Jump to content



Recommended Posts

πριν 10 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Κρύωσες; 

Καιρό τώρα :bleh: 

πριν 31 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

  Η Παπαρήγα μια ειναι και ειναι καλή ?

Η Παπαρηγουλούλα η καλή, που είναι τόσο απαλή :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Καιρό τώρα :bleh: 

Η Παπαρηγουλούλα η καλή, που είναι τόσο απαλή :p 

Σαν τη καρδια ενος μαρουλιου ειναι ερωτας τ'απριλιου? Μην παραχαρασετε τη ιστορια σας λεω η παραρηγα ειναι μια (και καλη)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά το απόγευμα αισθάνομαι την θερμοκρασία στο σαλόνι ανεβασμένη. Κοιτάω το θερμοστάτη που ήταν ρυθμισμένος στο 18 (ήταν ακόμα μέρα και βρίσκεται σε κρύο σημείο του σπιτιού - στο σαλόνι είχαμε 20) και έδειχνε 20.3 κλειστός. Το νερό του λέβητα όμως έρρεε κανονικά στα σώματα.

 

Πάω στο κολλεκτέρ, και βρίσκω την ηλεκτροβάνα να γυρνάει προσπαθώντας να κλείσει χωρίς αποτέλεσμα. Παίρνω τηλέφωνο φίλο - συνάδελφο που έχει μαγαζί και κρατάει ανταλλακτικά και ευτυχώς την είχε. Για πρώτη φορά στα χρονικά μέσα στη γκαντεμιά μου ήμουν τυχερός και η δουλειά των 10 λεπτών (3 παξιμάδια και 4 βίδες σε μία κλέμμα) κράτησε όντως 10 λεπτά. Φυσικά την παλιά την έκανα βίδες και από όσο φαίνεται το πρόβλημα ήταν ένας διακόπτης στην πλακέτα που σταμάταγε το μοτέρ.

 

Καλησπέρα είπαμε;;;

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος GriGaS έγραψε:

Ξαφνικά το απόγευμα αισθάνομαι την θερμοκρασία στο σαλόνι ανεβασμένη. Κοιτάω το θερμοστάτη που ήταν ρυθμισμένος στο 18 (ήταν ακόμα μέρα και βρίσκεται σε κρύο σημείο του σπιτιού - στο σαλόνι είχαμε 20) και έδειχνε 20.3 κλειστός. Το νερό του λέβητα όμως έρρεε κανονικά στα σώματα.

 

Πάω στο κολλεκτέρ, και βρίσκω την ηλεκτροβάνα να γυρνάει προσπαθώντας να κλείσει χωρίς αποτέλεσμα. Παίρνω τηλέφωνο φίλο - συνάδελφο που έχει μαγαζί και κρατάει ανταλλακτικά και ευτυχώς την είχε. Για πρώτη φορά στα χρονικά μέσα στη γκαντεμιά μου ήμουν τυχερός και η δουλειά των 10 λεπτών (3 παξιμάδια και 4 βίδες σε μία κλέμμα) κράτησε όντως 10 λεπτά. Φυσικά την παλιά την έκανα βίδες και από όσο φαίνεται το πρόβλημα ήταν ένας διακόπτης στην πλακέτα που σταμάταγε το μοτέρ.

 

Καλησπέρα είπαμε;;;

Αυτο "ηταν λιγο".. πρωι πρωι με τον καφε στο μπρικι αναβει καλοριφερ,

μετα απο ενα λεπτο ακουγεται ενα μπαμ, σκαει ενα απο τα σωματα και χυνεται μεσα στο σπιτι νερο και "λασπη".

Ποταμι ολο το σπιτι πλημμυρισε λασπη εκσφενδονιστηκε παντου.. αυτα..

 

  • Like 1
  • Wow 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

@honda22 Είναι κι αυτός ένας τρόπος να γράψεις καλημέρα :p

Όχι. Ήθελε να πει ότι του τα έχουμε κάνει κρουασάν με όλες αυτές τις καλημέρες (αν ήταν η παγκόσμια ημέρα τσουρεκιών, well... you get the idea)....:p?

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.