Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαρίζεται μια τυπική θήκη σιλικόνης αγορασμένη από ebay για το HTC Desire (ή και όποιο άλλο έχει το ίδιο μέγεθος).'

Ήρθε η κανονική πριν λιγο καιρό οπότε αυτή δεν την χρειάζομαι και κάθεται. Αν κάποιος τη θέλει, ερχεται Μοσχάτο και την παραλαμβάνει (ή τη βάζω σε ένα φάκελο και τη στέλνω σαν γραμμα)

Link to comment
Share on other sites

Xαριζω ενα cpu T2410 εμεινε μετα απο αναβαθμιση laptop.

Για να μην καταληξει Untitled-1.jpg?1288903617

οποιος το θελει ας περασει απο το σπιτι μου να το παρει.

άπω που είσαι φίλε μου??

Link to comment
Share on other sites

Xαριζω ενα cpu T2410 εμεινε μετα απο αναβαθμιση laptop.

Για να μην καταληξει Untitled-1.jpg?1288903617

οποιος το θελει ας περασει απο το σπιτι μου να το παρει.

Θα ήθελα να δω αν μπορεί να αναβαθμίσει έναν T2050. Εχουν τα ίδια χαρακτηριστικά.

Ακυρο. Ο δικός σου είναι Socket P και ο δικός μου Socket M.

Φιλικά

Ynns

Έγινε επεξεργασία από ynns
Απόσυρση ενδιαφέροντος
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να δω αν μπορεί να αναβαθμίσει έναν T2050. Εχουν τα ίδια χαρακτηριστικά.

Ακυρο. Ο δικός σου είναι Socket P και ο δικός μου Socket M.

Φιλικά

Ynns

Eγω εβαλα στη θεση του ενα Τ9300 παντως δεν υπαρχει περιπτωσει να μην ταιριαζουν.

Link to comment
Share on other sites

Eγω που εχω αυτον παιζει να μου κανει;;

Intel� Pentium� M Processor 725 (2M Cache, 1.60A GHz, 400 MHz FSB)

Oχι δεν ταιριαζουνε και μαλλον εκανα λαθος και πριν ουτε στον Τ2050 θα ταιριαζει γιατι ειναι core duo και οχι core 2 duo οπως ο Τ2410.Χρειαζεται pm965/gm965/gl960 chipset και ανω απο οτι ξερω ο core 2 duo.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι απο Πατρα και εχω 2 CDιερες Panasonic CDJ-500S..Αν καποιος ειναι απο εδω και τις θελει ενα μηνυμα να τις παρει..Αν ειναι να τις στειλω,ας πληρωθουν τα μεταφορικα..Δουλευουνε μια χαρα..Οποιος θελει πμ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι απο Πατρα και εχω 2 CDιερες Panasonic CDJ-500S..Αν καποιος ειναι απο εδω και τις θελει ενα μηνυμα να τις παρει..Αν ειναι να τις στειλω,ας πληρωθουν τα μεταφορικα..Δουλευουνε μια χαρα..Οποιος θελει πμ.

me want

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται μια τυπική θήκη σιλικόνης αγορασμένη από ebay για το HTC Desire (ή και όποιο άλλο έχει το ίδιο μέγεθος).'

Ήρθε η κανονική πριν λιγο καιρό οπότε αυτή δεν την χρειάζομαι και κάθεται. Αν κάποιος τη θέλει, ερχεται Μοσχάτο και την παραλαμβάνει (ή τη βάζω σε ένα φάκελο και τη στέλνω σαν γραμμα)

Με ενδιαφέρει εμένα φίλε μου!

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.