Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

καλημερα και καλως σας βρηκα, τρομερο το φορουμ σας θα γραψω το πρωτο μου μνμ εδω με ενα βιβλιο που θελω να χαρισω..

RED HAT LINUX FEDORA FOR DUMMIES

απο το να το πεταξω ηδη εχω πολλα βιβλια καλυτερα να φανει χρησιμο σε καποιον αλλον...

οποιος θελει συναντιομαστε σε μετρο και του το δινω..

Link to comment
Share on other sites

Απλα για την ιστορια να αναφερω οτι το ατομο με την δωρεα των cdj 500 εξαφανιστηκε:magic:

Σύνηθες φαινόμενο Βάγγο, μιας και το ίδιο συνέβη και με τον φίλο μας που έδινε τα PCI-E USB, Audigy Golden, VGAs, DVDs, ASROCK...:magic:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλως σας βρηκα, τρομερο το φορουμ σας θα γραψω το πρωτο μου μνμ εδω με ενα βιβλιο που θελω να χαρισω..

RED HAT LINUX FEDORA FOR DUMMIES

απο το να το πεταξω ηδη εχω πολλα βιβλια καλυτερα να φανει χρησιμο σε καποιον αλλον...

οποιος θελει συναντιομαστε σε μετρο και του το δινω..

Θα το ηθελα εγω. Υπαρχει ακομα ?

Link to comment
Share on other sites

Σύνηθες φαινόμενο Βάγγο, μιας και το ίδιο συνέβη και με τον φίλο μας που έδινε τα PCI-E USB, Audigy Golden, VGAs, DVDs, ASROCK...:magic:

:getlost::getlost::rant:

Δεν εξαφανίστηκα, σου εξήγησα σε ένα μήνυμα τι προέκυψε αλλα εσύ νόμιζες ότι σε μπέρδεψα με άλλον..

Link to comment
Share on other sites

:getlost::getlost::rant:

Δεν εξαφανίστηκα, σου εξήγησα σε ένα μήνυμα τι προέκυψε αλλα εσύ νόμιζες ότι σε μπέρδεψα με άλλον..

...σωστά, και δεν μου απάντησες ποτέ παρόλο που όταν σου έστειλα pm ήσουν μέσα και προφανώς δεν θα απαντούσες αν δεν έγραφα δημοσίως. Δεν έχω κανένα πρόβλημα που τα έδωσες σε άλλον ή το μετάνιωσες ή οτιδήποτε. Απλά δεν παύει να ισχύει το γεγονός ότι δεν πήρα ποτέ απάντηση και χωρίς να θέλω να δημιουργήσω κλίμα τύπου :getlost: και :rant: απλά γνωστοποίησα "για τα πρακτικά" του topic ότι δεν έλαβα τα πράγματα που φαίνεται ότι πήρα επισχολιάζοντας και το σχόλιο του vaggos11. Αυτά τα ολίγα και χωρίς κακία και παρεξήγηση.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2 ψυκτρες καινούριες ΑΜ2 απο AMD CPU's κτλ

Με τα προστατευτικά τους ακόμα. Επίσης 2 κάρτες γραφικών AGP Matrox G200 - G450

Στέλνω (μόνο με συστημένο) αρκεί να καταβληθούν τα εξοδα αποστολής.

Έγινε επεξεργασία από Seaside
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2 ψυκτρες καινούριες ΑΜ2 απο AMD CPU's κτλ

Με τα προστατευτικά τους ακόμα. Επίσης 2 κάρτες γραφικών AGP Matrox G200 - G450

Στέλνω (μόνο με συστημένο) αρκεί να καταβληθούν τα εξοδα αποστολής.

Καλημέρα,

Αν δεν κανονιστεί κάτι με τους ενδιαφερόμενους από πάνω ενδιαφέρομαι για μία ψύκτρα AM2 και την G450.

Link to comment
Share on other sites

Δικά σας παιδιά.

Απλά οτι γίνει να γίνει γρήγορα γιατί μου τρώνε χώρο.

το κερασακι στην τουρτα ηταν οτι βιαζοσουνα κιολας και αποδειχτηκε αλλη μια περιπτωση κλασσικης εξαφανισης στα "χαριζονται":magic::fun:

Link to comment
Share on other sites

το κερασακι στην τουρτα ηταν οτι βιαζοσουνα κιολας και αποδειχτηκε αλλη μια περιπτωση κλασσικης εξαφανισης στα "χαριζονται":magic::fun:

Μου εστειλες μνμ μεγάλε και δεν σου απάντησα ?

Ο steven100 εστειλε μνμ αμέσως και του απαντησα. Οπότε τι παραπονιέσαι ?

Έγινε επεξεργασία από Seaside
Link to comment
Share on other sites

Βρε Vaggos,τα έδωσε αλλού τελείωσε.Η μας παραμυθιάζε πως τα έχει και δεν τα έχει?Ε περαστικά του..τι κάθεσε και χρεώνεις όλη την ώρα?Θα αλάξει τίποτα?

pfffffff

Έγινε επεξεργασία από UpcomingDesigner
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.