Jump to content



Recommended Posts

Γαματο το να έχει γειτονες που γουσταρουν τις ίδιες μουσικάρες με σένα.

Εχω αυτο να παίζει στο ηχοσύστημα και μου χτυπούσανε, μαλλον με σκουποξυλο, για τους στειλω την πλεηλιστ. Κατι λεγανε, μαλλον αν ειναι σαουντκλαουντ η σποτηφαη αλλα δεν ακουσα, δεν ελεγε  ρε φίλε να χαμηλώσω την μουσικαρα. Λογικα θα ξαναπουνε.

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Γαματο το να έχει γειτονες που γουσταρουν τις ίδιες μουσικάρες με σένα.

Εχω αυτο να παίζει στο ηχοσύστημα και μου χτυπούσανε, μαλλον με σκουποξυλο, για τους στειλω την πλεηλιστ. Κατι λεγανε, μαλλον αν ειναι σαουντκλαουντ η σποτηφαη αλλα δεν ακουσα, δεν ελεγε  ρε φίλε να χαμηλώσω την μουσικαρα. Λογικα θα ξαναπουνε.

 

 

Προς έκπληξη μου, τα m-audio av42 έχουν πολύ καλό μπάσο για απλά μονιτοράκια. Αλλά το παραπάνω θέλει sub. Λέω να το πετάξω στης TV που είναι διπλάσιας (καλά υπερβάλλω :p ) ισχύος :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 φορά την εβδομάδα βάζω ελαφρώς τσιμπημένα την μουσική. Ας έρθουν οι απέναντι που τα ΣΚ το καλοκαίρι βγάζουν τα παιδιά τους στο μπαλκόνι 2 με 5 (ακριβώς τις ώρες κοινής ησυχίας) να μου πούνε τίποτα :bleh: 

Link to comment
Share on other sites

Εχω γειτονισσα που μενει στην ταρατσα [να το πεις 2ρος οροφος?  xD ]  οπου πριν μερικα χρονια μεχρι τις 12 το βραδυ εβαζε στο δια πασων και εκανε solo karaoke . your move 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος kpetros έγραψε:

Εχω γειτονισσα που μενει στην ταρατσα [να το πεις 2ρος οροφος?  xD ]  οπου πριν μερικα χρονια μεχρι τις 12 το βραδυ εβαζε στο δια πασων και εκανε solo karaoke . your move 

Ε, αν τραγουδούσε το "έλα, έλα, έλα, πάρε με από πίσω", πας και ζητάς λίγο βούτυρο?...

  • Haha 5
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

1 φορά την εβδομάδα βάζω ελαφρώς τσιμπημένα την μουσική. Ας έρθουν οι απέναντι που τα ΣΚ το καλοκαίρι βγάζουν τα παιδιά τους στο μπαλκόνι 2 με 5 (ακριβώς τις ώρες κοινής ησυχίας) να μου πούνε τίποτα :bleh: 

Κι εσύ παραπονιάρη! Απλώς έχει χαλάσει το volume knob στα παιδιά και το κάνεις θέμα! :p

 

@kpetros

Την πήρανε σε κάποια εκπομπή (the voice, greece got talent) ή "με τις ντομάτες" και σταμάτησε; :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

πας και ζητάς λίγο βούτυρο

Τέρμα πλέον η ζάχαρη. Βούτυρο για τα ποπ κορν τέτοια ώρα :bleh: 

πριν 11 λεπτά, το μέλος kpetros έγραψε:

Εχω γειτονισσα που μενει στην ταρατσα [να το πεις 2ρος οροφος?  xD ]  οπου πριν μερικα χρονια μεχρι τις 12 το βραδυ εβαζε στο δια πασων και εκανε solo karaoke . your move 

Τίποτα εντάξει. Δεν μου έτυχε τέτοια γειτόνισσα. Μία πολύ παλιά έπαιζε πιάνο ότι ώρα ήθελες, αλλά δεν θυμάμαι να τραγουδούσε :p 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.