Jump to content



Recommended Posts

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν και σε όσους δεν γιορτάζουν (π.χ. @DEADLAZARUS)

 

tommy κοίταξε στον ηλεκτρολογικό πίνακα μήπως σου έριξε καμιά ασφάλεια (σε σωστές εγκαταστάσεις οι πρίζες τις κουζίνας έχουν αποκλειστικά δική τους ασφάλεια).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος TopCLR έγραψε:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν και σε όσους δεν γιορτάζουν (π.χ. @DEADLAZARUS)

 

tommy κοίταξε στον ηλεκτρολογικό πίνακα μήπως σου έριξε καμιά ασφάλεια (σε σωστές εγκαταστάσεις οι πρίζες τις κουζίνας έχουν αποκλειστικά δική τους ασφάλεια).

Δεν έχει ρίξει ασφάλειες, απλά τα έφτυσε. Θα αλλαχτεί η πρίζα και τέλος :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 57 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Στέλνω νοητικά κύματα στους Άστρο και Χόντα, ώστε να μπουν κι αυτοί στο κλαμπ των καλημεράκηδων.

 

Γιατί μόνο αυτοί οι δύο;

 

Funny-Pictures---Pigeon-Shaming.jpg.5fafa0a273caf48a8921aeae31ef1894.jpg

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

μεγάλη προσοχή με τον Μπέρτσεν, πρέπει να μείνουν συνεργάσιμοι να καθαρίσουν την περιοχή του εμβολιαστικού μου από Σαρσκοβ. Ο Πέτα θα ρυθμίζει εκεί την κυκλοφορία. Θα πηγαίνουν να κάνουν παρατηρήσεις, επιπλήξεις, πρόστιμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, tommybertsen said:

Σαν περιοχή κοντά στο Βλαδιβοστόκ ακούγεται έτσι όπως το γράφεις

κοίτα να χετε το νου σας, να τηρούν τα μέτρα σχολαστικά. Εσύ είπες για ένα μαγαζί που είναι το μόνο που παραγγέλνεις μπιφτέκια κ΄τι τέτοια. Πες πάλι το όνομα. Μου βαλαν και το ραντεβού στις 10 παρά νυχτιάτικα, πως δεν τους ήρθε να φτιάξουν κάνα Μέγκα εμβολιαστικό στο Ζεφύρι.

δίπλα το γήπεδο του Αγιου Ιερόθεου, έπαιζε ένας φίλος μου στο γυμνάσιο στη Χασιά, τερματοφύλακας αναπληρωματικός. Τον ρωτούσα κάθε Δευτέρα τι είχαν κάνει το Σ/Κ. Όταν έπαιζαν στον Αγ. Ιερόθεο, δεν είχε δίχτυ στο τέρμα. Καθόταν ένας με μια τσουγκράνα ανεβασμένη, «έτσι κι ακουμπήσεις μπάλα στην κατέβασα στο κεφάλι, μην κουνιέσαι». Τώρα κάνουν κι εμβόλια εκεί πέρα.
 

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

κοίτα να χετε το νου σας, να τηρούν τα μέτρα σχολαστικά. Εσύ είπες για ένα μαγαζί που είναι το μόνο που παραγγέλνεις μπιφτέκια κ΄τι τέτοια. Πες πάλι το όνομα. Μου βαλαν και το ραντεβού στις 10 παρά νυχτιάτικα, πως δεν τους ήρθε να φτιάξουν κάνα Μέγκα εμβολιαστικό στο Ζεφύρι.

Θωμάς σουβλατζίδικο. 

Πίτσα, καταστάλλαξα αν είναι να πάρω από έξω, στο Nine. 

 

Stay Safe, Stay Fat :bleh: 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έμαθα κάτι που με χαροποίησε ιδιαίτερα. Η ερωμένη του Πατούλη είναι μιλφ συμπολίτισσά μου.

Μετά από αυτό περιμένω η πόλη μου να γίνει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ το Sochi της Ελλάδας.

??

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.