Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

πριν 5 ώρες, το μέλος black66.gr έγραψε:

Ευκαιρία να κάνω και εγώ ένα δωράκι. Σήμερα κυκλοφορεί το Rising storm 2: Vietnam και περιμένω να μου έρθει κλειδί για digital deluxe  έκδοση,αγορασμένο από g2a.com .Επειδή έπαιξα στην beta και αλλιώς το περίμενα και αλλιώς βγήκε,αποφάσισα να μην ασχοληθώ καθόλου και αφού έγραψα 100 φορές τιμωρία "δεν θα ξανακάνω προπαραγγελία σε παιχνίδι" (εκτός και αν είναι battlefield :p ) ,είπα να το χαρίσω. Προτεραιότητα έχουν οι πιο παλιοί gamers.

Edit: Το παιχνίδι ενεργοποιείται με το κλειδί μέσω steam (χρειάζεται λογαριασμός) και το κατεβάζεις από εκεί.

Μόλις μου ήρθε. Επειδή έγραψα ότι προτεραιότητα έχουν οι πιο παλιοί gamers το κλειδί θα πάει στον @SpirosKGR που τον έχω συναντήσει πάμπολλες φορές στο νήμα του pc gaming. Sorry φίλε @honda22.

Σπύρο έχεις pm με το key.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος black66.gr έγραψε:

Μόλις μου ήρθε. Επειδή έγραψα ότι προτεραιότητα έχουν οι πιο παλιοί gamers το κλειδί θα πάει στον @SpirosKGR που τον έχω συναντήσει πάμπολλες φορές στο νήμα του pc gaming. Sorry φίλε @honda22.

Σπύρο έχεις pm με το key.

Σ' ευχαριστώ πολυ! Περιμένω pm. 

Link to comment
Share on other sites

Αν περισσέψει ένας μηχανικός δίσκος για να αντικαταστήσει έναν "μπουκωμένο" 80GB σε desktop συγγενή (εφόσον είναι SATA λογικά θα μπαίνει).

 

Edit: Τώρα είδα τον dellman που ζήτησε τους μηχανικούς.

Έγινε επεξεργασία από TopCLR
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια :) εχω ενα λαπτοπ τοσιμπα που σερνεται, επειδη ειμαι κομματι μη σχετικος με λαπτοπ εαν κατι απο αυτα που δινεις Ζαχο μπορει να φανει χρησιμο και εφοσον υπαρχει διαθεσιμο θα με ενδιεφερε.;)

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος TopCLR έγραψε:

Αν περισσέψει ένας μηχανικός δίσκος για να αντικαταστήσει έναν "μπουκωμένο" 80GB σε desktop συγγενή (εφόσον είναι SATA λογικά θα μπαίνει).

 

Edit: Τώρα είδα τον dellman που ζήτησε τους μηχανικούς.

Τον ένα αν θέλει ο Ζάχος μου δίνει δεν με νοιάζουν και οι 2

ενας 3,5 και ενας 2,5 οτι παίζει

Link to comment
Share on other sites

δηλωνω ενδιαφερον για τους ssd (οποιον) αν δεν μεινει κανενας θελω εναν απο τους σκληρους (οι 1tb προτιμουνται) θα τακτοποιησει το pc του αδερφου μου που σερνεται και πεταει bluescreen λογω σκληρου

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.