Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Αν και τα περισσότερα τα είχα βάλει στο παρελθόν χωρίς βέβαια να δω ενδιαφέρον από κάποιον στο thread :p , τα ξαναβάζω σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφέρεται τώρα.

Έχουν μπει και εκτός forum.

 

Quote

Καλησπέρα, χαρίζονται ολοκαίνουριες οι εξής θήκες και τα tempered:

1) Θήκη σιλικόνης για Mi5
2) Θήκη σιλικόνης για Redmi note 2
3) Αυθεντική Flip Leather θήκη σφραγισμένη για Xiaomi Redmi note

Tempered glass για:
1) Xiaomi Redmi note
2) Xiaomi mi3
3) ΜΟΤΟ Χ
4) NEXUS 6


Θα αποσταλούν με απλό γράμμα ΕΛΤΑ το κόστος είναι 1 ευρώ, τα οποία μπορούν να δοθούν είτε με κατάθεση είτε με paypal.
Για τα άτομα που δυσκολεύονται τα μεταφορικά θα είναι δωρεάν φυσικά.

 

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα από φίλο που θα τα πετούσε δύο laptop βανδαλισμένα (λείπουν σκληροί επεξεργαστές κ.α.), το μόνο που ξέρω είναι ότι οι οθόνες είναι εκεί (όχι ότι σίγουρα δουλεύουν...) + μια οθόνη που έχω εγώ από laptop. Αν τα θέλει κανείς για κάποια επισκευή ας μου στείλει π.μ., αλλιώς θα τα δώσω ανακύκλωση.

Τα μοντέλα:

Turbo-x M7655u

Fujitsu Siemens Amilo pi1556

Hp DV6000

 Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Quote

Καλησπέρα, χαρίζονται ολοκαίνουριες οι εξής θήκες και τα tempered:

1) Θήκη σιλικόνης για Mi5
2) Θήκη σιλικόνης για Redmi note 2


Tempered glass για:

1) Xiaomi mi3
2) ΜΟΤΟ Χ
3) NEXUS 6


Θα αποσταλούν με απλό γράμμα ΕΛΤΑ το κόστος είναι 1 ευρώ, τα οποία μπορούν να δοθούν είτε με κατάθεση είτε με paypal.
Για τα άτομα που δυσκολεύονται τα μεταφορικά θα είναι δωρεάν φυσικά.

Update τα παραπάνω έμειναν

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, filarhos said:

Βρήκα από φίλο που θα τα πετούσε δύο laptop βανδαλισμένα (λείπουν σκληροί επεξεργαστές κ.α.), το μόνο που ξέρω είναι ότι οι οθόνες είναι εκεί (όχι ότι σίγουρα δουλεύουν...) + μια οθόνη που έχω εγώ από laptop. Αν τα θέλει κανείς για κάποια επισκευή ας μου στείλει π.μ., αλλιώς θα τα δώσω ανακύκλωση.

Τα μοντέλα:

Turbo-x M7655u

Fujitsu Siemens Amilo pi1556

Hp DV6000

 Ευχαριστώ!!!

Περιοχή; Οι μπαταρίες (είναι τα κομμάτια που με ενδιαφέρουν) υπάρχουν;

Link to comment
Share on other sites

On 10/4/2016 at 0:45 AM, BasiliCeLew said:

Αν και τα περισσότερα τα είχα βάλει στο παρελθόν χωρίς βέβαια να δω ενδιαφέρον από κάποιον στο thread :p , τα ξαναβάζω σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφέρεται τώρα.

Έχουν μπει και εκτός forum.

 

 

@ronin13

Link to comment
Share on other sites

On 17/7/2011 at 0:15 ΜΜ, το μέλος Narayan έγραψε:

Χαρίζω παλιό PC Altec, είναι Slot1 και δεν έχει επεξεργαστή, μνήμες και σκληρό. Έχει την μητρική, τροφοδοτικό, CDROM drive και floppy drive, πιστεύω σε λειτουργική κατάσταση.

Περιοχή Νίκαια.

 

Όποιος θέλει το παραπάνω pc αλλά του λείπουν τα υπόλοιπα κομμάτια περνάει μετά από Ν. Σμύρνη για να παραλάβει slot1 επεξεργαστή, sdram και δίσκο που τα έχω και κάθονται. :)

Έγινε επεξεργασία από dpolal
.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 10/9/2016 at 0:36 ΜΜ, το μέλος filarhos έγραψε:

Βρήκα από φίλο που θα τα πετούσε δύο laptop βανδαλισμένα (λείπουν σκληροί επεξεργαστές κ.α.), το μόνο που ξέρω είναι ότι οι οθόνες είναι εκεί (όχι ότι σίγουρα δουλεύουν...) + μια οθόνη που έχω εγώ από laptop. Αν τα θέλει κανείς για κάποια επισκευή ας μου στείλει π.μ., αλλιώς θα τα δώσω ανακύκλωση.

Τα μοντέλα:

Turbo-x M7655u

Fujitsu Siemens Amilo pi1556

Hp DV6000

 Ευχαριστώ!!!

Οι μπαταρίες έφυγαν και τα υπόλοιπα πάν ανακύκλωση στο τέλος της εβδομάδας, μέχρι τότε διαθέσιμα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδής ξεχάστηκα, να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον @filarhos για τις μπαταρίες :D Έχουν ξεκοιλιαστεί οι 3 από τις 4 που έδωσε, και οι πρώτες ήταν ωραιότατες Panasonic, με 3A χωρητικότητα (τις δοκιμάζω σε έναν φορτιστή Opus BT-C100 που κάνει φόρτιση αποφόρτιση και άλλα, και αναφέρει mAh).

Link to comment
Share on other sites

6f67eac8e3dc34fefa7ed06f55c17648.jpg
Εκτυπωτης με πρόβλημα δεν παίρνει το χαρτί. Άλλαξα μελάνια και μετά μας χαιρέτησε. Χαρίζεται οποίος τον θέλει. Μελάνια καινούργια. Σκάνερ δουλεύει κανονικά. Την Παρασκευή αν δεν τον θέλει κάποιος πάει ανακύκλωση.


Σημείωση παραλαβή από Ηλιούπολη - Αθήνα

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω Intel Celeron E1500 για socket 775: http://ark.intel.com/products/35100/Intel-Celeron-Processor-E1500-512K-Cache-2_20-GHz-800-MHz-FSB

Λειτουργεί κανονικά.Δίνεται σκέτος,χωρίς ψύκτρα.Παραλαβή Θεσσαλονίκη κέντρο.Στέλνω και εκτός αν μου στείλετε τα μεταφορικά με paypal.

Link to comment
Share on other sites

On 10/31/2016 at 8:27 AM, AlexanderK said:

6f67eac8e3dc34fefa7ed06f55c17648.jpg
Εκτυπωτης με πρόβλημα δεν παίρνει το χαρτί. Άλλαξα μελάνια και μετά μας χαιρέτησε. Χαρίζεται οποίος τον θέλει. Μελάνια καινούργια. Σκάνερ δουλεύει κανονικά. Την Παρασκευή αν δεν τον θέλει κάποιος πάει ανακύκλωση.


Σημείωση παραλαβή από Ηλιούπολη - Αθήνα

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

ακυρη η κρατηση δε θα τον παρω τελικα. ξανα διαθεσιμος

Link to comment
Share on other sites

On 10/31/2016 at 8:27 AM, AlexanderK said:

6f67eac8e3dc34fefa7ed06f55c17648.jpg
Εκτυπωτης με πρόβλημα δεν παίρνει το χαρτί. Άλλαξα μελάνια και μετά μας χαιρέτησε. Χαρίζεται οποίος τον θέλει. Μελάνια καινούργια. Σκάνερ δουλεύει κανονικά. Την Παρασκευή αν δεν τον θέλει κάποιος πάει ανακύκλωση.


Σημείωση παραλαβή από Ηλιούπολη - Αθήνα

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

@ronin13

Link to comment
Share on other sites

On 10/31/2016 at 8:27 ΠΜ, το μέλος AlexanderK έγραψε:

6f67eac8e3dc34fefa7ed06f55c17648.jpg
Εκτυπωτης με πρόβλημα δεν παίρνει το χαρτί. Άλλαξα μελάνια και μετά μας χαιρέτησε. Χαρίζεται οποίος τον θέλει. Μελάνια καινούργια. Σκάνερ δουλεύει κανονικά. Την Παρασκευή αν δεν τον θέλει κάποιος πάει ανακύκλωση.


Σημείωση παραλαβή από Ηλιούπολη - Αθήνα

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

Παιδιά το απόγευμα πάει ανακύκλωση. Διαθέσιμα τα μελάνια του. 343 έγχρωμο και 336 μαύρο

Link to comment
Share on other sites

Mustek_BearPaw_1200CU_2__86285_zoom.jpghp-deskjet-5150-1.jpg

 

 

Μου τα εδωσαν λογο μετακομισης , εχω ηδη πολυμηχανιμα (το οποιο δουλευει 1 φορα τον χρονο και αμα ) , οποτε οποιος ενδιαφερεται ας σφυριξει . 

Το σκαννερ συνδεεται μονο με το USB οποτε ισως καποιοι το βρουνε βολικο , απο drivers βρηκα με ενα google search και καταφερα να σκανναρω μεσα απο WIN10 . 

Ο εκτυπωτης εχει ολα του τα καλωδια αλλα ειναι χωρις μελανια , οποτε δεν μπορεσα να δοκιμασω αμα δουλευει , τα WIN10 τον βλεπουν κανονικα 

 

 

hp deskjet 5150

bearpaw 1200cu plus

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Το σκαννερ το εκλεισα με τον προλαλησαντα 

Παραμενει ο εκτυπωτης και εχω να προσθεσω τα εξης 

 

Χ3          blue media 512MB ddr pc400  10/2004      (ετσι γραφουν επανω , αλλα δεν ξερω αμα ειναι συνολικο σαν σετ η ξεχωριστα η καθε μια )     
nvidia 6800LE    (προιστορικο style) 

netgear WG311v3 (καλωδιο για κεραια , τσουκ ) 

 

Τον εκτυπωτη λογο μεγεθους αντε να τον κρατησω καμια βδομαδα ακομα πρωτου φαει ποδι 

 

IMG_20161112_151658.jpg

IMG_20161112_151843.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.