Jump to content



Atomic Heart [21 Φεβρουαρίου 2023]


Proteas

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Καπου, ειχε παρει το ματι μου ενα βιντεο που ελεγε για ποιον λογο δεν πρεπει να αγορασουμε το παιχνιδι. Αν καταλαβα καλα αυτος που το ειχε κανει ηταν ουκρανος και ελεγε οτι η εταιρια ειναι ρωσικη και τα αφεντικα εχουν σχεση με την Gazprom και οτι τα λεφτα θα πανε στο κρατος για τον πολεμο κλπ.

 

Αν το βρω θα το δειξω εδω.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

19 λεπτά πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Αν έχεις γραφτεί παλιότερα, αυτό δεν ισχύει ,εκτός κι αν λες κάτι άλλο

Ισχυει. Αν δεν ανανεωσεις για κανα 5μηνο θα σου το βαλουν παλι 1 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος fatalara έγραψε:

Ισχυει. Αν δεν ανανεωσεις για κανα 5μηνο θα σου το βαλουν παλι 1 ευρω.

Οκ. Τελευταία είχα πρόσβαση τον Οκτώβρη. Είχα το 1€ και πιο πριν 4μηνο. Άρα από Μάρτη-Απρίλη θα μου δώσει 1€ λες; 

Θα το τσεκάρω ξανά. 

Link to comment
Share on other sites

χαλάρα παίδες μπαίνετε στα κλειδάδικα και παίρνετε 1 μήνα nonstuckable 1,5 ευρώ μ 2,5ευρώ κάπου εκεί παίζει (εφόσον δεν σας παίζει της Microsoft το 1 ευρώ 1μήνας)
το περνάτε σε xbox account που δεν έχει ενεργό game pass τον κωδικό και έχετε έναν μήνα premium game pass

Καλό gaming

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

34 λεπτά πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Οκ. Τελευταία είχα πρόσβαση τον Οκτώβρη. Είχα το 1€ και πιο πριν 4μηνο. Άρα από Μάρτη-Απρίλη θα μου δώσει 1€ λες; 

Θα το τσεκάρω ξανά. 

Θα σου βγαλει ναι. Αλλιως μετα καρτα απο κλειδαδικο 3μηνη.

Link to comment
Share on other sites

Το έχετε κάνει παίδες; Ρωτώ γιατί πάντα στα κλειδάδικα λέει πως δεν θα λειτουργήσει εφόσον έχουμε κάνει retrieve αυτό με το 1€. Δεν ξέρω τι ισχύει και για αυτό φοβήθηκα τις κάρτες αυτές! 

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Το έχετε κάνει παίδες; Ρωτώ γιατί πάντα στα κλειδάδικα λέει πως δεν θα λειτουργήσει εφόσον έχουμε κάνει retrieve αυτό με το 1€. Δεν ξέρω τι ισχύει και για αυτό φοβήθηκα τις κάρτες αυτές! 

 

Non stuckable ξεκαρε ene.  Ba

το κλειδί copy paste στο app το xbox στο πισι

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Το έχετε κάνει παίδες; Ρωτώ γιατί πάντα στα κλειδάδικα λέει πως δεν θα λειτουργήσει εφόσον έχουμε κάνει retrieve αυτό με το 1€. Δεν ξέρω τι ισχύει και για αυτό φοβήθηκα τις κάρτες αυτές! 

Εγω δεν μιλαω για κλειδαδικο. Κατευθειαν μεσα απο το pass. Απο κλειδαδικο μονο 3μηνη εχω παρει.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος fatalara έγραψε:

 

 

 

Το tldr είναι: 

  • Μερικοί από τους πολλούς investors έχουν σχέση με κάποιες θυγατρικές της gazprom. Και κάποιοι από τους συντελεστές του παιχνιδιού είχαν και με την cocacola ru, την nestle ru και άλλες.
  • Το  studio πριν ξεκινήσει να φτιαχνει το game δεν ήταν game studio αλλά design/cgi στουντιο που χτυπούσε κρατικούς διαγωνισμούς για design και cgi δουλειές.
  • Οταν δεν είχε μεταφέρει τα γραφεία της στην Κύπρο και δεν είχε γίνει κυπριακη εταιρία με έδρα την Πάφο, το site της εταιρίας είχε αναρτημένο το ρώσικο νομικό πλαίσιο επεξεργασίας προσωπικών δεδομένων που είναι υποχρεωμένο να αναρτά κάθε site που δε θέλει να κλείσει εκεί.

Τι άλλο παρατηρησα:

  • Τα περι anti gay propagand και objectification είναι απολύτως βγαλμένα από το κεφάλι του. Πουθενά και ειδικά στην ανατολική ευρώπη δεν είναι μη περιθωριοποιημένες αυτές οι ομάδες ανθρώπων. 
  • Κανείς απ όσους σχετίζονται με το παιχνίδι δεν έχει εκφράσει υποστήριξη προς τον πόλεμο το αντίθετο μάλιστα
  • Το παλικάρι είναι δικαιολογημένα αντι σοβιετικός και αντι ρώσος, απόλυτη δικαιλογημένη στάση αλλά δεν καταλαβαίνω πως πρέπει να αποτελει γνώμονα για εμάς και το αν πρέπει ή όχι να αγοράσουμε ένα game, ειδικά αν όντως αποδειχτεί ότι είναι καλό. Που δεν είναι σίγουρο οτι θα είναι. 
  • Το κάνει πρώτα απ' όλα για το hype, όλα του τα βιντεο είχαν ελάχιστες προβολές και αυτό έγινε viral, μπράβο στο παιδί.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.