Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

ήθελα να το πω και εγώ αλλά έλεγα να μην γίνω αγενής!τελικά το είπες εσύ και καλά έκανες!σκέψου επειδή αργά η γρήγορα θα ζητήσω κάτι και εγώ απο εδώ (λογικά) είδη μπήκα στο τρυπάκι τι μπορώ να δώσω εγώ για χάρισμα πρώτα..αλλά είμαι λίγα χρόνια στα pc και δεν είχα και πολλά μηχανήματα οπότε χλωμό το βλέπω..κάνα χαλασμένο mouse να δώσω?ποιος θα το θέλει? :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Το ότι μερικοί εμφανίζονται στο forum μόνο όταν πέφτει τσαμπαρία ή παίζει κανας διαγωνισμός το παρατήρησε κανένας άλλος; :wall:

σωστό αυτό που λες και συμφωνο αλλά σκεψου ότι αυτό μπορεί να είναι και η αρχή για την ενασχόληση του εκάστοτε χρήστη με το forum!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

αυτο σου λεει τιποτα?

Μισό......είναι δικό μου λάθος. Πρέπει να το διάβασα και να το εσβησα αμέσως. Εχω πάρα πολλά στο κεφάλι μου.

Στο δια ταυτα τώρα. Ουτως η άλλως ειχες προτεραιότητα οπότε δικιά σου είναι ακόμα αν τη θες. Δεν την εχω δώσει αλλου.

Και να προσθέσω και κάτι ακόμα.

Ενα FAN 60MM (60x60x25) να φύγει κι αυτό. Και μια κάρτα ΤΝΤ2 32ΜΒ AGP.

Έγινε επεξεργασία από Seaside
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Δεν ξερω αν ειμαι στο σωστο thread αν οχι διορθωστε με!!

Τελος παντων δωριζω οθονη CRT Hitachi 17 λογω αγορας καινουργιας.

Θα ηθελα να παρακαλεσω να απευθυνθουν μελη που πραγματικα την χρειαζονται λογω οικονομικων δυσκολιων....

Ευχαριστω πολυ!!

Υ.Γ Μενω στο κεντρο της Αθηνας και οποιος ενδιαφερεται θα πρεπει να ερθει απο εδω για να την παραλαβει!!!

(Ειναι βαρια και ογκωδης):hang3:

Περιμενω π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνει ένας φίλος μου ψυκτρα am2, οπότε αν τελικά περισσεύει μια, εκδηλωνω ενδιαφέρον για να του τη δωσω.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Εχεις ΠΜ αλλα ενδιαφέρεται αλλος ένας. (Narayan)

Αν δεν την πάρει είναι δικιά σου.

Link to comment
Share on other sites

Μια χούφτα μνήμες ddr2-so_dimm για laptop μόνο σε 512mb.

Τα γνωστά,εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και p.m. για ανταλλαγή στοιχείων για παραλαβή απ' το χώρο μου,κέντρο-Αθήνα.

Δεν στέλνω (δεν αξίζει το κόπο...) και μόνο μέχρι 2 έκαστος (αλλοιώς τις πουλάω και μόνος μου :p).:fun:

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται μητρική Asus P5N-E SLI που δε bootάρει. Παραλαβή από το σπίτι μου, βρίσκομαι Αθήνα (Άνω Πετράλωνα προς Θησείο).

(Έχω ποστάρει το ίδιο και σε γειτονικό forum την ίδια στιγμή, την παίρνει όποιος ενδιαφερθεί πρώτος ανεξαρτήτως forum).

Μιχάλης :)

ΕDIT:H μητρική δόθηκε στον HILL.K στο άλλο forum στο οποίο ενδιαφέρθηκε :)

Έγινε επεξεργασία από metalmike
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει κανένας μια καρτούλα γραφικών για λαπτοπ; όσο παλια κι αν είναι ....λεω μπας και ,για να φτιαξω ενα λαπτοπακι ενος παιδιού εδώ στη γειτονιά να μπορει να έχει ενα υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει κανένας μια καρτούλα γραφικών για λαπτοπ; όσο παλια κι αν είναι ....λεω μπας και ,για να φτιαξω ενα λαπτοπακι ενος παιδιού εδώ στη γειτονιά να μπορει να έχει ενα υπολογιστή.

Κάνε ενα ποστ στο ΖΗΤΗΣΗ

Link to comment
Share on other sites

νομίζεις ότι μπορώ; έχω εδω και δυο βδομάδες ζητήσει να κλείσουν οι αγγελίες που έβαλα αλλα κανείς δε τις κλείνει :p

Κάνε report για να το δούμε. Το έχουμε πει τόσες φορές, δεν γίνεται να είμαστε πανταχού παρόντες.

Παρακαλώ όχι άλλα ποστς ζήτησης εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.