Jump to content


Aυτοκολλητο σκληρου δισκου


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους , εχω ενα προβλημα που με ταλαιπωρει πολυ καιρο τωρα και ελπιζω να με βοηθησετε.
Ολοι φανταζομαι θυμαστε το μικρο ταμπλετακι που ειχε βγαλει η multirama , το NB HT X-Press book . E λοιπον το εχω στειλει εδω και 6 μηνες για ανακτηση αρχειων σε μια απο τις καλυτερες εταιριες ανακτησης δεδομενων αλλα δεν μπορουν να κανουν τιποτα γιατι λειπει το αυτοκολλητο απο τον σκληρο δισκο . Οσο και να εψαξα δεν βρηκα τιποτα αξιολογο , και στα multirama απευθυνθηκα αλλα και παλι τιποτα. Μηπως μπορειτε να μου πειτε που θα βρω αυτην τη πληροφορια?Ειναι ζωτικης σημασιας για μενα να ανακτησω εκεινα τα αρχεια. Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Αν μια εταιρία ανάκτησης δεδομένων δε μπορεί να κάνει τίποτα γιατί λείπει ένα αυτοκόλλητο(τι αυτοκόλλητο μπορεί να είναι που να επηρεάζει τόσο πολύ τη λειτουργία ενός σκληρού????? τα στάνταρ διασύνδεσης είναι μετρημένα στα δάχτυλα), μάλλον δεν είναι και τόσο καλή εταιρία.

Σου έχουν δώσει κάποια περιγραφή του τί είναι αυτό το αυτοκόλλητο?

Από μια γρήγορη αναζήτηση, ο σκληρός είναι ένας γενικός SATA 160GB, αυτό θα πρεπε να είναι αρκετό.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, christinagr said:

μικρο ταμπλετακι

 

1 hour ago, christinagr said:

λειπει το αυτοκολλητο απο τον σκληρο δισκο

 

Έχουν τα τάμπλετ σκληρό δίσκο; Ποιο αυτοκόλλητο;

13 minutes ago, Shadow KnighT said:

Από μια γρήγορη αναζήτηση, ο σκληρός είναι ένας γενικός SATA 160GB, αυτό θα πρεπε να είναι αρκετό.

 

Αν πρόκειται για netbook ή κάτι τέτοιο και έχει HDD, τότε ίσως αναζητούν τα στοιχεία του δίσκου για να αντικαταστήσουν πλακέτα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.