σουηδία. :hehe:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Σου φέρνουν πίτσα 3 ώρες έπειτα απ την παραγγελία; Την δέχεσαι ή δεν την δέχεσαι;

Ήταν και προπληρωμένη god damnit. 

 

Spoiler

Προφανώς και δεν την δέχτηκα. Έφαγα 10 λεπτά πριν έρθει καθώς βαρέθηκα να περιμένω γνωρίζοντας ότι με την τύχη που έχω θα έρθει μόλις φάω ?

 

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Εφόσον ήταν από τα λίγα που ήταν ανοιχτά τι περίμενες; Πίτσα και εσύ πρωτοχρονιάτικα; 

Περίμενα ότι θα την φέρουν έστω 12 παρά από τς 11:30 που έβγαζε. Αλλά όχι και μια. Και προφανώς είχα συνυπολογίσει την αναμονή που έλεγε και ήμουν οκ.

 

Και από την άλλη, ας απαντούσαν στα τηλέφωνα να ενημερώσουν ότι θα καθυστερήσουν (που κάτι μου λέει ότι απλά την ξέχασαν), συν ότι και στο κατάστημα άντε να είχαν 5-6 άτομα όταν πέρασα. 

 

Τεσπα, ας το ξεχάσουμε γιατί μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

έστω 12 παρά από τς 11:30

Εσύ 11μιση τρως μεσημεριανό; :p 

5-6 άτομα στο κατάστημα δεν σημαίνει ότι έχουν τον ίδιο αριθμό και σε παραγγελίες. Επίσης είναι η ημέρα τέτοια. Δεν γίνεται να περιμένεις να κάνουν delivery στην ίδια ώρα, συν ότι σιγά μην πληρώνουν έξτρα deliverάδες.

Κάτι σαν να θυμάμαι ότι το έχεις ξανακάνει αλλά δεν είμαι σίγουρος αν ήσουν εσύ :bleh: 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερες :rolleyes: η πλακα ειναι που δινουν και ονοματα στα καιρικα συστηματα που θα μας πληξουν........λες και τα ειδαμε κιολας :hehe::hehe:

Θα ανεβω στην σκεπη στα κεραμιδια να κανω ηλιοθεραπεια.......:hehe: λαμπει ο ηλιος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 38 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Υποτίθεται ο Ραφαήλ θα ήταν αυτές τις μέρες. Μην έδωσαν όνομα στον ήλιο; :p 

Η Σοφία αναμένεται από μεθαύριο :bleh: 

Εγω θα τα ονομασω Φουφουτο και Παναγη :hehe::hehe:.......Μην ειδατε τον Παναγη.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.