Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαρίζω την ψύκτρα μαζί με το κάλυμα (ή shroud όπως συνηθίζεται να λέγεται στα αγγλικά) από μια evga 9800gtx.Ο ανεμιστήρας λειτουργεί κανονικά.Είναι σαν κι αυτό:

http://www.overclockersclub.com/vimages/palit_9800gtx_plus/open_1.jpg

Πιθανότατα ταιριάζει και σε οποιαδήποτε κάρτα σειράς 98xx,χωρίς όμως να είμαι απολύτως σίγουρος.

Παραλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω μητρική socket  478 MSI 865GM3LS με την κάρτα ηχου να ειναι Off όπως και μερικές usb θύρες , κατα τα αλλα λειτουργεί χωρις αλλα  θέματα .(αν βρω θα στείλω και την Ι/Ο shield)  Αν υπάρξουν μεταφορικά τα επιβαρύνετε ο παραλήπτης . 

20160226_112228.jpg

Link to comment
Share on other sites

1x Μνήμη DDR1 512MB PC 333 Jetram

2x Μνήμη DDR2 SoDimm 1GB 533Mhz Buffalo

1x Μνήμη DDR2 SoDimm 512MB PC2-4200S Hynix

 

Επίσης 3 δίσκοι 3.5" sata με κάτω απο 90% life των 160GB

1x χαλασμένος 1TB WD Green

2x δίσκοι 2.5" sata 320GB με κάτω απο 90% life

1x δίσκος 2.5" sata 500GB samsung με κάτω από 90% life

1χ HDD 3.5" IDE 40GB με κάτω από 90% life

 

Κάποιοι δίσκοι μπορεί είναι και πλήρως χαλασμένοι δε θυμάμαι και βαριέμαι έναν έναν να το βάλω στο docking station για να τους ξαναδώ. Εγώ τους έχω άχρηστους.

 

 

Επίσης

 

2 black cases όπως φαίνονται στις φωτό.

 

 

Παραλαβή από τον χώρο μου απογευματινές ώρες.

Ίλιον

IMG_20160221_142046.jpg

IMG_20160228_193831.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 26/2/2016 at 11:29, το μέλος Nicko έγραψε:

Χαρίζω μητρική socket  478 MSI 865GM3LS με την κάρτα ηχου να ειναι Off όπως και μερικές usb θύρες , κατα τα αλλα λειτουργεί χωρις αλλα  θέματα .(αν βρω θα στείλω και την Ι/Ο shield)  Αν υπάρξουν μεταφορικά τα επιβαρύνετε ο παραλήπτης . 

20160226_112228.jpg

εδωθει εκτος φόρουμ λογο μη εκδήλωσης ενδιαφεροντος .

Link to comment
Share on other sites

On 2/28/2016 at 8:21 PM, swatoner said:

Επίσης 3 δίσκοι 3.5" sata με κάτω απο 90% life των 160GB

1x χαλασμένος 1TB WD Green

2x δίσκοι 2.5" sata 320GB με κάτω απο 90% life

 

2 black cases όπως φαίνονται στις φωτό.

 

 

Παραλαβή από τον χώρο μου απογευματινές ώρες.

Ίλιον

Καλησπερα, ενδιαφερομαι για τους σκληρους και τα κουτακια αν υπαρχουν ακόμα.

Μηπως γνωριζουμε αν οι 320αριδες και 160αριδες ειναι wd? Εχω αντιστοιχους στην ακρη με προβλημα στην πλακετα.

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Kosmos said:

Καλησπερα, ενδιαφερομαι για τους σκληρους και τα κουτακια αν υπαρχουν ακόμα.

Μηπως γνωριζουμε αν οι 320αριδες και 160αριδες ειναι wd? Εχω αντιστοιχους στην ακρη με προβλημα στην πλακετα.

 

Μόνο ο ένας 160GB 3.5 είναι WD και ο 1TB. Οι άλλοι είναι seagate, samsung, hitachi

Link to comment
Share on other sites

Mηπως λεω μηπως παιζει ενδεχομενο να με στειλεις με προπληρωμενοφακελο

το ντιμακι ddr 1?

Εχω αν θελησεις να σε δωσω ενα ddr1 1Gb ecc registered που δεν το υποστηριζει η μητρικη μου.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, swatoner said:

Μόνο ο ένας 160GB 3.5 είναι WD και ο 1TB. Οι άλλοι είναι seagate, samsung, hitachi

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση! Ισως ειναι καλυτερο να τα παρει καποιος αλλος που μπορει να τα αξιοποιησει καλυτερα.

 

 

edit:O 160αρης που εχω ειναι τελικα Seagate st3160021A, αν υπαρχει ο ιδιος θα μπορουσα να τον αξιοποιησω.

Έγινε επεξεργασία από Kosmos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

λογως προβληματως χωρου, χαρίζεται crt flat λειτουργικο μονιτορ Nec multisync Fe991 super bright με περιστασιακο θέμα στην εκκίνηση και θέμα με το προστατευτουμε πλέγμα της οθόνης. Παραλαβή απο γλυφαδα απογευματινή ώρες. Χρειάζεται αυτοκίνητο (είναι λίγο γκουμουτσα)

Φιλικά,

Μιχαλης

Edit: έχω γράψει και σε διπλανό φόρουμ!

Link to comment
Share on other sites

λογως προβληματως χωρου, χαρίζεται crt flat λειτουργικο μονιτορ Nec multisync Fe991 super bright με περιστασιακο θέμα στην εκκίνηση και θέμα με το προστατευτουμε πλέγμα της οθόνης. Παραλαβή απο γλυφαδα απογευματινή ώρες. Χρειάζεται αυτοκίνητο (είναι λίγο γκουμουτσα)

Φιλικά,

Μιχαλης

Edit: έχω γράψει και σε διπλανό φόρουμ!

Up

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
4 hours ago, BasiliCeLew said:

Παιδιά χαρίζονται Tempered glass xiaomi bulked ( MI4, MI3, MI2, NOTE) είναι δοκιμαστικά δείγματα από μία επίδειξη μηχανής κοπής tempered που ήμουν. 

 

Ενδιαφερομαι για τα τζαμακια για το Mi2 και Mi3.

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος BasiliCeLew έγραψε:

Παιδιά χαρίζονται Tempered glass xiaomi bulked ( MI4, MI3, MI2, NOTE) είναι δοκιμαστικά δείγματα από μία επίδειξη μηχανής κοπής tempered που ήμουν. 

 

Εισαι απο Θεσ/νικη?

Αν εινια για την mi4 glass.

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος BasiliCeLew έγραψε:

Παιδιά χαρίζονται Tempered glass xiaomi bulked ( MI4, MI3, MI2, NOTE) είναι δοκιμαστικά δείγματα από μία επίδειξη μηχανής κοπής tempered που ήμουν. 

 

Αμα εισαι Θεσσαλονικη ενδιαφερομαι για το Note τζαμακι

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ronin13 said:

Ενδιαφερομαι για τα τζαμακια για το Mi2 και Mi3.

Οκ δικά σου :)

 

1 hour ago, artyom said:

Εισαι απο Θεσ/νικη?

Αν εινια για την mi4 glass.

 

56 minutes ago, chris2 said:

Αμα εισαι Θεσσαλονικη ενδιαφερομαι για το Note τζαμακι

Βρίσκομαι πάτρα, αν θελετε σας τα στέλνω μαζί για να σας βγουν λιγότερο τα μεταφορικά

 

------------------------

Update μιας και ζήτησα λίστα για να βρω και τα και τα άλλα tempered που πήρα από κάποιες παρτίδες τι συσκευές  είναι έχουμε και λέμε:

Στο σύνολο είχαν κόψει καμιά 150 tempered εγώ πήρα μονο 10-12 :p Η λίστα των κινητών απλά ήταν πολύ outdate.

1) Moto G (1 κομμάτι)

2) Μοto X (1 κομμάτι)

3) Meizu MX3 (1 κομμάτι)

4) Nexus 6 (1 κομμάτι)

5) Χiaomi  ( MI4, MI3, MI2, NOTE)

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω ενα lianli pc75 με παραθυρο το οποιο ομως εχουν κανει με ποτηροτρυπανο στην οροφη τρυπες για 12αρηδες οι οποιες δεν ειναι και πολυ εμφανισιμες. Εχει νοημα να δω αν πιανει τιποτα η να το δωσω εδω?  Το κουτι απο οτι θυμαμαι ειναι σε πολυ καλη κατασταση γενικα

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.