Jump to content



Recommended Posts

πριν 9 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Μόλις έστειλα τα στοιχεία μου στον @astrolabos για το δώρο μου από τον Χριστουγεννιάτικο διαγωνισμό.

Τώρα που ξέρει που μένω, έχω βάλει τσιλιαδόρους να με ειδοποιήσουν αν εμφανιστεί κάποιος που να του μοιάζει. 

 

  Reveal hidden contents

 

:hehe: 

 

Θα χορτάσεις πίτσες

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Snips said:

Μπα δεν το χω το σπορ των τσπρων. Με χαλάει το άτιμο.

Ξενύχτησα ρε σεις. είχε και gym χθες, 2 πρωί παράτησα το WOT, μετά νανούρισμα στο κινητό με κάνα βίδεο πήγε 3, μετά άρχισαν τα γατιά τσαλιμάκια.  Ε χάλια κεφάλι όλο το πρωί.

Το είχα ανάγκη.

 

Πλάκα πλάκα όμως, πολλές φορές που ... "γέρνω" τα μεσημέρια για λίγο να τον... πάρω, σβήνει ο ήλιος μετά. Πρέπει σοβαρά  κάτι να κάνω να κοπεί το ... μεσημεριανό.  Ακόμα και στο pc να κατσω δλδ αρχιζω να stall-άρω στο δεκαλεπτο. Και σου αυτωνει όλη τη μέρα μετά αφουξυπνάς με ένα κεφάλι βαρύ.

 

Κάποιοι, ξέρω, δεν κρατιούνται  ώστε να σχολιάσουν, ορμόμενοι από την τελευταία παράγραφο. Ας είναι..

 

Κάνε 5-6 μάχες στο wot με 6αράκια και από τα νεύρα όχι μόνο η νύστα θα σου φύγει αλλά και κανένα περιφερειακό από το παράθυρο ?

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ιδού τ' αποτελέσματα των προπαρασκευών του μπισκότου ( @Rusty_Cookie).

Έχασε τη μαγεία της η Παρασκευή και δεν βρίσκεται ένας άνθρωπος να πει μια καλημέρα?...

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

Παρασκευή 31/1, Payday κτλ...ας κλάψουμε από σήμερα γιατί πρέπει να δώσουμε εφορία, ΦΠΑ κτλ

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ

 

Δε θέλω μιζέρια, μια ζωή την έχουμε :p

Καλημέρα σε όλους!

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 47 λεπτά, το μέλος Snips έγραψε:

Η είσαι businessman η δεν είσαι.

Καλά, όταν οι δικοί μας στη κατοχή παίρναν λίρες και περιουσίες για ένα ντενεκέ λάδι οι Κινέζοι παίζανε τα Chopsticks τους.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 39 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Καλά, όταν οι δικοί μας στη κατοχή παίρναν λίρες και περιουσίες για ένα ντενεκέ λάδι οι Κινέζοι παίζανε τα Chopsticks τους.

 

Δεν είναι κινέζοι αυτοί ρε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.