Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Να το ξαναβάλω μια φορά ακόμα πριν πάει για ανακύκλωση: χαρίζεται Logitech Cordless Desktop MX3200 (πληκτρολόγιο-ποντίκι) ΧΩΡΙΣ τον δέκτη.Πιθανότατα δουλεύει με unifying receiver αλλά δεν είμαι σίγουρος.Όταν παροπλίστηκε δούλευε κανονικά.Παραλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης,μετά από συνεννόηση.

Link to comment
Share on other sites

Οθόνη από Laptop toshiba dv6000 15in κάηκε η μητρική και έμεινε η οθόνη (και οτιδήποτε έχω κρατήσει) όποιος την θέλει π.μ.

Φίλε μου αν δεν κανονίσετ τελικά με τον alex το θέλω γιατί θέλω να τραβήξω αρκετά ψιψιψόνια από το συγκεκριμένο.

Link to comment
Share on other sites

Χαριζεται radiocd αυτοκινητου clarion DB318RG. Οταν το αφαιρεσα απο το αμαξι μου πριν αρκετο καιρο λειτουργουσαν ολα αψογα εκτος απο το cd που δεν αναγνωριζε κανενα δισκο.

Επισης δινεται τηλεοραση αντικα philips 20ct σε αριστη εμφανισιακη και λειτουργικη κατασταση, συναρμολογημενη στην Ελλαδα.Μαζι δινεται και το τηλεκοντρολ της.

 

Προυποθεσεις:

Θα δωθει ενα αντικειμενο ανα μελος

Παραλαβη μονο  απο το χωρο μου(κοντα στο σταθμου συγγρου φιξ)

Εκδηλωση ενδιαφεροντας με παραθεση του παραπανω μηνυματος και επειτα αποστολη Pm 

Η τηλεοραση δεν κουβαλιεται με τπτ,θελει οποσδηποτε αμαξι

 

Τα πραγματα εχουν μπει και σε αλλο Site

Έγινε επεξεργασία από Chris92
Link to comment
Share on other sites

Χαριζεται radiocd αυτοκινητου clarion DB318RG. Οταν το αφαιρεσα απο το αμαξι μου πριν αρκετο καιρο λειτουργουσαν ολα αψογα εκτος απο το cd που δεν αναγνωριζε κανενα δισκο.

Επισης δινεται τηλεοραση αντικα philips 20ct σε αριστη εμφανισιακη και λειτουργικη κατασταση, συναρμολογημενη στην Ελλαδα.Μαζι δινεται και το τηλεκοντρολ της.

 

Προυποθεσεις:

Θα δωθει ενα αντικειμενο ανα μελος

Παραλαβη μονο  απο το χωρο μου(κοντα στο σταθμου συγγρου φιξ)

Εκδηλωση ενδιαφεροντας με παραθεση του παραπανω μηνυματος και επειτα αποστολη Pm 

Η τηλεοραση δεν κουβαλιεται με τπτ,θελει οποσδηποτε αμαξι

 

Τα πραγματα εχουν μπει και σε αλλο Site

 

 

Καλησπέρα, αν έχει από πίσω φύσες ISO για να συνδέεται, θα με ενδιέφερε να το βάλω στο αυτοκίνητο, που δεν έχω τίποτα.

Τέτοιες:

003_9145_zps0b664510.jpg

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αν έχει από πίσω φύσες ISO για να συνδέεται, θα με ενδιέφερε να το βάλω στο αυτοκίνητο, που δεν έχω τίποτα.

Τέτοιες:

 

Η φυσα ειναι αυτη

IMG_20150226_220517.jpg

Θα δοθει και το καλωδιο αυτο

IMG_20150226_220655.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται

 

1. HDD WD Raptor 36GB(10.000RPM) με υγεία 99%. Τον είχα πάρει μεταχειρισμένο το 2007 και έχει να δουλέψει απο το 2009.

 

2. 1 μνήμη 1GB OCZ DDR2 1066 (PC2 8500). Υπάρχει και 2η η οποία είναι καμμένη και επειδή δεν θυμάμαι ποιά είναι η καλή θα στείλω και τις δύο.

 

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820227181

 

Υπάρχει και ένας HDD 200GB SEAGATE(7200RPM) αλλά έχει υγεία 33%. Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κανέναν, μάλλον θα πάει ανακύκλωση.

 

Για παραλαβή Σέρρες-Θεσσαλονίκη, για αποστολή κατόπιν συννενοήσεως.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται

 

1. HDD WD Raptor 36GB(10.000RPM) με υγεία 99%. Τον είχα πάρει μεταχειρισμένο το 2007 και έχει να δουλέψει απο το 2009.

 

2. 1 μνήμη 1GB OCZ DDR2 1066 (PC2 8500). Υπάρχει και 2η η οποία είναι καμμένη και επειδή δεν θυμάμαι ποιά είναι η καλή θα στείλω και τις δύο.

 

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820227181

 

Υπάρχει και ένας HDD 200GB SEAGATE(7200RPM) αλλά έχει υγεία 33%. Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κανέναν, μάλλον θα πάει ανακύκλωση.

 

Για παραλαβή Σέρρες-Θεσσαλονίκη, για αποστολή κατόπιν συννενοήσεως.

Εχεις Pm...

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται

 

1. HDD WD Raptor 36GB(10.000RPM) με υγεία 99%. Τον είχα πάρει μεταχειρισμένο το 2007 και έχει να δουλέψει απο το 2009.

 

2. 1 μνήμη 1GB OCZ DDR2 1066 (PC2 8500). Υπάρχει και 2η η οποία είναι καμμένη και επειδή δεν θυμάμαι ποιά είναι η καλή θα στείλω και τις δύο.

 

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820227181

 

Υπάρχει και ένας HDD 200GB SEAGATE(7200RPM) αλλά έχει υγεία 33%. Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κανέναν, μάλλον θα πάει ανακύκλωση.

 

Για παραλαβή Σέρρες-Θεσσαλονίκη, για αποστολή κατόπιν συννενοήσεως.

θα ήθελα τα dimms. pmed. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.