Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Άκυρο το ενδιαφέρον του Hillk(έδωσα προτερεότητα εγώ γιατί επρόκειτο για ανταλλαγή με κάτι που είχαμε αφήσει στη μέση από παλαιότερα)

Georgeman ο επόμενος αφού ο HillK αποσύρθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και καιρό τα δίνω αυτά σε αγγελία, τα δύο ήταν για χάρισμα έτσι κι αλλιώς, αλλά κανείς δεν τα ζήτησε.

Τα ποστάρω εδώ για χάρισμα, ελπίζω να τα χρειαστεί κάποιος γιατί σε λίγες μέρες μάλλον πάνε για ανακύκλωση.

Όποιος θέλει κάντε κι ένα mention για να το δω. Παραλαβή απο Περιοχή Ανάληψη Θεσσαλονίκης.

Modem - Router: Micronet OTE aDSL modem: Για απλή σύνδεση πχ ΟΤΕ aDSL.

Modem - Router: SAGEM FAst800 OTE aDSL modem: Απλό κλασσικό για απλή σύνδεση aDSL

Εκτυπωτής: HP Deskjet 5150 USB - Λειτουργικός, φυσικά είναι κάποιο καιρό εκτός χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

χαρίζω κουπόνι με free κωδικό steam για Dirt3, ήταν πακεταρισμενος με ATI 6870. Δέν ειμαι σίγουρος αν ισχύει ακόμη.

Παραλαβή απο Κέντρο Αθηνας.

ενδιαφερομαι αν μπορεις να μου το στειλεις σε Pm :jump1:

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2 κάρτες γραφικών agp σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση γιατί δεν έχω μητρική να τις δοκιμάσω,λογικά λειτουργούν αλλά....

1.FX5500-DV256---------- Εφυγε στον GeorgeMan------

2.GeForce4 440 w/TV DDR(σε αυτή λείπει ο ανεμιστήρας της,έχει μόνο τη ψύκτρα)

Σειρά με post και μετά pm για να το δω στα σίγουρα.

Παραλαβή λόγο έλλειψης χρόνου μόνο από Νέο Κόσμο.

Η FX5500-DV256---------- Έφυγε στον GeorgeMan------

Διαθέσιμη η άλλη

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται τα παρακάτω σε όποιο νοσταλγό:

1) Mobo Intel BX440 + PII Celeron στα 333Μhz + Ram 160ΜΒ PC100 ( 32+128 )

2) VGA Diamond Speedstar A50 8MB

3) VGA Diamond Stealth III S540 32mb - Diamond Stealth III S540 Xtreme Review : Introduction

4) Εκτυπωτής HP840c χωρίς μελάνια και τροφοδοτικό.

5)Μνήμες PC100 - 2 των 32mb και 1 των 128mb (νομίζω...)

Επίσης δίνονται τα παρακάτω παιχνίδια που είχαν έρθει με μία κάρτα γραφικών πριν χρόνια:

1)Colin McRae – DIRT στο cd του (το έβαλα κάποτε 2 βδομάδες για τον πιτσιρικά και το ξήλωσα καθώς είχε γίνει κατάληψη στο pc) - Δόθηκε.

2)The Lords of the Rings online Shadows of Angmar – trial version σε ένα φακελάκι με ένα κωδικό που δεν ξέρω τί κάνει , δεν χρησιμοποιήθηκε ποτέ.

Τα παραπάνω βρίσκονται Θεσσαλονίκη.

Ευχαριστώ , Λευτέρης.

Έγινε επεξεργασία από dangar
Link to comment
Share on other sites

1)Colin McRae – DIRT στο cd του (το έβαλα κάποτε 2 βδομάδες για τον πιτσιρικά και το ξήλωσα καθώς είχε γίνει κατάληψη στο pc)

καλησπερα θα το ηθελα για το δικο μου πιτσιρικα. ειμαι θεσσαλονικη

επισης αν καποια απο αυτες τις καρτες γραφικων ειναι pci ,μου χρειαζεται μια

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θα το ηθελα για το δικο μου πιτσιρικα. ειμαι θεσσαλονικη

1)Colin McRae – DIRT στο cd του (το έβαλα κάποτε 2 βδομάδες για τον πιτσιρικά και το ξήλωσα καθώς είχε γίνει κατάληψη στο pc)

Consider yourself warned :p

Link to comment
Share on other sites

τελικά ο κωδικός δεν λειτουργεί, παρόλο που το έχω απεγκαταστήσει δεν το δέχεται σε άλλο λογαριασμό στήμ :(

Από τη στιγμή που θα περάσεις ένα κωδικό παιχνιδιού στο Steam, το παιχνίδι ενσωματώνεται στη βιβλιοθήκη του συγκεκριμένου λογαριασμού και ο κωδικός εμφανίζεται πλέον ως χρησιμοποιημένος.

Δεν υπάρχει τρόπος να αφαιρέσεις το παιχνίδι από το λογαριασμό και να το χαρίσεις ή να το ανταλλάξεις.

Link to comment
Share on other sites

Αδειάζοντας σήμερα το πατάρι μου βρήκα αυτή την "οθονούλα".. :whistling :jump:

Είναι 19" και πραγματικά από τις καλύτερες CRT που έχω δει! Τα χρώματά της είναι πεντακάθαρα και γενικότερα είναι σε πολύ καλή κατάσταση για να πάει για πέταμα.. :...:

Όποιος την θέλει ας μου στείλει ένα pm! μόνη προϋπόθεση για τον υποψήφιο νέο ιδιοκτήτη είναι να την παραλάβει μόνος του από την οικία μου λόγου όγκου/βάρους.. :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.