Jump to content



Gatewach ΠΛΑΙΣΙΟ


skelos1416003162

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

πρώτον : είναι σήμερα ανοιχτά να τρέξω να το πάρω πριν το διορθώσουν;

δεύτερον : πασχαλιάτικα στις 7 και μισή το πρωί χαζεύεις το πλαίσιο;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM [Σήμερα, στις 10:48]

Οντως εκπληκτικη τιμη ειναι , αν και το πλαισιο μας εχει συνηθισει σε τετοια λαθη

To εχω ηδη πληρωσει με πιστωτικη και μου ηρθε επιβεβαιωση θα δουμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dpresv

πως το ξέρεις ότι δεν έχει γίνει λάθος? όλοι το έχουν 55Ε.

είναι σχεδόν 50% κάτω. λέγε γιατί είμαι έτοιμος να παραγγείλω!

Kανε την παραγγελια... :T:

Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο τωρα τελευτα εχει ριξει πολυ τις τιμες στα προιοντα μοντινκ σκεφτιτε οτι με 70 ευρο εστισα κουτακι με 8 ανεμιστιρια 2 λαμπες 4 λαζερ λεντσ 1 νεον στρινκ και κατι αλλα μαζι με κουτι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

το πλαισιο τωρα τελευτα εχει ριξει πολυ τις τιμες στα προιοντα μοντινκ σκεφτιτε οτι με 70 ευρο εστισα κουτακι με 8 ανεμιστιρια 2 λαμπες 4 λαζερ λεντσ 1 νεον στρινκ και κατι αλλα μαζι με κουτι

LOL και δεν χρειάστηκες 2ο τροφοδοτικό; Τραβάνε πολύ τα άτιμα των 1.5 (3W το καθένα x 8 = 24W)

Πήγα το πρωί Πειραιά και τσίμπησα ένα GateWatch στα 30.35 να κάνει παρέα στο AeroGate Jr... θενκς για το χεντς-απ :)

Link to comment
Share on other sites

Με 30 ευρω ενω ολοι οι αλλοι το εχουν πανω απο 55 δεν χρειαζεται δευτερη σκεψη. Ορμας οσο προλαβαινεις. Ρε σεις πιο φτηνο και απο το aerogate το χουνε!!!

Χτυπησε σημερα ο μπραδερ 2 τεμαχια και αυριο ον μαι γουαιη μπακ θα παραλαβω το δικο μου:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.