Jump to content



Recommended Posts

Α) Το 8.30 δεν είναι ΝΩΡΙΣ λέμε..... :rant85:. Όταν έξω βλέπεις μπλε ουρανό, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ. Νωρίς είναι όταν ξυπνάς στην ΜΑΥΡΙΛΑ.

Β) Δεν υπάρχει σωστός και ώριμος άνθρωπος ο οποίος πηγαίνει στην δουλειά στην ώρα του. Αυτά είναι σαν τις διαφημίσεις με τα γιαουρτάκια που τα τρως και ως δια μαγείας πλέεις σε πελάγη ευτυχίας. Κοιμήσου....

 

:lazy:

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Like για το Α.

Στο Β. διαφωνώ. Πηγαίνω στην ώρα μου το πρωί στη δουλειά για να φεύγω μετά το 8ωρο να κάνω και άλλες δραστηριότητες (π.χ. γυμναστήριο) μετά.

Και μην ακούσω κανέναν να λέει "ποιό 8ωρό..."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rusty_Cookie said:

Έβαλα ξυπνητήρι, 8:30 για να ξεκινσω την εβδομάδα πηγαίνοντας νωρίς στη δουλειά.

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Καταλαβαίνεις πως αυτά τα δύο δεν πάνε μαζί, έτσι; Έχω να ξυπνήσω 8.30 για δουλειά, περίπου 20 χρόνια... Δηλαδή όσα χρόνια δουλεύω.

  • Like 3
  • Agree 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Καταλαβαίνεις πως αυτά τα δύο δεν πάνε μαζί, έτσι; Έχω να ξυπνήσω 8.30 για δουλειά, περίπου 20 χρόνια... Δηλαδή όσα χρόνια δουλεύω.

 

8:30 είναι πρητη ερλη.

Πρίν τις δεκα δεν υπαρχει κανεις στο γραφείο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, jax7480 said:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Καταλαβαίνεις πως αυτά τα δύο δεν πάνε μαζί, έτσι; Έχω να ξυπνήσω 8.30 για δουλειά, περίπου 20 χρόνια... Δηλαδή όσα χρόνια δουλεύω.

Αν κανονικά πιάνει δουλειά 12, τότε το 8:30 νωρίς είναι :).

edit: too late

 

Έγινε επεξεργασία από minast
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.