Jump to content



Recommended Posts

9 hours ago, euaggelos71 said:

Καλημερες :rolleyes: η πλακα ειναι που δινουν και ονοματα στα καιρικα συστηματα που θα μας πληξουν........λες και τα ειδαμε κιολας :hehe::hehe:

Θα ανεβω στην σκεπη στα κεραμιδια να κανω ηλιοθεραπεια.......:hehe: λαμπει ο ηλιος.

 

Πολύ μου τη δίνει που δίνουν ονόματα.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Γιατί οι τυφώνες να έχουν θηλυκά ονόματα ενώ υπάρχουν τόσα πολλά αντρικά ονόματα; Αλέξης, Κούλης, Αντώνης, Γιωργάκης κλπ.

Άσε που αν πέσουν οι μετεωρολόγοι έξω στις προβλέψεις θα έχουν την απάντηση έτοιμη ότι με τέτοιο όνομα τι περίμενες;

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα ονόματα ξεκίνησε απο τρολοσελιδες καιρού στο fb που φαινόταν ως κανονικές αλλα και γενικά site από "μετεωρολόγος" του κιλού. Βέβαια ουκ ολίγες φορές έχουμε δει οι πηγές των ειδήσεων να είναι οτι ναναι στην εποχή της παραπληροφόρησης που ζούμε. Οπότε καταλαβαίνετε .... 

 

On 2/1/2019 at 1:08 ΜΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Εσύ 11μιση τρως μεσημεριανό; :p 

5-6 άτομα στο κατάστημα δεν σημαίνει ότι έχουν τον ίδιο αριθμό και σε παραγγελίες. Επίσης είναι η ημέρα τέτοια. Δεν γίνεται να περιμένεις να κάνουν delivery στην ίδια ώρα, συν ότι σιγά μην πληρώνουν έξτρα deliverάδες.

Κάτι σαν να θυμάμαι ότι το έχεις ξανακάνει αλλά δεν είμαι σίγουρος αν ήσουν εσύ :bleh: 

Αποκλειστική φωτογραφία της πιτσαρίας Αντώνη @UltraB

Στο είχα πει, μετακόμισε σε περιοχή με ψησταριές και πιτσαρίες τριγύρω. Εγώ πάω 5 λεπτά με τα πόδια, 3 ψησταριές εχει, 1 πιτσαρία ? Πιο γρήγορα ξεμπερδευω, τώρα το χειμώνα ωραία βολτιτσα κιολας

 

Δεν έχει σημασία η ώρα. Καλά κι όλα τώρα που θα πρέπει να παρέχει ο ίδιος ο ιδιοκτήτης τα μηχανάκια + τις βενζίνες στη χώρα της λαμογιας και της αφραγκοδηθενιλας ...... θα δούμε "ωραία" πραγματα. Πάντως σίγουρα δε νομίζω να φταίει ο ντελιβερας. Τουλάχιστον εγώ προσωπικά δε θα κατηγορούσα τον υπάλληλο.

 

IMG_20190103_203334.jpg.48cb3639b46c2fe041174934cea124f7.jpg

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Αυτό με τα ονόματα ξεκίνησε απο τρολοσελιδες καιρού στο fb που φαινόταν ως κανονικές αλλα και γενικά site από "μετεωρολόγος" του κιλού. Βέβαια ουκ ολίγες φορές έχουμε δει οι πηγές των ειδήσεων να είναι οτι ναναι στην εποχή της παραπληροφόρησης που ζούμε. Οπότε καταλαβαίνετε .... 

 

 

Αυτό με τα ονόματα μας ήρθε εξ' Αμερικής. Μια ζωή στην αντιγραφή.

Έγινε επεξεργασία από honda22
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος honda22 έγραψε:

 

Αυτό με τα ονόματα μας ήρθε εξ' αμερικής. Μια ζωή στην αντιγραφή.

Γενικά τα hoaxes, fake news από παντού έρχονται εδώ όμως παρατηρείται τεράστιων διαστάσεων άνθηση λόγω του πρόσφορου "εδάφους" παιδείας και κριτικής σκέψης.

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.