Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαρίζονται βίδες Lian-Li για V2010 ή όποιο άλλο μοντέλο ταιριάζουν.

Είναι καμιά 30άδα. Οι μισές έχουν λαστιχάκι. Είναι για τοποθέτηση δίσκων.

Μαζί και 4 χειρόβιδες.

Είναι αυτές:

Jax αν κάνουν για το V2000 με ενδιαφέρουν σίγουρα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω, ρίξε μια ματιά στην εικόνα. Εγώ τις είχα σε V2010. Αν οι δίσκοι στο κουτί σου μπαίνουν συρταρωτά με λάστιχα στις βίδες, τότε είναι αυτές. Αν μπορείς βάλε μία φωτό από εκεί που κουμπώνουν οι δίσκοι να σου πω σίγουρα.

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

Lian Li V-Series Hard Drive Mount Screw - FrozenCPU.com

Η βίδα απο το V2000 είναι αυτή. Λογικά θα κάνει. Θα σου βγάλω και το βράδυ photo από τα rails των δίσκων να το δεις. Το πολύ πολύ αν δεν κάνουν, τις χαρίζω εγώ σε άλλον εδώ μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Lian Li V-Series Hard Drive Mount Screw - FrozenCPU.com

Η βίδα απο το V2000 είναι αυτή. Λογικά θα κάνει. Θα σου βγάλω και το βράδυ photo από τα rails των δίσκων να το δεις. Το πολύ πολύ αν δεν κάνουν, τις χαρίζω εγώ σε άλλον εδώ μέσα...

Αυτές πρέπει να είναι.

Στείλε σε πμ στοιχεία για το ταχυδρομείο.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται Arctic Cooling Accelero XTREME Plus.

Accelero XTREME Plus · VGA · Cooling · Arctic Cooling

Δεν είναι στην καλύτερη κατάσταση (έχω κόψει τα fins σε κάποιο σημείο αλλά είναι στην άκρη - 1cm - και δεν επιρρεάζει την απόδοση).

Δίνεται μαζί με 2 κιτ, ένα για GTX480 και ένα για GTX460.

Φυσικά αν δεν σαν κάνει κάποιο κιτ, με 6€ η Arctic Cooling στέλνει δωρεάν το κιτ που σας χρειάζεται.

Έξοδα αποστολής του παραλήπτη ΜΟΝΟ με courier.

Να ενημερώσω πως έχει μπει και σε άλλο φόρουμ.

Να ευχαριστησω το Ζαχαρια για τη ψυκτρα τη πηρα και αυριο θα κατσω να την περασω

Link to comment
Share on other sites

******ΔΟΘΗΚΑΝ****

Από Θεσσαλονίκη:

- CRT MONITOR AOC 19A+ 19" Με αλλαγμένο τον πολλ/στη υψηλής τάσης (συνήθως αυτό τα παίζει πρώτα στις παλιές crt), με diamondtron λυχνία. Όποιος έρθει να την πάρει, τον κερνάω και καφέ! :)

- Πληκτρολόγιο ps2

- Ασύρματο mouse innovator

PM οποιος ενδιαφέρεται!

Έγινε επεξεργασία από ikonsgr
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται EIZO Flexscan F35 (15''). Μόνο με παραλαβή από το σπίτι μου. (Αθήνα) ΑΝ (χλωμό το κόβω) τη θέλει κάποιος - πμ me

Μία παρόμοια πωλείται και στις αγγελίες. Δεν θέλω να χαλάσω την αγγελία του παιδιού. Αν τη δει κάποιος εδώ ισχύει κανονικά το χάρισμα. Μέσα Νοέμβρη θα πεταχτεί στα σκουπίδια γιατί πιάνει χώρο

ΥΓ: Αν μπορεί κάποιος mod να συμμαζέψει λίγο το topic γιατί 11 σελίδες είναι πάρα πολλές και από όσο κοίταξα πρόχειρα πολλά από τα χαριζόμενα έχουν φύγει. Ξέρω ότι όλοι είναι πιεσμένοι από πλευράς χρόνου, αλλά αν κάποιος βρει λίγο θα ήταν χρήσιμο.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Έγινε επεξεργασία από koshal
υγ
Link to comment
Share on other sites

χαρίζονται

6630_dell_gx260-01__24437_zoom.jpg

optiplex 260 Documentation

pentium 4 1.8GHz

256MB ram

χωρις σκληρό

optiplex 240 Documentation

pentium 4 1.5GHz

256MB ram

χωρις σκληρό

ειναι πληρως λειτουργικά,με cd-rom,τροφοδοτικο,καλωδιοταινιες και γνησια κλειδακια windows xp home

βάζετε ένα σκληρό IDE (no sata port) και το κάνετε δώρο σε κανένα ανιψάκι να βλέπει κανα youtube..

Παραλαβή από Πάτρα

φίλε μου αν δεν τα έχεις δώσει με ενδιαφέρουν άμεσα!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπών θα ήθελα μητρική amd 939 αν υπάρχει πουθενά ξεχασμένη!! και εναν σκληρό δίσκο 2,5 ide ανεξαρτήτου χωρητικότητας ας είναι και 1gb :dance3::dance3::dance3::dance3::dance3:

Link to comment
Share on other sites

Μία παρόμοια πωλείται και στις αγγελίες. Δεν θέλω να χαλάσω την αγγελία του παιδιού. Αν τη δει κάποιος εδώ ισχύει κανονικά το χάρισμα. Μέσα Νοέμβρη θα πεταχτεί στα σκουπίδια γιατί πιάνει χώρο

ΥΓ: Αν μπορεί κάποιος mod να συμμαζέψει λίγο το topic γιατί 11 σελίδες είναι πάρα πολλές και από όσο κοίταξα πρόχειρα πολλά από τα χαριζόμενα έχουν φύγει. Ξέρω ότι όλοι είναι πιεσμένοι από πλευράς χρόνου, αλλά αν κάποιος βρει λίγο θα ήταν χρήσιμο.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σε ποια περιοχη μενεις φιλε μου???αν εισαι κοντα λεω να στην τσιμπησω....:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.