Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

χαρίζεται τηλεόραση philips 14"

εχει ενα θεμα με τον ηχο,καποιες φορες κοβεται τελειως και μερικες φορες κανει και κατι κουλα η οθονη,δειχνοντας ασπρομαυρα για λιγα λεπτα και επανερχεται..

ισως φτιαχνεται με μικρο κοστος,αν θελει καποιος ας την παραλαβει,πριν καταληξει στον καδο ανακυκλωσης..

Πατρα και δωρο 450gr σκονης...

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται τηλεόραση philips 14"

εχει ενα θεμα με τον ηχο,καποιες φορες κοβεται τελειως και μερικες φορες κανει και κατι κουλα η οθονη,δειχνοντας ασπρομαυρα για λιγα λεπτα και επανερχεται..

ισως φτιαχνεται με μικρο κοστος,αν θελει καποιος ας την παραλαβει,πριν καταληξει στον καδο ανακυκλωσης..

Πατρα και δωρο 450gr σκονης...

φίλε μου αν δεν έχεις δώσει με ενδιαφέρουν τα 450gr σκόνης :):):):):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ξεκινησα καθαρισμα αποθηκης βρηκα κατι καλωδια για subwoofer?ενισχυτη? που ειχε ο προηγουμενος ιδιοκτητης στο αμαξι μου.Επειδη πιανουν χωρο και δεν τα χρειαζομαι το ποσταρω εδω σε περιπτωση που ενδιαφερεται καποιος πριν πανε στο καδο ανακυκλωσης..

οποιος ενδιαφερεται ας στειλει ενα πμ

επισης υπαρχει και ενας WD1600 τον οποιο οταν τον συνδεω στο συστημα και μεσω προγραμματος μου βγαζει οτι ειναι στα τελευταια του και να κανω back up τα αρχεια μου..Αν μπορει καποιος να το φτιαξει ή να αφαιρεσει οποια χρησιμα parts μπορει θα χαρω να του το δωσω

Έγινε επεξεργασία από Skyline_IS
Link to comment
Share on other sites

Προς δόσιμο:

ivwjex.jpg

(ΕΚΤΟΣ ΑΠΌ ΤΗΝ ASUS AH3650 < For Sale.)

1x PCI-E USB

1x Blue NEON.. (Χαλασμένη η μια πλευρά από την μια λάμπα, δουλεύον μονο οι υπόλοιπες 3..)

+ διαφορες παλιές GPU και LAN/Διχτυού κάρτες

1x Blue FAN 12cm

(απλά έχει κοπεί το καλώδιο από την προέκταση ρεύματος, οποιος έχει την όρεξη να το κολλήσει.. δικό του!)

1x PCI-E Audigy Golden (+Front Case on tower)

29ffsiw.jpg

28ri90j.jpg

3x Floppy.

4x DVD Units.

3x CD Units.

(Το Card Reader θέλω να φύγει με το Fujitsu Scaleo.)

2wcegjn.jpg

(Το ΔΕΞΊ κουτί μονο.. το Fujitsu "Scaleo" είναι προς πώληση..)

-Φαίνεται το panel τις Audigy.

28v4qxd.jpg

Motherboard άδεια χωρίς τίποτα.. παρα μονο μια Pentium 4 @ 1,6 Ghz..

Aκυρα: Σφραγισμένο VGA-VGA καλώδιο, 8-pin τροφοδοσία, προέκταση από 2 ρεύματα...

74943d1233213485t-acer-n300-pocket-pc-trade-29032008193.jpg

Πιθανός μέσα στην βδομάδα να δώσω και το PocketPC > Acer N300 με Windows 5.. εάν δεν βρω κάποια λύση για τα χαλασμένα PIN τροφοδοσίας στην μπαταρία..

Μονο με συνάντηση στο Μενίδι..... δεν σπαταλάω χρόνο με συγκοινωνίες....)

....

(Η Asus AH3650 και το κουτί (Fujitsu Scaleo) φαίνονται στις pics αλλα δεν χαρίζονται... είναι προς πώληση όπως επίση και το Logitech X-530 5.1..)

Έγινε επεξεργασία από Ghost Dog 13
Link to comment
Share on other sites

Προς δόσιμο:

1x PCI-E USB

+ διαφορες παλιές GPU και LAN/Διχτυού κάρτες

(Το ΔΕΞΊ κουτί μονο.. το Fujitsu "Scaleo" είναι προς πώληση..)

-Φαίνεται το panel τις Audigy.

Motherboard άδεια χωρίς τίποτα.. παρα μονο μια Pentium 4 @ 1,6 Ghz..

Θα ήθελα το κουτί με τη μητρική και την PCI-e VGA που φαίνεται στην πρώτη φωτό δίπλα στην Audigy αν συμφωνείς.

Επίσης 1 μαύρο DVD και την κάρτα USB μόνο αν δεν τα ζητήσει κάποιος άλλος.

Φιλικά

Ynns

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου έχεις τα κομμάτια του πασλ που μου λείπουν για να φτιάξω το pc που χρειάζομαι...

Λοιπόν περνάω και παίρνω

1x PCI-E USB

1x PCI-E Audigy Golden (+Front Case on tower)

1x VGA

1 ή 2 DVD

και την ASROCK

σου στέλνω PM

Link to comment
Share on other sites

Audigy:

Creative SB0090 Sound Blaster Audigy PCI Sound Card w/ SB1394 Firewire

sb0090.jpg

<Infotech.

Η πρώτη VGA κάτω αριστερά με τις δυο εξόδους πρέπει να είναι μια Nvidia GeForce2 MX400 στα 32MB αν δεν κάνω λάθος..Η δεύτερη έχω που είχε στραβό σιδεράκι (το οποιο και ίσιωσα :p) είναι μια ATI Rage 128mb Pro και η σφραγισμένη είναι Radeon 9250 128MB V/D/VO :T:

<Infotech + FANISTELROOY

DeMaitre, Ότι μείνει από τις 3 VGA (Οποια δηλαδή πάρει ο Infotech και μετά ο FANISTELROOY, δικό σου.)

Ynns συγγνώμη αλλα δεν εμπιστεύομαι χρηστη με '0' posts. :o

Asrock P4165G < Infotech

2/7 DVD < Infotech

1x PCI-E USB < Infotech.

Επίσης, ο Infotech θα πάρει και 1x DDR1 256MB Ram, και ψάχνω να βρω τις υπόλοιπες.. γιατί κάπου είμαι σίγουρος ότι έχω 2 x 1GB DDR1.. :T:

igkfbc.jpg

2h4vtyw.jpg Το κουτάκι κλειστό.

:D

Έγινε επεξεργασία από Ghost Dog 13
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.