Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαρίζεται σταθερός υπολογιστής με κουτί οριζόντιας τοποθέτησης. Μη με ρωτάτε τι χαρακτηριστικά έχει, το είχα φτιάξει για home theater pc πριν πολλά χρόνια αλλά χρησιμοποιήθηκε ελάχιστα.

Αν θυμάμαι καλά έχει PIII επεξεργαστή, δούλευε κανονικά και δεν έχει σκληρό δίσκο (αν και κάτι μπορώ να βρώ)

th_DSC01876.jpgth_DSC01875.jpgth_DSC01874.jpg

Καλησπέρα! με ενδιαφερει μονο το κουτι αν παίρνει κανονικό τροφοδοτικο! Τα υπόλοιπα μπορω να τα χαρίσω συν μερικα πραγματακια ακομα που εχω ξεθάψει! στελνω πμ!!

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται σταθερός υπολογιστής με κουτί οριζόντιας τοποθέτησης. Μη με ρωτάτε τι χαρακτηριστικά έχει, το είχα φτιάξει για home theater pc πριν πολλά χρόνια αλλά χρησιμοποιήθηκε ελάχιστα.

Αν θυμάμαι καλά έχει PIII επεξεργαστή, δούλευε κανονικά και δεν έχει σκληρό δίσκο (αν και κάτι μπορώ να βρώ)

th_DSC01876.jpgth_DSC01875.jpgth_DSC01874.jpg

Με ενδιαφερει φιλε μου.Σου στελνω πμ :)

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται σταθερός υπολογιστής με κουτί οριζόντιας τοποθέτησης. Μη με ρωτάτε τι χαρακτηριστικά έχει, το είχα φτιάξει για home theater pc πριν πολλά χρόνια αλλά χρησιμοποιήθηκε ελάχιστα.

Αν θυμάμαι καλά έχει PIII επεξεργαστή, δούλευε κανονικά και δεν έχει σκληρό δίσκο (αν και κάτι μπορώ να βρώ)

Μ'ενδιαφέρει. Στέλνω pm.

Ynns

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν κατάφερα να κάνω αυτό που είχα στο μυαλό μου όποτε ξαναχαρίζεται (αρχικά μου το χάρισε ο fontanero)

Φίλε aquasonic αν εξακολουθείς να ενδιαφέρεσαι πες μου να κανονίσουμε.

Αν όχι όποιος το θέλει ας ποστάρει :smoke:

To Κινητό έφυγε σήμερα στον φίλο speedle

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ψαχνω ενα backpanel για αυτη τη μητρικη --> ASUS P5N-E SLI motherboard review - TechSpot Reviews (http://www.techspot.com/articles-info/43/images/Image_07.jpg). Μηπως τυχον το εχει κανεις και δεν το χρειαζεται; Προτιθεμαι να το παρω ακομα και με πληρωμη. Θα μου κανατε μεγαλη χαρη. Εκτος απο το ebay ξερετε που αλλου θα μπορουσα να το βρω;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ψαχνω ενα backpanel για αυτη τη μητρικη --> ASUS P5N-E SLI motherboard review - TechSpot Reviews (http://www.techspot.com/articles-info/43/images/Image_07.jpg). Μηπως τυχον το εχει κανεις και δεν το χρειαζεται; Προτιθεμαι να το παρω ακομα και με πληρωμη. Θα μου κανατε μεγαλη χαρη. Εκτος απο το ebay ξερετε που αλλου θα μπορουσα να το βρω;

Μάλλον αυτό πρέπει να πάει στο

TheLab.gr > Το Παζάρι > Ζήτηση

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται Arctic Cooling Accelero XTREME Plus.

http://www.arctic.ac/en/p/cooling/vga/18/accelero-xtreme-plus.html?c=2182

Δεν είναι στην καλύτερη κατάσταση (έχω κόψει τα fins σε κάποιο σημείο αλλά είναι στην άκρη - 1cm - και δεν επιρρεάζει την απόδοση).

Δίνεται μαζί με 2 κιτ, ένα για GTX480 και ένα για GTX460.

Φυσικά αν δεν σαν κάνει κάποιο κιτ, με 6€ η Arctic Cooling στέλνει δωρεάν το κιτ που σας χρειάζεται.

Έξοδα αποστολής του παραλήπτη ΜΟΝΟ με courier.

Να ενημερώσω πως έχει μπει και σε άλλο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται Arctic Cooling Accelero XTREME Plus.

Accelero XTREME Plus · VGA · Cooling · Arctic Cooling

Δεν είναι στην καλύτερη κατάσταση (έχω κόψει τα fins σε κάποιο σημείο αλλά είναι στην άκρη - 1cm - και δεν επιρρεάζει την απόδοση).

Δίνεται μαζί με 2 κιτ, ένα για GTX480 και ένα για GTX460.

Φυσικά αν δεν σαν κάνει κάποιο κιτ, με 6€ η Arctic Cooling στέλνει δωρεάν το κιτ που σας χρειάζεται.

Έξοδα αποστολής του παραλήπτη ΜΟΝΟ με courier.

Να ενημερώσω πως έχει μπει και σε άλλο φόρουμ.

Δικια μου αν βολευει συναντηση θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites

Χαριζεται εκπτωτικο κουπονι 30% για Logitech για αγορα μεχρι αποψε 18/10/11

Οποιος ποσταρει πρωτος, μου στελνει ενα πμ μετα και του τον δινω. Στη συνεχεια μπορει να συννενοηθει και με αλλους ενδιαφερομενους να τον χρησιμοποιησουν απο κοινου ωστε να επωφεληθουν μαζι την εκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Χαριζεται εκπτωτικο κουπονι 30% για Logitech για αγορα μεχρι αποψε 18/10/11

Οποιος ποσταρει πρωτος, μου στελνει ενα πμ μετα και του τον δινω. Στη συνεχεια μπορει να συννενοηθει και με αλλους ενδιαφερομενους να τον χρησιμοποιησουν απο κοινου ωστε να επωφεληθουν μαζι την εκπτωση.

Διαθεσιμο ξανα

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται βίδες Lian-Li για V2010 ή όποιο άλλο μοντέλο ταιριάζουν.

Είναι καμιά 30άδα. Οι μισές έχουν λαστιχάκι. Είναι για τοποθέτηση δίσκων.

Μαζί και 4 χειρόβιδες.

Είναι αυτές:

post-51-1416075559,8679_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.